Kodėl mano pomidorai skyla prieš prinokę?

Ar pomidorų augalai išsilaiko visus metus?
Koks yra geriausias būdas auginti pomidorus lauke?
Ar gerai laistyti pomidorus per dieną?
Ar karštu oru pomidorų augalams reikia daugiau vandens?
Ar pomidorams reikia pilnos saulės?


Smarkus lietus, ypač esant sausam orui, yra pagrindinė vaisių skilinėjimo ir skilinėjimo priežastis pomidoruose. Tokio tipo pažeidimai greičiausiai įvyksta, kai pomidorai pradeda bręsti, o jūs su nerimu laukiate derliaus, nors gali atsirasti ir žalių vaisių.

Kodėl mano pomidorai atrodo lyg skilinėjantys?

Pomidorai skyla dėl gaunamo vandens kiekio svyravimų. 1 Kai pomidorai auga sausros sąlygomis arba turi mažai papildomo vandens, dėl stipraus lietaus pomidorų vidus gali augti greičiau nei išorinė odelė, todėl pomidorai gali įtrūkti.

Kodėl pomidorai skyla?

Kodėl pomidorai skyla Pomidorai skyla dėl gaunamo vandens kiekio svyravimų. 1 Kai pomidorai auga sausros sąlygomis arba turi mažai papildomo vandens, dėl stipraus lietaus pomidorų vidus gali augti greičiau nei išorinė odelė, todėl pomidorai gali įtrūkti.

Kodėl mano pomidorai taip lėtai sunoksta?

Karštis ar šaltis taip pat atitolina pomidorų nokimą – ideali temperatūra nokinimui yra 70–75 laipsniai Farenheito (21–24 laipsniai Celsijaus). Žinoma, yra ir būdų, kaip greičiau subręsti pomidorus, jei jau nuskynėte jų derlių. Šiame straipsnyje kalbėsime apie tai, kodėl pomidorai sunoksta lėtai. Tada ieškosime būdų, kaip išspręsti problemą.

Kodėl mano pomidorai skilinėja?

Nors kartais tai gali būti problema, kai pomidorai vis dar žali, dažniau taip nutinka pradedantiems nokti pomidorams, daugiausia dėl to, kad bręstant pomidorams išorinė odelė tampa trapesnė. Svarbu pažymėti, kad yra skirtumas tarp skilimo ir įtrūkimo.

Kodėl mano pomidorai pūva ant vynmedžio?

Tai gali nutikti po sausros laikotarpio, po kurio prasidės dosnus laikotarpislaistymas arba žema temperatūra, po kurios staiga užklumpa saulė. Tada skilimas gali užsikrėsti, todėl pomidorai gali pūti. Pomidorai suskilo dar ant vynmedžio. Tai gali sukelti antrines infekcijas ir pomidorai dažnai pradeda pūti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: