...

Kaip prižiūrite pomidorų augalą lauke?

Koks yra pirmasis pomidorų augalo gyvavimo ciklo etapas?
Ar prieš sodinimą mirkote pomidorų sėklas?
Kiek laiko užtrunka, kol pomidorai pradeda žydėti?
Ar gerai, kad pomidorų augalai liestųsi vienas su kitu?
Kiek laiko užtrunka, kol pomidorų augalas pradeda derėti?


Reguliariai laistykite pomidorų augalus, kad dirvožemis arba kompostas būtų tolygiai drėgni. Dėl svyruojančio drėgmės lygio vaisiai gali sukelti problemų, pvz., skilimą arba žiedų puvinį (žr. „Problemų sprendimas“ toliau). Augalai konteineriuose greitai išdžiūsta, todėl karštu oru juos gali tekti laistyti kasdien.Dėkite augalus tokioje vietoje, kur kasdien apšviesta 6–8 valandos tiesioginių saulės spindulių. Kai pomidorų augalai priprato prie naujo vazono ir būna lauke, jie mėgsta kaitintis saulėje. Visą auginimo sezoną laikykite juos saulėtoje vietoje.

Kaip prižiūrite lauko pomidorų augalus?

Pomidorams per savaitę reikia 1–2 colių vandens. Norėdami paskatinti sveiką šaknų sistemą, laistykite retai, bet giliai, o ne kasdien ir lengvai. Tręškite augalus kas 4–6 savaites per visą auginimo sezoną, kad jie būtų nuolat maitinami ir išaugintų sultingus pomidorus visą vasarą.

Ar galiu palikti pomidorų augalus lauke?

Pomidorų augalų priežiūra Pomidorų augalus galima dėti į lauką, kai praeis visa šalčio rizika, tačiau jie geriau veiks, jei bus laikomi šiltnamyje arba patalpoje per naktį iki vasaros, kai dienos temperatūra bus ne žemesnė kaip 17 °C.

Kaip prižiūrėti pomidorų augalus?

Augalui augant ir toliau rašykite pagrindinį stiebą prie atramos. Krūminiams pomidorams naudingas trumpas centrinis kuolas ir kelios juosiančios lazdelės, sujungtos virvele, kad vaisiai nenukristų nuo žemės. Pomidorus būtina reguliariai laistyti. Per mažai reiškia mažiau, mažesnių vaisių ir maistinių medžiagų trūkumą, o per daug „praskiedžia“ skonį.

Kaip apsaugoti, kad pomidorų stiebai nenukristų nuo augalo?

Galiausiai oro cirkuliacija yra būtina, kad augalo stiebai būtų pakankamai stiprūs, kad išlaikytų pomidorų svorį jiems augant. Oro cirkuliacija (arba net žemas ventiliatorius, jei jūsų augalas yra patalpoje)turėtų būti ant augalo kasdien. Ką daryti, jei stiebo žvaigždė nukris virš augalo pagrindo?

Kaip auginti pomidorus savo sode?

Kita gudrybė su pomidorais – laistyti juos ryte (ryte augalai paima ir efektyviau naudoja vandenį). Be to, laistykite dirvą, o ne augalus, nes šlapi lapai gali paskatinti pūtimą ir grybelį. Savaime laistymo indai ir auginimo dėžės puikiai tinka pomidorams.

Kada pašalinti pomidorų augalo lapus?

Gera nykščio taisyklė yra saugotis, kai pomidorų augalas pasiekia maždaug 3 pėdų aukštį, nes reikia pašalinti lapus nuo apatinės stiebo pėdos. Taip yra todėl, kad jie yra seniausi augalo lapai ir sėdi augalo stiebo apačioje, gaudami mažiausiai saulės ir oro srauto. Tai gali sukelti galimą grybelio augimą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: