Kas atsitiks, kai pomidorus laistysite?

Kada reikia genėti pomidorų augalus?
Kokia temperatūra yra saugi sodinukams?
Kiek užaugina pomidorų augalai?
Kaip priversti pomidorus sunokti ant vynmedžio?
Ar gerai kirpti pomidorų augalus?


Per daug vandens Tinkamas pomidorų augalų laistymas yra pomidorų sėkmės raktas. Per daug vandens ir augalai nuskęsta – per mažas kiekis gali sukelti žiedų puvinį, kai pomidorai pajuoduoja dugne. Nenuoseklus laistymas taip pat gali sukelti žiedų puvinį, suskilusius pomidorus ir įtemptus augalus.

Kaip atrodo perlaistyti pomidorų augalai?

Perlaistytas pomidorų augalas atrodys nuobodu ir prislėgtas. Be to, jo lapai gali pagelsti, kurie ilgainiui paruduoja aplink kraštus. Perlaistyto pomidoro vaisiai atrodys įtrūkę. Ir sunkiais perlaistymo atvejais pomidorų augalas nuvys.

Kaip sužinoti, ar pomidorai gauna per daug vandens?

Ankstyvieji pomidorų augalų perlaistymo požymiai yra įtrūkę vaisiai ir pūslės ar iškilimai ant apatinių lapų. Jei perlaistymas tęsiasi, lapuose esantys nelygumai ar pūslelės tampa kamštiškos. Tuo tarpu šaknys pradeda skęsti, žūti ir pūti, todėl sumažėja vandens kiekis, kurį gauna žalioji augalo dalis.

Kaip pataisyti laistytus pomidorus?

Pomidorų perlaistymo sprendimas susideda iš dviejų pagrindinių etapų: išdžiovinti šaknis ir dirvą, o tada persodinti. Šie sprendimai tinka tiek kambariniams, tiek lauko pomidorų augalams. Pirmiausia turėsite iškasti pomidoro augalą, būdami atsargūs, kad nepažeistumėte šaknų kamuoliuko.

Kokie yra pomidorų augalų perlaistymo simptomai?

Deja, tiek perlaistyti, tiek perlaistyti pomidorų augalai turi panašius simptomus – vytimą, geltonus lapus ir stiebus bei iškilimus ar pažeidimus ant apatinių stiebų arba augalo pagrindo. Laimei, apsispręsti, kaip pataisyti perlaistytus pomidorų augalus, nesunku, kai tik žinai iškilusią problemą.

Ar galite per daug laistyti pomidorus?

Ar galite laistyti pomidorus? ATSAKYMAS: kaip ir bet kuri kitaaugalas, jūsų pomidorų augalai tikrai gali gauti daugiau vandens, nei jiems naudinga. Vandens perteklius gali pakeisti orą dirvožemyje aplink pomidorų šaknų sistemą, todėl šaknys nuskęsta ir galiausiai miršta.

Kaip sužinoti, ar pomidorų augalas laistomas?

Nuvytimas taip pat yra dažnas nepakankamo laistymo simptomas. Taigi, norėdami sužinoti, ar jūsų pomidoras vyto dėl per didelio laistymo ar per mažai laistymo, pajuskite jo lapus ir dirvą. Išdžiūvusio augalo suvytę lapai bus sausi ir traškūs. Tuo tarpu perlaistyto pomidoro suvytę lapai jausis minkšti. Tada įkiškite pirštą giliai į augalo dirvą.

Kodėl mano pomidorų augalai miršta apačioje?

Mažiau sunkiais atvejais pomidorų augalas gali atšokti. Pomidorai, kurie skilinėja žiedo ar stiebo gale, yra netinkamo laistymo pasekmė. Būklė vadinama katės skausmu ir sukelia bjaurius vaisius, kurie gali nepasiekti viso dydžio.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: