Kodėl mano pomidorų augalo lapai nusvyra?

Ką reiškia gėlės ant pomidorų augalo?
Kaip dažnai turėčiau maitinti savo pomidorus vazonuose?
Ar turėčiau uždengti pomidorus 40 laipsnių temperatūroje?
Kokioje temperatūroje galite sodinti pomidorus lauke?
Kiek laiko išsilaiko pomidorų žiedai?


Pomidorų vytulys yra ligos simptomas, dėl kurio pomidorų lapai nusvyra ir praranda formą. Nuvytimas dažniausiai yra ženklas, kad jūsų augalams reikia vandens, ir visi augalai taip reaguos į dehidrataciją. Jei dirva sausa, o augalas nukritęs plokščiais, plonais lapais, tikriausiai tereikia jį palaistyti.

Kaip pataisyti nukritusius pomidorų augalus?

Augalai gali stipriai nuvyti, kai dirvožemis išdžiūvo, bet greitai atgyja laistydami. Karštu ir sausu oru turėtų pakakti kruopštaus laistymo kartą per savaitę. Vandenį patepkite tiesiai į dirvą aplink augalų pagrindą sodo arba mirkymo žarna.

Kokie pomidorų augalų perlaistymo požymiai?

Perlaistytų augalų stiebai ir lapai gali nuvyti arba pageltę, lapuose gali atsirasti iškilimų ir pūslių arba jie gali visiškai nukristi, jei augalai ir toliau gaus per daug vandens. Kitas būdas atskirti perlaistytus augalus nuo perlaistytų augalų, kai atvejis pakankamai rimtas, yra patikrinti šaknis.

Kodėl mano pomidorų lapai susiraito ir nusvyra?

Dėl šilumos ir mažos drėgmės pomidorų lapų kraštai gali nudžiūti, tada susisukti ir susiraityti. Karštas sausas oras taip pat gali sukelti simptomą, vadinamą fiziologiniu lapų ritinimu. Tai yra savigynos reakcija, kai lapai ir lapeliai šiek tiek susisuka, kad būtų išvengta tolesnio vandens praradimo (<6 pav.)

Kodėl mano pomidorų augalo lapai dygsta?

Šis virusas, užuot visiškai sukęsis į vidų, kaip su stresu susijusiais atvejais, priverčia lapus šiek tiek pasukti į viršų panašiai kaip puodelis. Jį platina baltasparniai, kurie perneš ligą į visus jūsų sodo pomidorus ir kitus su pomidorais susijusius augalus.

Kodėl mano augalo lapai nusvyra?

Paprastai atsakymas yra per mažai vandens. Augalai savo ląstelėse sulaiko vandenį, kuris suteikiasavo formą ir padeda jiems atsiremti. Kai ląstelėms trūksta vandens, augalas nukrenta. Dėl to lapai gali atrodyti ir jaustis plonesni – dar vienas ženklas, kad povandeninis laistymas yra jūsų problema.

Kodėl užšalę pomidorų augalai miršta?

Jų ląstelėse užšalus vandeniui, jos sprogsta ir žūva augalas. Be to, kai kurie medžiai, pavyzdžiui, juodasis riešutas, sulėtins augimą ir sukels daugelio augalų, įskaitant pomidorus, vytimą. Nerekomenduojama sodinti po riešutmedžiu ar šalia jo.

Kodėl mano pomidorai vyto ant vynmedžio?

Grybelinės vytulio ligos Kitas pavojingas vytimo kaltininkas yra dvi grybelinės vytulio ligos, kurios dažniausiai pažeidžia pomidorų augalus: verticiliumo ir fuzariozės. Šios per dirvą plintančios ligos pažeidžia augalo kraujagyslių sistemą ir neleidžia vandeniui ir pagrindinėms maistinėms medžiagoms pasiekti augalo dalis.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0