...

Kodėl mano pomidorų augalai žydi taip anksti?

Ar turėčiau nuimti pomidorų augalų viršūnes?
Po kiek laiko pomidorų žiedai virsta pomidorais?
Kas atsitiks, jei pomidorus laistysite?
Kaip atrodo perlaistytas pomidorų augalas?
Kokioje temperatūroje augalai nušąla?


Pomidorų augalai žydės anksti, jei sodo centre pirksite senesnius persodintus augalus arba per anksti pradėsite sėti. Be to, kai kurios pomidorų veislės sezono metu žydi anksčiau nei kitos. Atminkite, kad dirvožemio temperatūra ir maistinių medžiagų lygis taip pat gali turėti įtakos pomidorų augalų žydėjimui. Daugiau nei kelios galimos priežastys, dėl kurių pomidorų augalas gali žydėti anksti. Šios priežastys gali būti per anksti pradėta sėti, netinkamas auginimo lempučių naudojimas, kai sėklos pradedamos sėti patalpose, dirvožemio temperatūra, naudojamos maistinės medžiagos arba auginamų pomidorų įvairovė.

Ar turėčiau sugnybti. nužydėjo ankstyvieji pomidorų žiedai?

Kuo anksčiau sugausite pomidorų žiedus, tuo geriau, nes augalas bus išeikvojęs mažiausiai energijos jiems auginti. Atminkite, kad pomidorų žiedus reikėtų skinti tik tiems jauniems augalams, kurie dar neįsisę į galutinį vazoną / sodo lysvę!

Kada turėtų žydėti pomidorų augalai?

5–7 savaites ant pomidorų augalų turėtumėte pamatyti geltonus žiedus, o netrukus po to kai kurios iš tų gėlių pavirs mažais žaliais pomidoriukais. Jei negausi gėlių, niekada negausi ir vaisių!

Ar visos pomidorų augalų gėlės virsta pomidorais?

Tačiau daugelis gėlių neduos pomidorų arba neduos labai mažų pomidorų (jie neturi sėklų). Kiekvienai pomidorų veislei jis skiriasi. Vieną reikia aktyviai apdulkinti, kitaip pomidorai neatkeliaus, o kitos veislės vaisiai kekėje subręs be vargo.

Kodėl pomidorai žydi prieš vaisius?

Kiekviena gėlė gali tapti visiškai susiformavusiu vaisiumi, kai ji tinkamai apvaisinama apdulkinant. Ankstyvieji pomidorai su vis dar pritvirtintais gėlių žiedlapiais. Kai jūsų pomidorų augalai pradeda žydėti, jie pradeda derėtiaugimas. Tai lemia augalo įtaisytas tikslas daugintis. Amžius.

Kodėl pomidorai taip ilgai auga?

Ekstremalios temperatūros ir prastos dirvožemio sąlygos taip pat gali sulėtinti pomidorų augimą. Kai kurios pomidorų veislės auga ir subręsta ilgiau nei kitos. Žinoma, reikia apsvarstyti ir kitas priežastis. Pavyzdžiui, laikas iki brandos turės įtakos pomidorų augalo augimo ir vaisių augimo greičiui.

Kodėl mano pomidorai neauga?

Per didelis laistymas yra dažna lėto pomidorų augalų augimo priežastis. Ekstremalios temperatūros ir prastos dirvožemio sąlygos taip pat gali sulėtinti pomidorų augimą. Kai kurios pomidorų veislės auga ir subręsta ilgiau nei kitos. Žinoma, reikia apsvarstyti ir kitas priežastis.

Kaip žinoti, kada pomidorų augalas yra paruoštas sodinti?

Amžius. Pomidorų augalui senstant, jis turi pradėti dauginimosi procesą, ir taip pradeda formuotis gėlės. Augalui gyvavus 6–8 savaites, turėtumėte tikėtis, kad formuojasi žiedpumpuriai, neatsižvelgiant į indo, kuriame jis pasodintas, dydį.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: