Kodėl mano pomidorų augalai yra aukšti ir nėra krūminiai?

Kas neleidžia sėkloms dygti?
Kokioje temperatūroje galiu palikti savo sodinukus lauke?
Kada turėčiau purkšti pomidorus?
Ar turėtumėte pašalinti lapus nuo pomidorų augalų?
Kiek laiko laikosi pomidorų augalas?


Daugelis pomidorų augalų praranda apatinius lapus dėl pageltimo, todėl tai kelia mažiau rūpesčių, nei manote. Augimo įprotis – aukštas, bet ne krūminis – gali būti natūralus šiai veislei arba tai gali reikšti, kad jūsų augalai negauna pakankamai šviesos ir tampa kojomis. Daugelis pomidorų augalų praranda apatinius lapus dėl pageltimo, todėl tai yra mažiau pavojinga. nerimauti, nei tu gali pagalvoti. Augimo įprotis – aukštas, bet ne krūminis – gali būti natūralus šiai veislei arba tai gali reikšti, kad jūsų augalai negauna pakankamai šviesos ir tampa kojomis.

Kaip padaryti, kad pomidorų augalai būtų krūminiai, o ne krūminiai. ūgio?

KLAUSIMAS: Kaip užtikrinti, kad pomidorai neužaugtų per aukšti? ATSAKYMAS: galite neleisti pomidorams užaugti per aukštai juos genėdami. Genėjimas taip pat skatina augalą auginti vaisius, o ne sukurti daugiau žalumynų. Genėdami visada naudokite švarias, sterilizuotas žirkles, kad išvengtumėte ligų plitimo jūsų sode.

Kodėl mano pomidorų augalai auga tokie aukšti ir spygliuoti?

Pagrindinė aukštų, dygliuotų pomidorų daigų priežastis – šviesos trūkumas. Kai augalai veržiasi į šviesą, jie auga aukštesni, plonesni ir trapesni. Norėdami tai padaryti, galite: Padidinti šviesą: nuleiskite šviestuvus, padidinkite galią arba pakelkite padėklus, kad jie būtų arčiau šviesos šaltinio.

Kodėl mano pomidorų augalai aukšti?

Dažniausia aukštų, dygliuotų pomidorų augalų priežastis yra saulės trūkumas. Pomidorų augalams reikia mažiausiai šešių iki aštuonių valandų tiesioginių saulės spindulių per dieną. Jei jie gauna mažiau šviesos, vynmedžiai pradeda ištempti šviesą, todėl jie pailgėja.

Kodėl mano pomidorų augalai aukšti be žiedų ar vaisių?

Jūsų pomidorų augalai yra aukšti be gėlių ar vaisių dėl pertręšimo Pomidorų augalai gali užaugti labai aukšti, jei jie yra pertręšti,ypač su azoto turinčiomis trąšomis. Idėja yra ta, kad dėl azoto („žaliavimo maistinė medžiaga“) stiebai ir lapai auga dideli ir stori, o tai daro įtaką gėlių ar vaisių sąskaita.

Kodėl mano pomidorų augalai tokie kojomis?

Jei pastebėjote kojomis pomidorų augalus, bet jūsų pomidorai turės likti patalpose dar kelias savaites, turėsite nuleisti lemputes arčiau pomidorų, kad jie beveik liestųsi (bet nesiliestų su lapais). Kita galimybė – išjungti dabartines lemputes, kad pasirinktumėte specialią auginimui skirtą lemputę.

Kaip padaryti, kad mano pomidorų augalai nustotų augti?

Jei jūsų pomidorų augalai auga per aukšti, tiesiog padvigubinkite jiems skirtos vietos augimui! Leiskite jiems lipti aukštyn iš vienos pusės ir žemyn kita pavėsinės puse. Pavėsinė yra sodo funkcija, kuri dažnai naudojama prie įėjimo į sodą.

Kodėl mano neapibrėžtųjų pomidorų augalai apvirsta?

Jūsų neapibrėžti pomidorų augalai gali būti tiesiog per aukšti, todėl negalite suteikti jiems vietos, reikalingos augti. Tokiu atveju galite juos „uždėti“ arba nugenėti viršutinę augalo dalį, kad jie nenuvirstų, kai perauga atramas. Antpilas neleidžia pomidorų augalui išaugti per aukštai.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: