Kiek lapų galiu pašalinti iš pomidorų augalų?

Ar geriausia pomidorus auginti vazonuose?
Kada turėtų pasirodyti pomidorai?
Ar galima pomidorus perlaistyti?
Kaip auga pomidoras?
Ar pomidorų augalai atsigaus nuo perlaistymo?


Jei vienam augalui paliksite 6–7 suaugusius lapus, viskas bus gerai. Lapų, kuriuos galima pašalinti iš augalo, skaičius skiriasi priklausomai nuo veislės. Pavyzdžiui, romų vyšninių pomidorų veislės turi labai atvirą lapų struktūrą su mažais lapeliais, todėl beveik nereikia nuimti jų lapų.

Ar galite nupjauti per daug lapų nuo pomidorų augalo?

Gerai nuimti tuos lapus, kol jie yra žemiau pirmojo pomidorų augalo žiedų. Taip pat galite pašalinti „siurbėlius“, kurie auga iš ten, kur augalo šakos susikerta su pagrindiniu stiebu.

Kiek lapų turėčiau pašalinti iš pomidorų augalų?

Augalai čia niekada neauga, todėl nebūtina šalinti apatinių lapų, kad būtų kuo didesnis derlius. Šiltame klimate, kur didžiąją metų dalį galite auginti pomidorus lauke, gali būti naudinga pašalinti apatinius lapus, kai jau turite 18 lapų, bet tai priklauso nuo to, kaip arti sodinate.

Ar turėčiau nulupti visus lapus nuo pomidorų augalų?

Kas savaitę pašalinkite apatinius pomidorų augalų lapus, pataria Monty, ir galite tęsti tol, kol nebeliks lapų. Taip nuėmus lapus augančius vaisius pasiekia ir šviesa, ir oras. Jie gaus daugiau saulės, aiškina Monty, o ligų riziką sumažina papildoma ventiliacija.

Ar turėtumėte pašalinti apatinius pomidorų augalų lapus?

Jei planuojate pomidorų augalus sodinti giliai (pomidorai gali suformuoti šaknis išilgai stiebo, jei jis yra užkastas), tuomet turėtumėte pašalinti lapus. Tačiau tai nėra kritiška. Jei lapai bus užkasti, jie nespės fotosintezuoti, todėl augalui iš jų nebus jokios naudos.

Ar turėtumėte pašalinti lapus nuo pomidorų augalų?

Auginant indeterminuotus pomidorų augalus, kartais reikia pašalintilapai augalo centre, kad oras galėtų cirkuliuoti. Tačiau turėtumėte būti atsargūs ir nepašalinti lapų virš ir žemiau vaisių kekių, nes šie lapai maitina vaisius ir suteikia šešėlį nuo saulės.

Ar norint gauti didžiausią derlių, pomidorų augalus reikia nupjauti?

Šių rūšių pomidorų apatinių lapų niekada nereikia nuimti, kad derlius būtų kuo didesnis. Neapibrėžtų augalų dydis priklausys nuo to, kur jie bus auginami. Ilgas auginimo sezonas išaugins aukštesnius augalus. Šiauriniame klimate mes stengiamės, kad augalai duotų vaisių prieš pirmąsias šalnas.

Kas atsitiks, jei nupjausite per daug pomidoro?

Daugelis pomidorų yra labai jautrūs aplinkai ir tai tarsi atvira augalo žaizda, taigi, jei pjaunate per daug arba per giliai, augalas iš tikrųjų tampa pažeidžiamas ir gali mirti arba ne. duoti tiek vaisių, kiek turėtų. Taigi tai yra privalumai ir trūkumai.

Kaip tinkamai genėti pomidorų augalus?

Apatinius 6–12 pomidorų augalo lapų reikia pašalinti, kad būtų skatinama oro cirkuliacija ir augalai neužsikrėstų dirvožemyje plintančiomis ligomis. Norint tinkamai genėti pomidorų augalus, svarbu žinoti, ar auginate determinuotus, ar indeterminuotus pomidorus.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0