...

Kodėl mano pomidorai smailūs ant dugno?

Kiek užaugina pomidorų augalai?
Kiek sėklų yra viename pomidore?
Ar prieš sodinimą turėčiau daiginti pomidorų sėklas?
Ar pomidorai auga naktį?
Ar galite naudoti kiaušinių dėžutes sėkloms pradėti?


Dažniausiai pomidorai pasiekia dugną dėl šaltos temperatūros ir dažniausiai dėl genetinės mutacijos. Manoma, kad kai kurių pomidorų dugnas pasiekia tašką; Taip gali būti sukurta jų rūšis.

Kokio tipo pomidorai turi smailų dugną?

Oxheart pomidorai yra vidutinio ir vėlyvojo sezono pomidorai, panašūs į jautienos kepsnių veisles ir tokie pat universalūs. Jų būdingas didelis dydis ir smailus dugnas primena jautienos širdį, todėl ir pavadinimas. Forma atsirado dėl mutacijos, dėl kurios žiedo galas (apačia) pailgėja.

Kodėl mano vyšniniai pomidorai turi smailius galus?

Smailius pomidorų galus gali sukelti genetika. Kai kurių pomidorų veislių apačioje (žiedų gale) natūraliai bus taškai. Taip pat gali būti, kad sodo centre gavote neteisingai pažymėtą pomidorų augalą. Tokiu atveju galite gauti smailių pomidorų, net jei tikėjotės kažko kito!

Kaip apsaugoti, kad pomidorai nenuvirstų?

Pomidorų augalams augant, jie gali nuvirsti, jei nebus palaikomi. Norėdami juos laikyti, naudokite kuolus, narvus ar groteles. Jūsų augalas taip pat gali pradėti lenktis dėl transplantacijos šoko. Prieš persodindami augalą visada grūdinkite.

Kodėl mano vyšniniai pomidorai turi smailius galus?

Smailius pomidorų galus gali sukelti genetika. Kai kurių pomidorų veislių apačioje (žiedų gale) natūraliai bus taškai. Taip pat gali būti, kad sodo centre gavote neteisingai pažymėtą pomidorų augalą. Tokiu atveju galite gauti smailių pomidorų, net jei tikėjotės kažko kito!

Kaip galite pasakyti, kokio tipo pomidorų augalą turite?

Pirmas ir lengviausias dalykas, kurį galite nustatyti apie savo pomidorų augalą, yra tai, ar taip yradeterminuotas arba neapibrėžtas. Pomidorų augalai yra tankūs ir krūminiai, paprastai ne aukštesni kaip 4 pėdos (122 cm). Neapibrėžtos veislės pomidorai yra aukšti, auga kaip vynmedis ir gali lengvai užaugti aukštesni nei 6 pėdos (183 cm).

Ar turėčiau pašalinti pomidorus?

Jei pastebėjote, kad jūsų žali pomidorai yra apaugę, geriausia juos pašalinti, nes jie sunoks nevienodai. Tačiau jei jų nesugaunate anksti ir jie sunoksta, vis tiek galite juos naudoti kaip „bjaurius vaisius“, kur išvaizda nesvarbu, pavyzdžiui, pomidorų padažui.

Kas sukelia dvigubus pomidorus?

Pomidorai skyla dėl gaunamo vandens kiekio svyravimų. 1 Kai pomidorai auga sausros sąlygomis arba turi mažai papildomo vandens, dėl stipraus lietaus pomidorų vidus gali augti greičiau nei išorinė odelė, todėl pomidorai gali įtrūkti.

Kaip dažnai laistyti pomidorus vazonuose?

Pomidorų augalus reikia laistyti atsižvelgiant į jų poreikius ir dirvožemio tipą. Tačiau svarbiausia auginant pomidorus yra augalų drėkinimas. Turėtumėte juos laistyti du kartus per dieną, kad išvengtumėte šaknų problemų ir paskatintumėte sveiką augimą, jei temperatūra pakyla.

Kas sukelia katės veidą pomidoruose?

Kas yra kas iš aplinkos veiksnių, gali sukelti katė. Tai yra žema arba svyruojanti temperatūra, per didelis genėjimas ir tręšimas azotu, tripsų daromi žiedų pažeidimai ir herbicidų dreifas. Nors daugelio iš jų jūs nekontroliuojate, galite imtis veiksmų, kad sumažintumėte šio sutrikimo atsiradimo tikimybę.

Kas sukelia Megabloom?

Iš esmės pomidorų megažydėjimas yra žydėjimas, kuriame yra daugiau nei viena kiaušidė, kurią sukelia pomidoro genų gedimas. Tai turėjo būti kelios atskiros gėlės, sujungtos į vieną didelį žiedą, kuriame yra dvi ar daugiau kiaušidžių.Sodininkai pranešė apie megažydėjimus, kurie, atrodo, susideda iš keturių, penkių ar net šešių susiliejusių gėlių.

Ar pomidorus geriau dėti į kuolus ar narveliuose?

Įkalimas užima mažiau vietos nei įkalimas į narvą. Paprasta įdiegti. Vynmedžiai & pomidorai pakyla nuo žemės, todėl vaisiai yra švaresni ir mažiau pūva. nesunku matyti pomidorus ir lengva nuimti derlių.

Kodėl mano pomidorų augalas toks didelis?

Pomidorų augalai gali užaugti labai aukšti, jei jie yra pertręšti, ypač trąšomis, kuriose yra daug azoto. Idėja yra ta, kad dėl azoto („žaliavimo maistinė medžiaga“) stiebai ir lapai auga dideli ir stori, o tai daro įtaką gėlių ar vaisių sąskaita.

Kas atrodo kaip pomidoras, bet ne?

Pomidorai, kartais vadinami lukštais, atrodo kaip žali, neprinokę pomidorai su sausa, lapuota luobele, kuri apgaubia išorę.

Kas yra ličio pomidoras?

Kas yra Litchi pomidorai? Nedidelis pomidorų genties vaisius, JAV jie žinomi kaip ličio pomidorai, Prancūzijoje Morelle de Balbis ir Lotynų Amerikoje Vila Vila. Manoma, kad jų skonis primena aitrias vyšnias su nedideliu pomidorų atspalviu.

Ar nakvišų skonis panašus į pomidorą?

Black Nightshade uogos yra saldaus ir pikantiško skonio su muskusiniu, subtiliai saldžiu, žolelių atspalviu, primenančiu mėlynių, pomidorų ir paprikų derinį. Be uogų, jauni lapai yra valgomi virti ir turi žolelių, žolės skonį.

Kaip sužinoti, ar mano pomidorų augalas yra kordonas, ar krūmas?

„Bush“ (determinantieji) tipai paliekami nesuspausti ir juos tereikia laisvai pririšti prie lazdelių, kad jos nenusmuktų. „Cordon“ veislių (neapibrėžtųjų), taip pat žinomų kaip vynuoginiai pomidorai, auginimo sezono metu reikia iškirpti ir treniruoti, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.

Kodėl mano vyšniniai pomidorai smailūsbaigiasi?

Smailius pomidorų galus gali sukelti genetika. Kai kurių pomidorų veislių apačioje (žiedų gale) natūraliai bus taškai. Taip pat gali būti, kad sodo centre gavote neteisingai pažymėtą pomidorų augalą. Tokiu atveju galite gauti smailių pomidorų, net jei tikėjotės kažko kito!

Kaip sužinoti, ar mano pomidorų augalai yra determinuoti, ar neapibrėžti?

Neapibrėžtų veislių lapai yra labiau išdėstyti ir atrodo kaip vynmedžiai. Patikrinkite gėlių ir vaisių gamybą. Jei pomidorų augalas žydi vienu metu ir tuo pačiu metu išaugina visus pomidorus, tai yra ryžtingas pomidoras.

Ar galite atskirti pomidorų augalus pagal jų lapus?

Atkreipkite dėmesį, kad pomidorų augalo lapai yra 10 colių ilgio ant vidutinio stiebo. Maži lapeliai yra trijų colių ilgio. Pažiūrėkite į lapus ir atkreipkite dėmesį į dantytą arba banguotą ir smailų kraštą visame lape. Pomidorų lapai susideda iš kelių lapelių, augančių išilgai bendro stiebo, vadinamo rachis.

Kuris yra geresnis determinantas ar nedeterminuotas pomidoras?

Jei paprastai pomidorus valgote šviežius ir norite tiekimo visą sezoną, rinkitės neapibrėžtą įvairovę. Be to, jei gyvenate ten, kur auginimo sezonas trunka vos porą mėnesių, ryžtingi pomidorai gali būti geresnis auginimo pasirinkimas.

Kokia yra pomidorų auginimo paslaptis?

Pomidorų augalai mėgsta saulę, todėl geriausius rezultatus pasieksite augindami juos ten, kur yra kuo daugiau tiesioginių saulės spindulių. Nors pomidorų augalai gali išgyventi 6 valandas tiesioginėje saulėje per dieną, jie bus laimingiausi su 7–8 valandomis.

Kodėl mano pomidorų augalai turi smailius galus?

Stresą gali sukelti daugybė skirtingų priežasčių, tačiau dažniausiai tai yra nenuoseklus laistymas, pvz.tonos lietaus, o po to jiems leidžiama išdžiūti… Dėl smailių galų gali neužtekti vandens, kad pomidoras būtų geriau užpildytas, arba dėl kitų priežasčių.

Ar pomidorai turi būti smailūs ant dugno?

Kai kurių pomidorų dugnas turėtų patekti į tašką; taip gali būti sukurta jų rūšis. Skaitykite toliau, kad geriau suprastumėte keistos formos pomidorų priežastis ir kaip pakoreguoti jiems būdingą apvalią formą. Ar yra pomidorų, kurių dugnas turėtų būti smailus?

Kodėl mano pomidorai rudi apačioje?

Deformacija atsiranda, kai augalas negali tiekti reikiamo kalcio svarbiausioje augimo fazėje. Pirmasis požymis yra šviesiai rudos spalvos pakitimas prie apatinio vaisiaus galo. Šios dėmės auga ir tamsėja, kol padengia iki pusės pomidoro, o pūvantys vaisiai tampa pažeidžiami antrinių bakterijų ir grybelių.

Kaip atrodo apatinis puvinys ant pomidorų?

Pirmasis BER arba apatinio galo puvinio požymis yra maža mėlynė vaisiaus apačioje, kuri auga ir įgauna permirkusią vandenį. Tamsi dėmė dažniausiai atsiranda ant žalių pomidorų, kurie tuoj pradeda bręsti. Tai dažniausiai pasitaiko per pirmąjį vaisių mezgimą arba kai augalai patiria drėgmės stresą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: