Kiek vandens reikia pomidorų augalui?

Ar turėtumėte pašalinti apatinius pomidorų augalų lapus?
Ar pomidorai geriau auga šešėlyje ar saulėje?
Koks yra geras pomidorų pasėlis?
Ar pomidorų augalai turi kelis derlius?
Ar galima sodinti pomidorus 2 metus iš eilės?


Vegetacijos pradžioje augalus laistykite kasdien ryte. Kylant temperatūrai, gali tekti laistyti pomidorų augalus du kartus per dieną. Sodo pomidorams paprastai reikia 1–2 colių vandens per savaitę. Pomidorų augalams, auginamiems konteineriuose, reikia daugiau vandens nei sodo pomidorams.

Kiek vandens reikia pomidorų augalui per dieną?

Pomidorų vandens poreikis Visiškai užaugę pomidorų augalai turi gilią šaknų sistemą, todėl jiems naudingas ne dažnas gilus laistymas, o ne kasdienis lengvas laistymas. Pakankamas vandens kiekis yra maždaug colis lietaus arba galonas vandens maždaug kas penkias dienas.

Ar galima pomidorų augalus perlaistyti?

Galų gale, duodami augalams per daug vandens, šaknys pradės pūti ir augalas užmuš. Geltoni lapai yra pirmasis požymis, kad perlaistėte pomidorus. Kai vaisiai stingsta, perlaistydami jie gali įtrūkti ir pradėti žiedų puvinį. Šaknų puvinys yra paskutinis požymis, kad jūsų pomidorai kiekvieną savaitę gauna per daug vandens.

Kiek vandens reikia vazoniniams pomidorams?

Vazone pomidorų augalus reikia laistyti lėtai, kol vanduo ištekės iš drenažo angų. Taip išvengsite šaknų puvinio ir kitų augalų problemų. Paprastai pomidorų augalams kiekvieną savaitę reikia 1 colio vandens vienam kvadratiniam metrui.

Kiek vandens reikia pomidorų augalams vazonėlyje?

Dideliam, gerai įsitvirtinusiam pomidorų augalui vazonėlyje per dieną reikia maždaug galono vandens. Talpyklos dydis, dienos temperatūra ir pomidorų augalo augimo stadija gali turėti įtakos augalui reikalingo vandens kiekiui. Paprastai laistykite indą lėtai, kol vanduo ištekės iš apačioje esančių drenažo angų.

Kaip dažnai laistote pomidorus?

Vandenkite pomidorus tik tada, kai jiems to tikrai reikia. Galbūt jums reikia laistyti du kartus per dieną, iš pradžių tiesiog sudrėkinkite dirvą(neužtvindykite augalo). Šaknims taip pat reikia oro, todėl nenuskandinkite augalų. Laistykite prie stiebo, o ne ant lapų. Stenkitės laistyti ne tiesiai ant pomidoro augalo stiebo, o aplink jį,…

Kiek lietaus reikia, kad pomidorų augalai augtų?

Subrendusiems augalams per savaitę reikia 1–2 colių kritulių arba jo ekvivalento. Visiškai užaugę pomidorų augalai turi gilią šaknų sistemą, todėl jiems naudingas ne dažnas gilus laistymas, o ne kasdienis lengvas laistymas. Pakankamas vandens kiekis yra maždaug colis lietaus arba galonas vandens maždaug kas penkias dienas.

Ar turėčiau laistyti pomidorų augalus iš viršaus ar iš apačios?

Visada laistykite pomidorų augalus prie pagrindo, o ne iš viršaus. Jei turite įprotį laistyti augalus žarna, labai tikėtina, kad laistote ir augalo lapus, užuot nukreipę žarną į žemę aplink stiebą. Kai kurie iš mūsų linkę laistyti lapus, nes taip augalai atrodo geriau 😉

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: