Kas naikina klaidas ant pomidorų augalų?

Ar į duobutę dedate po vieną sėklą?
Ar kovo mėn. per anksti sodinti gėles?
Kas yra pomidoro stiebas?
Ar pomidorų augalai nustoja duoti vaisių?
Ar turėčiau persodinti perlaistytą augalą?


Kontaktiniai insekticidai, tokie kaip bifentrinas, cipermetrinas, cihalotrinas, permetrinas ir esfenvaleratas, yra veiksmingi kovojant su dvokiančiomis vabzdžiais, lapkojėmis vabzdžiais, amarais, vaisinėmis kirmėlėmis ir raguočiais (žr. 1 ir 2 lenteles). Nenaudokite permetrino pomidorams, kurių vaisiai yra mažesnio nei vieno colio skersmens.

Ką purškiate ant pomidorų augalų, kad išvengtumėte vabzdžių?

Kas yra geriausias purškalas nuo vabzdžių pomidorų augalams? Norėdami namuose pasigaminti purškalo nuo vabzdžių pomidorų planams, sumaišykite 10 uncijų vandenilio peroksido, 1 galoną vandens ir 10 uncijų cukraus. Gerai išmaišykite ir purškite ant pomidorų augalo ir lapų bei aplink juos.

Ar galiu purkšti pomidorų augalus muiluotu vandeniu?

Nors daugelis buitinių muilų yra veiksmingi naikinant vabzdžius, jie neturėtų būti naudojami kaip pomidorų augalų kenkėjų repelentai, nes jie nėra skirti naudoti soduose ir gali būti tokie pat toksiški naudingiems vabzdžiams kaip ir kenkėjams. , teigia Floridos universiteto IFAS plėtinys.

Kodėl mano pomidorų lapuose yra skylių?

Žmonės dažnai mano, kad tokias skyles sukelia vabzdžiai, tačiau dažnai tai yra grybelinė problema. Šios skylutės yra lapų dėmių grybelis, kuris naikina mažas audinio daleles, kurios vėliau iškrenta. Tai daro augalui nedidelę žalą. Lapų dėmėtumas dažnai pablogėja dėl dažno laistymo ir lapijos aptaškymo vandeniu.

Ar „Dawn“ indų muilas yra saugus pomidorų augalams?

Dawn indų muilas yra vienas iš daugelio indams skirtų skysčių, kurie yra idealus muilo tirpalas, nesunkiai padedantis net pradedantiesiems sodininkams kovoti su grybais pomidorų sode.

Ar „Dawn“ indų muilas nepakenks pomidorų augalams?

Insekticidinio muilo tirpalo gaminimas Sausi skalbiniai arba indų plovikliai yra per stiprūs naudoti augalams, o net skystas skalbinių muilo tirpalas gali pakenkti kai kurioms pomidorų rūšims. Užtikrintisavo pomidoro saugumą, gerai laistykite ir išbandykite kelis jo lapus.

Kodėl ant pomidorų augalų reikėtų dėti kepimo soda?

Soda yra natūralus piktžolių naikintuvas. Kai pabarstysite juo aplink pomidorų augalus, kepimo soda sunaikins visas piktžoles, kurios bando ten augti. Kepimo soda ne tik apsaugo nuo piktžolių, bet ir padeda išlaikyti jūsų pomidorų augalus sveikus.

Kaip apsaugoti pomidorus nuo vabzdžių?

Pomidorų apsaugos metodai Pomidorų narveliai ir spurgai – saugo nuo kirmėlių ir kitų vabzdžių, kurie prie jūsų pomidoro augalo prie stiebo pagrindo. Jie puikiai apsaugo augalą ir neleidžia kirmėlėms ir kitiems vabzdžiams užpulti stiebų. Jie taip pat neleidžia zuikiams ir žiurkėms.

Kaip apsaugoti savo pomidorus nuo suvalgymo?

Paukščių tinklelis padeda apsaugoti pomidorų augalus sode. Užtvarai, pavyzdžiui, tvoros, neleidžia gyvūnams gauti prekių. Aplink vazoną arba augalų eilę galima įrengti viščiukų arba plastikinio tinklelio tvorą arba lengvą tinklelį paukščiams (galima įsigyti sodo centruose).

Kuo galiu purkšti augalus, kad išvengčiau vabzdžių?

Actas yra tikrai veiksmingas natūralus augalų kenkėjų naikintuvas. Atskieskite jį vandeniu santykiu 1:1 purškimo buteliuke ir purškite ant pažeistų augalų lapų ir po jų. Taip pat galite jį naudoti namuose, kad atgrasytumėte klaidas viduje; acto kvapas greitai išsisklaidys.

Kaip atsikratyti mažų klaidų savo augaluose?

Galite atsikratyti įkyrių vabzdžių, lengvai sutepdami juos medvilniniu tamponu, pamirkytu 70 procentų izopropilo alkoholyje (venkite liesti gležnų lapų) arba purkšdami indų ploviklio ir vandens mišiniu (vienas arbatinis šaukštelis muilo vienam galonui vanduo).

Kaip apsaugoti savo pomidorus nuo suvalgymo?

Paukščių tinklelis padeda apsaugoti pomidorusaugalai sode. Užtvarai, pavyzdžiui, tvoros, neleidžia gyvūnams gauti prekių. Aplink vazoną arba augalų eilę galima įrengti viščiukų arba plastikinio tinklelio tvorą arba lengvą tinklelį paukščiams (galima įsigyti sodo centruose).

Kokia klaida ėda skyles mano pomidoruose?

ATSAKYMAS: Pomidoruose esančias skylutes ėdantis gyvūnas yra pomidorų vaisinė kirmėlė. Šis paprastasis vikšras vaisiuose suėda maždaug cigaretės skersmens skylutes. Skylės gali būti seklios arba gilios. Žaizdos dažnai padidėja, kai užsikrečia antriniais grybais ir pradeda pūti.

Ar turėčiau pašalinti rudus lapus nuo pomidorų augalo?

ATSAKYMAS: kai jūsų pomidorų augalai pasieks 12–18 colių aukščio, galite pastebėti, kad kai kurie lapai miršta arba pagelsta. Puiku pašalinti tuos lapus, kol jie yra žemiau pirmojo rinkinio…

Ar galima purkšti augalus muiluotu vandeniu?

Muilas ir plovikliai yra toksiški augalams. Stiprus muiluoto vandens tirpalas, purškiamas ant žalumynų, gali suardyti lapų vaškinę dangą, dėl to netenkama vandens ir augalas gali mirti dėl dehidratacijos.

Kokios yra mažos baltos blakės ant mano pomidorų augalų?

Paprasti pomidorų kenkėjai. Amarai yra maži sparnuoti ir besparniai vabzdžiai, kurie dažnai aptinkami apatinėse lapų pusėse arba minta grupelėmis per visą augalų vegetaciją.

Kokios yra mažos juodos blakės ant mano pomidorų augalų?

Tos mažos juodos blakės ant jūsų pomidorų gali būti amarai. Amarai yra maži vabzdžiai, kurių galvutė atitinka galvos dydį, o jų spalva yra nuo baltos iki rožinės, šviesiai žalios ir juodos. Keletas amarų rūšių minta pomidorais ir daro žalą, siurbdamos iš augalo sultis ir išskirdamos liptį, dėl kurios susidaro suodinis pelėsis.

Ar vandenilio peroksidas tinka pomidorų augalams?

Vandilisperoksido mišinys yra naudingas sprendimas visiems, auginantiems pomidorų augalus. Augalai iš tikrųjų sukuria vandenilio peroksidą kaip atsaką į grybelį ar bakterijas. Purškiant augalus, yra uždengti tipiški pomidorus puolantys grybai, tokie kaip lapų dėmėtligė ar ankstyvasis maras. Tada įvyksta oksidacija, žūva grybai.

Kaip dažnai turėčiau purkšti pomidorų augalus kepimo soda?

Siekdami apsisaugoti nuo grybelinių ligų, kas 7–14 dienų (arba po kiekvieno lietaus) augalus purkškite pomidorams skirtu kepimo soda, kol drėgmė nebeskatins infekcijų. Prieš purškimą pašalinkite užkrėstą lapiją ir visus augalus supančią sodo mulčią.

Ar kavos tirščiai tinkami pomidorų augalams?

Dirvožemio pakeitimas – pomidorų sodinimas su kavos tirščiais skatina naudingų mikroorganizmų augimą. Sliekai suryja žemę ir traukia giliau į dirvą, o tai taip pat pagerina dirvožemio struktūrą.

Ar galite pabarstyti Epsom druskos aplink pomidorus?

Purškimo buteliuke paruoškite maždaug arbatinį šaukštelį Epsom druskų vienam litrui (ketvirčiui galono) vandens. Tiesiog kas dvi savaites sudrėkinkite pomidorų augalų lapiją, naudodami puikų purškimo nustatymą. Jis greitai įsigers į lapus. Venkite purkšti karštomis, saulėtomis dienomis arba kai lyja.

Kas ėda mano pomidorus?

ATSAKYMAS: Pomidoruose esančias skylutes ėdantis gyvūnas yra pomidorų vaisinė kirmėlė. Šis paprastasis vikšras vaisiuose suėda maždaug cigaretės skersmens skylutes. Skylės gali būti seklios arba gilios.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0