Kaip sužinoti, kiek sėklų sėti?

Ar Epsom druska tinka pomidorams ir agurkams?
Kaip atrodo saulėje nudegę pomidorai?
Ar per anksti sodinti pomidorus lauke?
Ar medetkos apsaugo klaidas nuo pomidorų augalų?
Kiek laiko užtrunka augalui atsigauti?


Rekomenduojamų sėklų ar augalų skaičių 100 pėdų eilutei padauginkite iš . 25 ir jūs žinosite, kiek sėklų arba kiek augalų sodinti 25 pėdų eilei. Sėklų paketai paprastai matuojami svarais arba uncijomis. Padauginkite rekomenduojamos sėklos arba augalų skaičių 100 pėdų eilėje iš 25 ir sužinosite, kiek sėklų arba kiek augalų pasodinti 25 pėdų eilėje. Sėklų paketai paprastai matuojami svarais arba uncijomis. 1 svaras lygus 16 uncijų, taigi 1 uncija. lygus 1/16 svarų.

Kaip apskaičiuoti, kiek sėklų man reikia?

Kiek sėklų turėčiau pasėti kiekvienoje?

Taigi, kiek sėklų reikia pasodinti į duobutę, ląstelę ar vazoną? Paprastai į duobutę reikia sėti nuo dviejų iki trijų sėklų. Sėklos neturi 100% daigumo, todėl ne kiekviena pasodinta sėkla sudygs. Persėjant duobutes, ląsteles ar vazonus padėsite užtikrinti, kad išaugs jūsų pageidaujamų augalų skaičius (ar daugiau!).

Kiek sėklų pasodinate į vieną duobutę?

Neviršykite trijų sėklų vienoje skylėje. Jei sudygsta daugiau nei vienas, nupjaukite priedus ir nuo dirvos linijos. Taip išvengsite sėjinukų šaknų pažeidimo toje, kurią retinant ir toliau augsite. Į duobutę neįpilkite daugiau nei vienos didelės sėklos.

Kiek sėklų įdedate į sėklų starterį?

Į kiekvieną įdubą įmeskite po dvi sėklas. Uždėkite pridedamą dangtelį ant sėklų pradinio rinkinio, kad sėklos būtų šiltos ir išlaikytų drėgmę, kol jos dygsta. Svarbu tinkami šilumos ir šviesos šaltiniai.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: