Kas skatina pomidorų derėjimą?

Ar pomidorai sunoks spalį?
Ar galima į duobutę įdėti daugiau nei vieną sėklą?
Kaip apsaugoti savo pomidorų augalus nuo per daug saulės?
Kaip išnešiate kambarinius augalus į lauką?
Ar gerai nupjauti pomidorų augalus?

Kodėl mano pomidorai neduoda vaisių?

Pomidorų augalams reikalinga turtinga, derlinga dirva, kad išaugintų putlūs ir sveiki pomidorai. Tačiau kai norite užauginti vaisių, azotas nėra ta maistinė medžiaga, kurios ieškote. Azotas skatina lapijos, o ne gėlių ir vaisių augimą. Jei jūsų gėlės neduoda vaisių, priežastis gali būti azoto perteklius dirvožemyje. Kita problema gali būti per mažai vandens.

Kodėl pomidorus reikia šerti derėjimo metu?

Ir vienas iš svarbiausių vaidmenų, kurį atlieka pomidorų šėrimas vaisiaus metu. Kiekvienas sodininkas, augindamas sodo kultūras, nori gauti tinkamą derlių. Bet ar įmanoma pasiekti šį tikslą, nededant pastangų, maitinimo ir tinkamos priežiūros.

Kaip pasiekti, kad mano pomidorų augalai duotų vaisių?

Sodindami naudokite subalansuotas NPK trąšas (10-10-10), o išdygus pirmiesiems žiedams pereikite prie trąšų su fosforu ir kaliu (5-10-10). Tai padės augalui išauginti daugiau žiedų ir nukreipti savo energiją į tų gėlių pavertimą vaisiais. Šie patarimai padės sumažinti jūsų pomidorų augalo įtampą ir paskatins derėti.

Kodėl mano pomidorai žydi taip anksti?

Jei pomidorus pradėjote auginti patalpoje likus daugiau nei 8 savaitėms iki paskutinės šalčio datos, jie gali išaugti dideli ir anksti pradėti žydėti. Labiau tikėtina, kad tai atsitiks su greitai bręstančiomis arba anksti bręstančiomis pomidorų veislėmis (apie tai plačiau žemiau). Galima rinktis iš šimtų skirtingų pomidorų veislių.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: