Kaip prižiūrite pomidorų daigus?

Kokie yra pomidorų augalų perlaistymo požymiai?
Kuo purkšti pomidorus žydėjimui?
Kodėl mano pomidorai visi lapai ir nėra vaisių?
Kaip dažnai turėčiau laistyti pomidorų augalus vazonuose?
Kokie trys veiksniai turi įtakos sėklų gyvybingumui?


Laistykite juos kasdien. Kai jie įsitvirtins, būtinai reguliariai laistykite augalus ir maitinkite kas 2 savaites. Norėdami nustatyti drėgmės lygį arčiau šaknų, atlikite paprastą dirvožemio testą, panardindami pirštą į dirvą maždaug vieną colią. Atkreipkite dėmesį į bet kokius augalų lapų vytimo požymius. Pomidorų sodinukų priežiūra Laikykite pomidorų daigus šiltai ir drėgnus ir apšvieskite juos – geriau auginkite šviesas. Pasukite augalus, jei atrodo, kad jie pasvirę viena kryptimi. Kai jūsų pomidorų daigai turi tikruosius lapus, laikas pradėti juos šerti.

Ko reikia pomidorų daigams?

Pomidorams reikia šilumos ir šviesos. Kai tik daigai nulaužia paviršių, perkelkite juos į ryškią šviesą. Viso spektro augimo šviesa yra ideali, tačiau saulėtas langas tiks, jei sodinukai bus atidžiai stebimi, kad jie neišdžiūtų.

Ko reikia pomidorų daigams?

Pomidorams reikia šilumos ir šviesos. Kai tik daigai nulaužia paviršių, perkelkite juos į ryškią šviesą. Viso spektro augimo šviesa yra ideali, tačiau saulėtas langas tiks, jei sodinukai bus atidžiai stebimi, kad jie neišdžiūtų.

Ar pomidorų daigai turi būti tiesioginiuose saulės spinduliuose?

Ryški šviesa yra ypač svarbi sveikiems pomidorų daigams! Kai tik jie išdygs, jie sieks saulės spindulių (arba fluorescencinių spindulių). Kasdien sodinukams reikia 12–18 valandų šviesos. Padarykite sau paslaugą ir suteikite ją jiems.

Kokie yra pomidorų augalų perlaistymo požymiai?

Perlaistytų augalų stiebai ir lapai gali nuvyti arba pageltę, lapuose gali atsirasti iškilimų ir pūslių arba jie gali visiškai nukristi, jei augalai ir toliau gaus per daug vandens. Kitas būdas atskirti perlaistytus augalus nuo perlaistytų augalų, kai atvejis pakankamai rimtas, yra patikrinti šaknis.

Ar turėčiau laistytipomidorų kiekvieną dieną?

Taigi, kaip dažnai laistyti pomidorų augalus? Pomidorų augalus reikia laistyti kasdien arba kas antrą dieną, nebent neseniai buvo lietus. Augalams reikia 1–1,5 colio vandens per savaitę, tačiau konteineriuose auginamus pomidorų augalus reikia laistyti du kartus per dieną.

Kokio dydžio pomidorų daigai turi būti prieš persodinimą?

Pomidorai yra paruošti persodinti į sodą, kai daigai yra 3–4 colių aukščio, o nakties temperatūra nuolat viršija 50 laipsnių.

Kada reikėtų pradėti tręšti pomidorų daigus?

Kai visiškai susiformuos pirmasis tikrųjų lapų rinkinys ir daigai bus 2–4 colių aukščio, laikas tręšti. Ir jūsų pomidorų daigams to prireiks, nes jie auga dirvoje, kurioje mažai maistinių medžiagų arba jų visai nėra.

Kiek laiko pomidorų daigai turėtų būti apšviesti?

Laikykite lemputes ant augalų 14–16 valandų per dieną, bet išjunkite ir leiskite pailsėti naktį. Jei norite ramiai miegoti, būtinas laikmatis, prie kurio galite prijungti šviesas.

Ar pomidorų daigams reikia tamsos?

Pomidorų augalams kasdien reikia bent 6–8 valandų tamsos. Bent dalį laiko išjunkite šviesą.

Ko reikia pomidorų daigams?

Pomidorams reikia šilumos ir šviesos. Kai tik daigai nulaužia paviršių, perkelkite juos į ryškią šviesą. Viso spektro augimo šviesa yra ideali, tačiau saulėtas langas tiks, jei sodinukai bus atidžiai stebimi, kad jie neišdžiūtų.

Ką kepimo soda padeda pomidorų augalams?

Kai pabarstysite juo aplink pomidorų augalus, kepimo soda sunaikins visas piktžoles, kurios bando ten augti. Kepimo soda ne tik apsaugo nuo piktžolių, bet ir padeda išlaikyti jūsų pomidorų augalus sveikus.

Kaip sustiprinti pomidorų daigus?

Šepetyssodinukų viršūnes kasdien su ranka, kad būtų užtikrintas „mechaninis kondicionavimas“, kuris sukuria tvirtus, o ne spygliuotus sodinukus. Ne tik vieną kartą, bet švelniai pusę minutės ar minutės. (Taip, pirmyn, kalbėkite su jais, kol tai darote.

Kas yra geros naminės trąšos pomidorams?

Gyvūnų ar žmonių plaukai taip pat puikiai tinka naminėse pomidorų trąšose. Tai lėtai atpalaiduojantis azoto šaltinis kartu su keratinu – baltymu, kurio reikia jūsų pomidorų augalams.

Ar pomidorų augalai gali gauti per daug saulės?

Pomidorų nudegimas nuo saulės: kodėl per daug saulės gali kelti pavojų jūsų pomidorų sveikatai. Pomidorų nudegimas nuo saulės yra problema, kurią sukelia augimo sąlygos – ypač intensyvūs, tiesioginiai saulės spinduliai ilgą laiką labai karštu oru. Per daug saulės spindulių nuspalvina dėmės ant nokstančių arba žalių pomidorų.

Kiek laiko pomidorai gali išsilaikyti be vandens?

Pasodinti į konteinerį ar sodo dirvą pomidorų augalai gali išbūti be vandens 36 valandas. Norite to vengti, nes tai sukelia augalui stresą, kuris turi įtakos jo augimui. Norėdami išvengti šios problemos, galite naudoti savaiminio laistymo indą arba lašelinę laistymo sistemą.

Kokios trąšos geriausiai tinka pomidorams?

Kai kurie augintojai nori naudoti daug fosforo turinčias trąšas, pažymėtas didesniu viduriniu skaičiumi. Be to, viską galite supaprastinti naudodami trąšas, specialiai sukurtas pomidorams – paprastai tokiu santykiu 3-4-6 arba 4-7-10. Svarbiausia – nepertręšti. Per mažai trąšų visada geriau nei per daug.

Ar galima pomidorų augalus perlaistyti?

Galų gale, duodami augalams per daug vandens, šaknys pradės pūti ir augalas užmuš. Geltoni lapai yra pirmasis požymis, kad perlaistėte pomidorus. Kai vaisiai stingsta, perlaistydami jie gali įtrūkti ir pradėti žiedų puvinį. Šaknų puvinys yrapaskutinis požymis, kad jūsų pomidorai kiekvieną savaitę gauna per daug vandens.

Kiek laiko užtrunka pomidorų augalas, kad išaugintų pomidorus?

Priklausomai nuo veislės, pomidorų derlius nuimamas nuo 60 dienų iki daugiau nei 100 dienų (daugiau apie veisles žr. toliau). Dėl santykinai ilgo auginimo sezono reikalavimų (ir vėlyvos sodinimo datos) dauguma sodininkų, atšilus orams pavasarį, vietoj sėklų sodina mažus „startinius augalus“ arba persodinimus.

Kiek pomidorų sėklų įdedate į kiekvieną duobutę?

Kiek pomidorų sėklų turėčiau pasodinti vienoje skylėje? Idealu sėti po dvi sėklas į duobutę, papildoma sėkla veiks kaip draudimas, kai kitos sėklos nesudygs.

Kada turėčiau atskirti pomidorų daigus?

Norite duoti savo pomidorams pakankamai laiko užaugti sveikoms šaknims ir tik tada jas atskirti. Taigi, kai jūsų augalai yra maždaug 4–6 colių aukščio ir turi antrą lapų rinkinį, galite pradėti.

Kaip užtikrinti, kad pomidorų daigai netaptų kojomis?

Jei turite kojyčių pomidorų daigų, geriausias būdas juos ištaisyti – sodinukus persodinti (arba persodinti) ir užkasti stiebus iki žemiausio lapų rinkinio. Tai ne tik išspręs bet kokias blauzdų problemas, bet ir rekomenduojama sustiprinti pomidorų stiebus ir padėti jų šaknims suformuoti daugiau masės.

Kaip prižiūrite išdygusius pomidorų daigus?

Kai jie išdygs, kasdien tikrinkite savo sodinukus. Išdygusių pomidorų daigams kitą savaitę ar dvi tiesiog reikia vandens ir šviesos. Laikykite juos uždengtus ir ant ugnies, kad palengvintumėte dygimą, ir laistykite, kai dirvos viršus atrodo sausas.

Kaip užtikrinti, kad pomidorai nenumirtų pavasarį?

Kadangi pomidorai mėgsta šilumą, pavasarį leiskite saulei sušildyti dirvą. Po to, kai temperatūra išlieka šilta, tiek perdieną ir naktį galite uždėti mulčio sluoksnį, kad išlaikytumėte drėgmę. Kai pomidorų augalai pasieks maždaug 3 pėdų aukštį, nuimkite lapus nuo apatinės stiebo pėdos.

Ar turėčiau retinti pomidorų daigus?

Jei pradedate auginti pomidorus iš sėklų, palikite daigams daug vietos išsišakoti.1 Taip, tai reiškia, kad sodinukus reikia retinti iki vieno stipraus augalo vienoje ląstelėje arba mažo p. Iškirpkite silpnesnius, mažesnius sodinukus geriausio augintojo naudai. Perpildytos sąlygos slopina jų augimą, o tai sukelia jiems stresą ir vėliau sukelia ligas.

Kaip geriausia prižiūrėti sodinukus?

Sėkmingai prižiūrint išdygusius sodinukus, galėsite pereiti prie persodinimo. Durpių ląstelėse auginami augalai turėtų gauti naują puodą, kuris leistų augti ateityje. Sužinosite, kada atėjo laikas, jei pamatysite šaknis iš ląstelės apačios. Šaukštu išmeskite daigus, kad nepažeistumėte stiebo juos pakeldami.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: