Kas atsitiks, jei per anksti pradėsite sėti viduje?

Kas atsitiks, jei per anksti pradėsite sėti viduje?

Kada turėčiau sodinti pomidorus į vazonus?
Kokia šviesa geriausia sėkloms daiginti?
Ar pomidorai mėgsta tiesioginius saulės spindulius?
Ar mano pomidorų augalas perlaistytas ar perlaistytas?
Ar galite pabarstyti žolės sėklas rankomis?


Tačiau per anksti pradėti sėklas vis tiek kyla problemų. Kaip? Per anksti pasėtos sėklos sukels didesnius augalus, kurie vėliau turi būti susodinti į didesnius konteinerius, kurie greitai užims jūsų sėklos pradinį plotą / namą ir kainuos daugiau pinigų – vazoninė žemė, organinės trąšos ir vazonai. Per anksti pasėtos sėklos sukels didesni augalai, kuriuos vėliau reikia sodinti į didesnius konteinerius, kurie greitai perima jūsų sėklos pradinį plotą/namą ir kainuoja daugiau pinigų, yra vazoninė žemė, organinės trąšos ir vazonai. Be to, turėsite laistyti, nes tuos didelius sodinukus reikės dažniau laistyti.

Kaip anksti galiu pradėti sėti sėklas patalpose?

Apskritai, jūs turėtumėte pradėti sėti uždarose patalpose likus 6–8 savaitėms iki vidutinės paskutinės šalčio datos jūsų vietovėje.

Ar man reikia auginimo šviesos, kad pradėčiau sėti sėklas patalpose?

Taip, jūs tikrai galėtumėte pabandyti pasėti sėklas patalpoje be auginimo lempučių, jei turite saulėtą langą. Kas čia? Tačiau dauguma namų negauna pakankamai natūralios šviesos sveikam sodinukų vystymuisi. Taigi, siekiant geriausių rezultatų, rekomenduoju papildyti dirbtiniais šviestuvais.

Ar kovo mėn. per vėlu pradėti sėti?

Taip, galite pradėti daug sėklų per visą pavasario/vasaros/rudens sezoną! Taigi pradėti sėklas tikrai niekada nevėlu. Gerai paeiliui sėti ridikėlių, mažųjų brangakmenių salotų, svogūnų, špinatų, kopūstų, brokolių, morkų, agurkų, šparaginių pupelių, kalendros ir net greitai augančių cukinijų sėklas.

Kokią sėklą lengviausia auginti patalpose?

Kaktusas, gyvasis akmuo, taikinė lelija, afrikinė žibuoklė, anglinė gebenė, šparaginis papartis, gloksinija, kopūstas ir daugelis kitų žolelių yra lengvai prižiūrimi kambariniams augalams, kuriuos galite išauginti iš sėklų.

Ar laistote sėklas kasdien?

Ar laistote sėklas kiekvieną dieną? taip,sėklas paprastai reikia laistyti bent kartą per dieną, kad dirva būtų drėgna ir neišdžiūtų. Esant ypač šiltam klimatui (arba priklausomai nuo dirvožemio ar sodo įrengimo), gali tekti laistyti daugiau nei kartą per dieną.

Pomidorai yra šiltojo sezono pasėliai ir jie nemėgsta šalnų. Paprastai geriausia sėklas sėti vėlyvą pavasarį iki vasaros.

Kurį mėnesį sodinate pomidorus?

Pomidorai bėga ant šilumos; pasodinti vėlyvą pavasarį ir vasaros pradžioje, išskyrus 10 zoną, kur jie yra rudens ir žiemos pasėliai.

Ar kovo mėn. per vėlu pradėti sėti?

Taip, galite pradėti daug sėklų per visą pavasario/vasaros/rudens sezoną! Taigi pradėti sėklas tikrai niekada nevėlu. Gerai paeiliui sėti ridikėlių, mažųjų brangakmenių salotų, svogūnų, špinatų, kopūstų, brokolių, morkų, agurkų, šparaginių pupelių, kalendros ir net greitai augančių cukinijų sėklas.

Kada turėčiau pradėti sodinti sodinukus pavasarį?

Kada pradėti sėklas. Paprastai sėklas reikia pradėti sėti likus keturioms iki šešioms savaitėms iki paskutinių šalnų. Sėklų pradžios laikas apskaičiuojamas imant paskutinių šalnų datą ir atimant dienas iki persodinimo. Sėklų pakelis parodys, kiek savaičių.

Kokį mėnesį turėtumėte pradėti kurti sodą?

Pasak Witz, vasaros pabaiga arba ankstyvas ruduo yra puikus laikas „įdirbti žemę ir pridėti organinių medžiagų, pvz., komposto ar mėšlo, siekiant pagerinti dirvožemio struktūrą ir maistinių medžiagų kiekį“, nes „šalti žiemos mėnesiai suteikia pakankamai laiko organinės medžiagos suirtų ir susimaišytų su nešvarumais.“

Ar galite sėti sėklas vasario mėnesį?

Nors vasaris vis dar per šaltas, kad lauke būtų galima sėti daug sėklų tiesiai į dirvą, viduje vis dar yra daug sėklų, kurias galite pradėti auginti. Jei turite daugintuvą arbašiltnamyje, tai idealu. Bet jei ne, tuomet puikiai tiks ir šilta bei šviesi palangė.

Kaip toli turi būti LED lemputės nuo sodinukų?

Nėra universalios atstumo nustatymo taisyklės, tačiau rekomenduojama, kad šviesos diodai būtų 12–18 colių atstumu nuo augalų. Šviesa yra vienas iš svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti auginant augalus, nes ji skatina fotosintezės procesą.

Ar LED lemputės tinka sėkloms pradėti?

Daugelį metų fluorescencinės parduotuvės lemputės buvo pagrindinė sodininkų lemputė, tačiau šviesos diodai greitai jas pakeitė kaip standartinį pasirinkimą. Šviesos diodai paprastai yra brangesni nei fluorescencinės lemputės, tačiau jie yra labai efektyvūs ir ilgaamžiai.

Ar galite kovo mėnesį sėti sėklas lauke?

Dabar pats tinkamiausias laikas mūvėti sodo pirštines ir persodinti kambarinius augalus arba pradėti šviežiai su naujomis sėklomis lauke. Bet kuriuo atveju kovas yra pats laikas pradėti atnaujinti lauko sodą, kad derlius būtų paruoštas pavasario viduryje arba vasaros pradžioje.

Kas atsitiks, jei pasodinsite sėklas per giliai?

ATSAKYMAS: Per giliai į dirvą pasėtos sėklos gali išaugti į silpnus, silpnus daigus arba visai nesudygti. Jei ji buvo palaidota per toli po dirvožemio paviršiumi, sėkla gali negauti šviesos, kurios reikia, kad sudygtų.

Ar balandžio mėn. per anksti sodinti pomidorus?

Optimalus pomidorų sodinimas yra bet kuriuo metu nuo balandžio pabaigos iki gegužės, o birželį pasodinti augalai dar turės laiko čia duoti gerą derlių.

Koks skystis skatina augalą greičiau augti?

Vanduo, kaip ir saulės šviesa, yra dar vienas pagrindinis poreikis gaminti maistą fotosintezės būdu. Giliai dirvožemyje vanduo tiekia maistines medžiagas per šaknų sistemą. Jis neša maistines medžiagas nuo šaknų iki viršūnės, panašiai kaip žmogaus kraujaskūnas.

Ar galiu naudoti Miracle Gro ant sodinukų?

Padėkite sėkloms sudygti, pasėdami jas į Miracle-Gro® sėklų pradinį mišinį. Tai smulkesnė už įprastą vazonų mišinį, todėl jaunos šaknys lengviau prasiskverbia.

Kaip dažnai turėčiau laistyti sodinukus patalpose?

KAIP DAŽNAI laistyti kambarinius sodinukus. Vidutiniškai jūsų sodinukus laistyti reikės kas 48 valandas. Laistykite juos kasdien arba du kartus per dieną ir rizikuojate prastai dygti arba susirgti. Taigi geriausia klysti povandeninėje pusėje.

Kada turėčiau pradėti sėti sėklas pavasarį?

Kada pradėti sėklas. Paprastai sėklas reikia pradėti sėti likus keturioms iki šešioms savaitėms iki paskutinių šalnų. Sėklų pradžios laikas apskaičiuojamas imant paskutinių šalnų datą ir atimant dienas iki persodinimo. Sėklų pakelis parodys, kiek savaičių.

Kaip užauginate stiprius sodinukus?

Procesas gana paprastas – tereikia sodinti sodinukus į lauką kas kelias valandas kiekvieną savaitę savaitę. (Žinoma, tai reiškia, kad jūsų augalai dar nėra lauke.) Taigi vieną ar dvi valandas pirmą dieną, tris ar keturias valandas antrą dieną ir taip maždaug septynias dienas.

Kas atsitiks, jei sėklas pasėsite per anksti?

Jei sėklas pasėjate per anksti, turite būti pasiruošę sodinti jas į didesnius vazonus. Čia, Naujajame Hampšyre, aš su savo partneriu vykdau augalų verslą, o Atminimo diena paprastai yra didžiausias mūsų savaitgalis, skirtas parduoti augalus.

Ar išvengiate sėklos pradėjimo klaidų, kai sodinate sodinukus patalpose?

Kalbant apie gėlių ir daržovių auginimą patalpose, kelių didelių sėklų auginimo klaidų išvengimas gali reikšti skirtumą tarp saldaus sėkmės ir visiško augimo nesėkmės.

Ar turėtumėte pradėti sėti sėklas patalpoje ar lauke?

Pagaliau,Paskutinė daugelio sodininkų klaida, kurią daro sėklos lauke, yra netinkamas augalų paruošimas gyvenimui lauke. Kambariuose auginami augalai gyveno lengvai. Ir jei jie tiesiog išimami ir pasodinami tiesiai į dirvą, dauguma neišgyvens ir neišgyvens.

Kada geriausias metų laikas sėti sėklas?

Geriausia būti atsargiems, jei pavasaris į jūsų gyvenamąją vietą paprastai ateina lėtai. Norint išvengti silpnų kojų persodinimo, geriau sėklas sėti šiek tiek vėliau, nei sėti per anksti.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: