Kodėl ant mano bulvių augalų yra pomidorų?

Kas yra geriausia parama vyšniniams pomidorams?
Ar turėčiau nuimti lapus nuo pomidorų augalų?
Kas skatina pomidorų derėjimą?
Kas padeda pomidorų augalams greičiau augti?
Koks yra geriausias dirvožemio mišinys pomidorams auginti?


Atrodo, kad bulvių augalai duoda mažai žalių vaisių, maždaug didelio vyšninio pomidoro dydžio. Šios apvalios žalios uogos iš tikrųjų yra bulvių augalo vaisiai. Nenuostabu, kad jie atrodo kaip pomidorai, nes abu augalai priklauso nakvišų šeimai. , ir apima daugybę žemės ūkio kultūrų, vaistinių augalų, prieskonių, piktžolių ir dekoratyvinių augalų.https://en.wikipedia.org › wiki › SolanaceaeSolanaceae – Vikipedija.

Kodėl mano bulvės turi vaisių?

Bulvių žiedai ir vaisiai gaminami todėl, kad taip augalai dauginasi sėklomis. Bulvių žiedai labai panašūs į pomidorų žiedus, išskyrus tai, kad bulvių žiedai gali būti balti, levandų arba rožiniai. Tai priklauso nuo bulvių rūšies ir žiedų spalvos.

Kokios yra mano bulvių augalų ankštys?

Tos apvalios sėklų ankštys dar vadinamos bulvių vaisiais, bulvių uogomis ir sėklų rutuliais. Jie atrodo kaip žali vyšniniai pomidorai ir dažniausiai susidaro mažose grupelėse. Sėklų ankšties viduje yra iki 500 mažyčių sėklų, paskirstytų drėgnų audinių masėje.

Ar galima bulvę kryžminti su pomidoru?

Tiesą sakant, negalima sukryžminti bulvės su pomidoru. Net jei taip būtų, apdulkinimas neturės įtakos vaisiaus išvaizdai. Išskyrus sėklas, vaisius yra motininis audinys ir nėra paveiktas žiedadulkių tėvo. 1977 07 17

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: