...

Kodėl nukrenta pomidorų žiedai?

Ar galima laistyti pomidorų augalus saulėje?
Ar bazilikas geriau veikia saulėje ar šešėlyje?
Kiek metų galite sodinti pomidorus toje pačioje vietoje?
Kodėl mano pomidorų augalas toks aukštas?
Ką dedate į žemę prieš sodindami pomidorus?


Kai gėlių stiebai pagelsta, o gėlės išdžiūsta ir nukrenta, tai vadinama „žiedų lašu“. Pomidoruose pagrindinė priežastis, kodėl taip gali nutikti, yra per šalta arba per karšta temperatūra. Pomidorai mėgsta 70–85 laipsnių temperatūrą dieną.

Kodėl nukrinta pomidorų žiedai?

Tinkamo gėlių apdulkinimo ir tręšimo prevencija lemia pomidorų žiedų kritimą. Pomidorų žiedų nukritimą taip pat lemia keli veiksniai, įskaitant ekstremalią temperatūrą, vandens trūkumą, azoto trūkumą, per daug genėjimo, blogos genetikos, stipraus vėjo, vabzdžių kenkėjų ir ligų. Kas yra pomidorų žiedų lašas?

Kodėl mano pomidorų augalai neduoda vaisių?

Dėl tinkamo apdulkinimo pomidorų žiedai nulūš nuo augalo be vaisių. Taip gali nutikti dėl kelių priežasčių, įskaitant apdulkintojų trūkumą arba ekstremalius temperatūros ir drėgmės lygius. Dėl per daug vaisių arba dėl maistinių medžiagų disbalanso dirvoje gėlės gali nulūžti nuo augalo.

Kodėl augalai rudenį numeta žiedus?

Jei drėgmė per maža (oras sausas), tada vyriškoji žiedo dalis išskirs žiedadulkes, tačiau jos neprilips prie moteriškosios žiedo dalies. Abi šios situacijos užkirs kelią apdulkinimui ir galiausiai gali paskatinti augalą numesti žiedus.

Kodėl mano pomidorų augalų stiebai pagelsta?

Kai gėlių stiebai pagelsta, o gėlės nudžiūsta ir nukrinta, tai vadinama „žiedų lašeliu“. Pomidoruose pagrindinė priežastis, kodėl taip gali nutikti, yra per šalta arba per karšta temperatūra. Pomidorai dieną mėgsta 70–85 o laipsnių temperatūrą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: