Kokį mėnesį auga pomidorai?

Kokios yra geriausios NPK trąšos pomidorams?
Ar pomidorų augalų gėlės virsta pomidorais?
Ar lapų pašalinimas padeda pomidorams sunokti?
Ar galiu užpilti pieno ant pomidorų augalų?
Ar turėčiau traukti pomidorų augalus?


Pomidorai yra šilto oro augalai, kuriems reikia daug saulės, kad jie klestėtų ir geriausiai augtų esant 21–24 °C (70–75 °F) temperatūrai. Sėklas geriausia sėti po dangčiu kovo ir balandžio mėn., derliaus nuėmimui nuo liepos iki rugsėjo. Pomidorai yra šilto oro augalai, kuriems reikia daug saulės, kad jie klestėtų ir geriausiai augtų esant 21–24 °C (70–75 °F) temperatūrai. REKOMENDUOJAMI VAIZDO ĮRAŠAI JUMS… Sėklas geriausia sėti po danga kovo ir balandžio mėnesiais, paruoštas derliaus nuėmimui nuo liepos iki rugsėjo.

Kiek laiko užtrunka pomidorams užaugti?

Kada auginti pomidorus Norėdami užauginti puikų derlių, pomidorų augalams paprastai reikia maždaug trijų mėnesių šilto, vasariško oro. Esant idealioms sąlygoms, pomidorus norite pradėti sodinti praėjus kelioms savaitėms po paskutinių šalnų jūsų vietovėje. Nors tai gali būti ne tada, kai pradėsite ruoštis sodinti, priklausomai nuo jūsų sėklų.

Kada sodinti pomidorus?

Pirmiausia reikia suprasti, kada sodinti pomidorus, tai, kad pomidorai yra šilto oro augalai. Nors daugelis žmonių stengiasi pomidorus sodinti kuo anksčiau, faktas yra tas, kad šis metodas nepadarys ankstyvesnio pomidoro, be to, pomidorų augalas gali patirti netikėtas vėlyvas šalnas, kurios gali jį nužudyti.

Kada geriausias laikas nuimti pomidorų derlių?

Pomidorų derliaus nuėmimo laikas turėtų būti idealus, kai vaisiai yra subrendę žali, o tada jiems leidžiama sunokti nuo vynmedžio. Tai apsaugo nuo skilimo ar mėlynių susidarymo ir leidžia kontroliuoti nokinimo procesą.

Ką reiškia, kai pomidorų augalas pradeda derėti?

Šios gėlės yra ženklas, kad augalas pradėjo pomidorų auginimo procesą! Po 9–14 dienų pomidorų žiedų centre pradės iškilti arba ovalūs iškilimai. Tai tavopirmasis pomidoras!

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0