Kiek laiko užteks sėklų pakeliuose?

Ar galiu sodinti pomidorus sausio mėnesį?
Kaip pataisote aukštus kojomis pomidorų augalus?
Ar perlaistyti augalai gali atsigauti patys?
Ar sėklas reikia laikyti šiltai, kad sudygtų?
Ar turėčiau persodinti perlaistytą augalą?


Geros būklės ir tinkamai laikomos sėklos išliks mažiausiai vienerius metus ir, priklausomai nuo augalo, gali trukti nuo dvejų iki penkerių metų. Kiekviename sėklų pakelyje yra užrašas „supakuotas pagal datą“, kuris yra geras jų gyvavimo trukmės rodiklis. Pavyzdžiui, daugumos vienmečių gėlių, tokių kaip zinijos ar kosmosas, gyvenimo trukmė yra vieneri metai. Tas pats pasakytina ir apie daržovių sėklas, pvz., svogūnus ir pastarnokus.

Kiek laiko sėklos išlieka gyvybingos?

Kiek ilgai sėklos išlieka gyvybingos, priklauso nuo sėklos rūšies ir nuo to, kaip gerai jos laikomos. Dauguma daržovių sėklų išlieka geros maždaug dvejus ar trejus metus, tačiau kai kurios, pavyzdžiui, svogūnai, sugenda per metus. Kita vertus, salotos gali sėkmingai išdygti po penkerių metų.

Kiek laiko išsilaiko pomidorų sėklos?

Priklausomai nuo sėklų rūšies ir kokybės, galbūt galėsite jas laikyti ir panaudoti kitais ar po metų. Tiesą sakant, kai kurios sėklos, tinkamai laikomos, gali būti gyvybingos net po dešimties metų. Buvo žinoma, kad kai kurių veislių pomidorų sėklos sudygsta net po 16 metų! Sėklų laikymo patarimai

Ar sėklų pakuočių galiojimo laikas baigiasi?

Kadangi temperatūra mūsų namuose svyruoja priklausomai nuo metų laikų, išlaikyti „Auksaplaukės“ aplinką yra iššūkis, tačiau tai nėra neįmanoma. Net ir laikant geriausiomis sąlygomis, sėklos baigiasi. Štai ką reikia žinoti, kad išnaudotumėte visas šio mažo sėklų pakelio galimybes.

Kaip laikyti daržovių sėklas?

Kaip laikyti daržovių sėklas 1 Prieš supakuodami įsitikinkite, kad sėklos yra visiškai išdžiūvusios ir net trapios. 2 Džiovintas sėklas sudėkite į popierinį voką, kad sugertumėte bet kokią drėgmę, kuri gali patekti, ir pažymėkite pavadinimą bei metus. 3 Vokus laikykite sandariame inde, kad nepatektų tiesioginių saulės spindulių. 4 Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0