Kodėl mano pomidorų augalai auga, bet neduoda vaisių?

Ar turėtumėte sukrauti pomidorų augalus?
Kaip dažnai reikia laistyti pomidorų augalus esant dideliam karščiui?
Ar turėčiau nupjauti pomidorų augalų viršūnes?
Kaip augalai atrodo perlaistyti?
Ar galima kartu auginti vyšninius pomidorus ir paprikas?


Nepakankamas apšvietimas – nepakankamas apšvietimas yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vaisiai nevyksta, nes augalams reikia nuo šešių iki aštuonių valandų saulės, kad žydėtų, o paskui gautų vaisių. Priežastys ir sprendimaiPomidorų augalų apdulkinimas. Jei jūsų pomidorų augalas žydi, bet neturi vaisių, labiausiai tikėtina priežastis yra apdulkinimo trūkumas. …Maistinių medžiagų disbalansas. Kita galima pomidorų augalų derliaus trūkumo priežastis yra maistinių medžiagų disbalansas. …Saulės šviesos trūkumas. …

Kodėl mano pomidorų augalas neaugina pomidorų?

Nepakankamas apdulkinimas Pomidorai yra savaime derlingi, o tai reiškia, kad kiekviena gėlė gali apsidulkinti pati. Nepaisant to, bičių ir (arba) vėjo buvimas labai pagerina apdulkinimą, nes gėles nustumia tiek, kad padėtų pašalinti žiedadulkes iš kuokelių.

Kodėl mano pomidorų augalai taip ilgai duoda vaisių?

Pomidorai yra šiltojo sezono atogrąžų augalas, kuriam reikia labai ypatingų poreikių. Daugeliui pomidorų veislių reikia 3–4 mėnesių šiltų sąlygų (70–85 laipsnių F), vidutinio laistymo ir daug trąšų, kad užaugtų kvapnūs vaisiai. Viena iš dažniausiai pasitaikančių lėto pomidorų augimo priežasčių yra tai, kad žemė nėra pakankamai šilta.

Kaip priversti pomidorus žydėti?

Auginant pomidorus konteineriuose, sprendimas paprastas – perkelkite juos į vėsesnę vietą. Per karščius stebėkite augalus, ar neatsiranda streso požymių, ir padidinkite laistymą, kad sumažintumėte galimą žalą. Kai šilumos stresas išnyks, augalas turėtų pradėti žydėti kaip įprasta.

Kodėl mano pomidorai neauga?

Be to liksite daug žalumynų, nors ir dygliuotų ar kojomis, ir šiek tiek gėlių, bet mažai pomidorų arba jų visai nebus. Vaisių auginimui reikia daug energijos, kurią augalai gauna iš saulės. Jei jūsų pomidorų augalai negaunapakankamai šviesos, juos reikia perkelti. Per mažai vandens – Pomidorams reikia daug vandens.

Kaip temperatūra veikia pomidorų augalus?

Pomidorų augalas augs įvairiomis sąlygomis, tačiau ekstremalios temperatūros gali turėti įtakos jūsų augalo vaisių skaičiui ir kokybei. Jei jūsų naktys artėja prie šeštojo dešimtmečio, o dienos – 100, kils problemų dėl to, kad gėlės negalės apsidulkinti.

Kas atsitiks, jei pasodinsite pomidorus per arti vienas kito?

Jei pasodinsite pomidorus per arti, jūsų augalai duos tik keletą vaisių. Pomidorų auginimas arti reikš, kad aplink augalus gali plisti ligos. Ir kai kurios iš šių infekcijų, pavyzdžiui, botritas, gali priversti jūsų pomidorus neduoti vaisių. Tarp vieno ir kito pomidoro augalo naudokite 2 pėdų atstumą.

Kodėl mano vaismedžiai neduoda vaisių?

Per daug arba per mažai vandens taip pat gali sukelti stresą jūsų augalams, todėl jie gali nukristi žiedus ar vaisius ir neleisti vaisiams formuotis. Jei augalus perlaistysite, šaknys gali pūti, jei dirva per ilgai išliks šlapi. Tai labiau tikėtina, kai oras vėsus, drėgnas ir ramus (nėra vėjo).

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: