...

Kiek laiko pomidorų augalas derės patalpose?

Kokio aukščio turėtų būti pomidorų augalas?
Ar galiu persodinti sodinukus prieš tikrus lapus?
Kokią nakties temperatūrą gali toleruoti pomidorai?
Kiek laiko po žydėjimo pasirodo pomidorai?
Ar dengta veranda apsaugos augalus nuo šalčio?


Patalpoje pasodintas pomidorų augalas gali duoti vaisių ištisus metus, nes jam negresia užšalimas. Jums tiesiog reikia būti stropiai ja rūpintis. „Geriausias variantas yra išbandyti kelias skirtingas veisles ir pasodinti keletą sėklų kas du ar tris mėnesius“, – sako LeHoullier. Pomidorų augalai gali užtrukti nuo 48 iki 100 dienų (7–14 savaičių) po persodinimo, kad užaugintų pomidorus. Atminkite, kad jei pradedate sėklas lauke, prireiks dar 6 savaičių (42 dienų), kol sėklos sudygs ir užaugs pakankamai didelės, kad būtų galima persodinti. Laikas nuo persodinimo iki prinokusių pomidorų gali labai skirtis, priklausomai nuo pomidorų veislės.

Kiek ilgai auga pomidorai?

Paprastai per 4–5 metus augalai iš dirvožemio išeikvoja visas maistines medžiagas, o tai savo ruožtu nustoja gaminti pomidorus. Tačiau jei palaikomas optimalus maistinių medžiagų tiekimas, ideali temperatūra, o kenkėjai ir ligos jų nepuola, augalai gali toliau augti ir derėti kitais metais.

Ar pomidorų augalai ir toliau derina?

Neapibrėžtos pomidorų veislės ir toliau duos vaisių per visą auginimo sezoną, net ir po to, kai pradės nokti pirmieji prinokę pomidorai ant augalo. Jie yra geresni, jei norite nuimti derlių ilgesniam laikui.

Ar galite laikyti pomidorų augalus ištisus metus?

Pomidorus galite auginti patalpoje, kad jie išliktų gyvi ištisus metus, tačiau kambariniai pomidorai vasarą būna mažesni už lauko augalus ir duoda mažesnį derlių. Galite perkelti augalus žiemai iš lauko į patalpą, bet ilgainiui jie nustos duoti vaisių.

Ar galite auginti pomidorus lauke ištisus metus?

Suteikite savo augalui tinkamą aplinką ir pomidorus turėsite namuose visus metus. Tada mėgaukitės vaisiaisjūsų darbas kiekvieną dieną. Auginant kambarinius pomidorus reikia tų pačių įgūdžių kaip ir lauko pomidorų augalams, tačiau yra elementų kontrolės pranašumas.

Kiek laiko užauga neapibrėžtieji pomidorai?

Neapibrėžti pomidorai: tai labiau išsiplėtę augalai, kurie vis augina naujus vynmedžius, žydi ir neša vaisius. Šie augalai kartais augina penkis ar šešis mėnesius ir perima visą sodą. Jie gali būti kaklo skausmas. Jūs iš tikrųjų susirgsite pomidorais.

Kiek laiko pomidorų augalai duoda vaisių?

Kaip ilgai pomidorų augalai duoda vaisių, priklauso nuo auginamų pomidorų rūšies ir teikiamų augimo sąlygų. Rinkitės įvairias veisles ir išsiaiškinkite, kokia mišrainė suteikia jums pomidorų apimties ir skonio, kuris jus džiugina! Man vyšniniai pomidorai, Romas ir dar keli yra mišrūs maišeliai, kurie pusę metų išsaugo sveiką.

Kiek gyvena pomidorų augalai?

Kiek gyvena pomidorų augalai? Trumpas atsakymas yra toks, kad pomidorų augalo gyvenimo trukmė yra 6 mėnesiai, tačiau tai turės tiesioginės įtakos jūsų regionas, galimi kenkėjai ir, žinoma, jūsų švelni meilė priežiūra. Pažvelkime į pomidorų gyvenimo trukmę išsamiau, pateiksime keletą patarimų ir papildomos informacijos.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: