...

Kodėl svarbu sėti sėklas tinkamu gyliu?

Kodėl svarbu sėti sėklas tinkamu gyliu?

Ar pomidorams reikia visiškos saulės ar šešėlio?
Ar pomidorai gali augti pavėsingoje vietoje?
Ar turėčiau nupjauti apatines pomidorų augalo šakas?
Kaip pasėti gėlių sėklų pakelį?
Ar pomidorai gali ištverti 50 laipsnių orą?


Sprendimas: Sėklas reikia pasėti į atitinkamą gylį, nes paviršutiniškai pasėtas sėklas paukščiai gali suėsti. Be to, sėklos neturėtų būti sėjamos per arti, nes augalai neturės pakankamai vietos augti ir konkuruos dėl vietos, maistinių medžiagų ir saulės šviesos.

Kodėl svarbu sėti sėklas giliai?

Pasodinimas tinkamu gyliu padidina sėklos galimybes. Pasodinus sėklą tinkamame gylyje, padidėja tikimybė, kad sėkla išaugs į tvirtą daigą ir padidina daigumą. Tikslus gylis priklauso nuo turimų sėklų dydžio ir rūšies.

Kokiame gylyje turėtumėte sėti sėklas?

Pagal Nebraskos universiteto Extension, sėklas reikia sėti maždaug du ar tris kartus didesniame gylyje, tačiau kai kurioms veislėms taikomi specifiniai daigumo reikalavimai. Sėklų sėjos gylis yra labai svarbus sėklų dygimui ir turi tam tikrą įtaką augalų augimui.

Kas atsitiks, jei sėklos nepasėsime giliai?

Jei jie nėra pasėti sėklą giliai, paukščiai gali jomis maitintis, o jei jie pasėti ne vienodu atstumu, pasėlis negali gauti pakankamai saulės šviesos. Vis dar turite klausimų? Kas yra molekulė?!?!

Kaip sėklų gylis veikia daigumą?

Kiekvieną dieną išstumiant milijonus sėklų, tik keletas atrinktų sudygsta ir išauga į sėkmingus augalus. Vienas iš pagrindinių veiksnių, lemiančių augalų sėkmę, yra sėklos gylis. Jei netinkamai pasodinsite sėklą, didesnė tikimybė, kad ji nesudygs.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: