Kodėl mano pomidorų augalas žydi, bet neturi vaisių?

Kodėl mano pomidorų augalas žydi, bet neturi vaisių?

Koks yra geriausias būdas auginti pomidorus lauke?
Per kiek laiko užauga pomidorai, kai jie žydi?
Kurie pomidorai auga ilgiausiai?
Kiek laiko palikite kaitinimo padėklą ant sodinukų?
Kiek sėklų turėtumėte įdėti į kiekvieną ląstelę?


Jei žydi daug, bet nėra pomidorų, gali būti per šalta ir šlapia arba per karšta ir sausa. Dėl to nukrenta žiedai ir, žinoma, augalams bus daug sunkiau duoti vaisių. Prastas apdulkinimas – oras taip pat gali būti apdulkinimo veiksnys.

Kodėl mano pomidorų gėlės žydi, bet neduoda vaisių?

Pomidorai yra savaime apdulkinantys augalai. Kiekvienas augalas turi vyriškas ir moteriškas dalis. Vyriškos dalys numeta žiedadulkių grūdelius ant moteriškųjų dalių, kad apvaisintų ir dėtų ant jų vaisius. Jei jūsų pomidorų gėlės žydi, bet neduoda vaisių, tai gali būti dėl netinkamo apdulkinimo. Tačiau savaiminio apvaisinimo ne visada pakanka, kad būtų pasiektas laukiamas derlius.

Ar žydi pomidorų augalas, bet nėra pomidorų?

Ar žydi pomidorų augalas, bet pomidorų nėra? Kai pomidorų augalas neduoda derliaus, galite netekti, ką daryti. Žydi gausiai, bet pomidorų augale nėra pomidorų Keletas veiksnių gali lemti vaisių stingimą, pavyzdžiui, temperatūra, nereguliarus laistymas ir prastos augimo sąlygos.

Ar pomidorų augalai gali duoti vaisių?

Jūsų pomidorų augalai galės dėti vaisių. Jei auginate pomidorus šiltnamyje, gali būti, kad naudingi vabzdžiai negali rasti kelio pas augalus. Atidarykite dureles ir vėdinimo angas, kad bitės ir vabzdžiai galėtų atlikti savo darbą. Dirbtinis augalų apdulkinimas rankomis dažnai yra puiki idėja, kad viskas vėl vyktų.

Kas lemia vaisių trūkumą?

Maistinių medžiagų disbalansas, pvz., per daug azoto dirvožemyje, gali sukelti vaisių trūkumą. Taip yra todėl, kad azotas yra maistinė medžiaga, kuri padeda jūsų augalui žaliuoti, o kai azoto yra per daug, augalas gali toliau augti, užuot davęs vaisių.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: