Kiek vandens reikia pomidorams per savaitę?

Kiek laiko užtrunka pomidoras nuo žiedo iki vaisiaus?
Ar atsigaus geltonųjų pomidorų augalai?
Kas skatina sėklų daigumą?
Ar galiu auginti salotas šalia pomidorų?
Kiek pomidorų augalų galite pasodinti į 5 galonų kibirą?


Sodo pomidorams paprastai reikia 1–2 colių vandens per savaitę. Pomidorų augalams, auginamiems konteineriuose, reikia daugiau vandens nei sodo pomidorams. Dirvožemis konteineriuose įkaista greičiau, todėl vanduo išgaruoja daugiau.

Kiek vandens reikia pomidorų augalams augti?

Turėdami gilią šaknų sistemą, pomidorų augalai renkasi gilų drėkinimą, kuris vyksta pusiau reguliariai, o ne lengvą, kasdienį drėkinimą. Paprastai pomidorų augalams reikia 1–2 colių vandens kiekvieną savaitę, tačiau tikslesnis matavimas yra 1 colis vandens arba 1 galonas vandens kas 5 dienas.

Kaip dažnai laistyti pomidorus induose?

Pomidorus laistykite induose du kartus per dieną – vieną kartą ryte ir vieną kartą vakare. Pomidorų augaluose yra ženklų, leidžiančių sodininkams žinoti, kad yra vandens problema. Stebėdami šiuos simptomus galite įspėti, kad reikia ką nors pakeisti.

Ar galima perlaistyti pomidorų augalą?

Perlaistymas gali būti tokia pat didelė problema, kaip ir augalų perlaistymas. Pomidorų augalai mėgsta savo vandenį, bet taip pat mėgsta sausas pėdas. Taigi pasirūpinkite, kad jūsų pomidorų augalai būtų tinkamai nusausinti, nesvarbu, ar jūsų sodas, ar vazonai. Kiek vandens reikia pomidorų augalui per dieną? Paprastai pomidorų augalams reikia 0,3 colio vandens per dieną (0,7 cm).

Kaip rūpinatės pomidorų augalais?

Laistykite lėtai, giliai – pagrindinė pomidorų laistymo taisyklė yra užtikrinti, kad laistykite lėtai ir lengvai. Niekada neskubėkite laistyti pomidorų augalų. Norėdami lėtai tiekti vandenį į pomidorų augalus, naudokite lašelinę žarną ar kitą lašelinį drėkinimą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0