Kaip pataisote sustingusius pomidorus?

Ar gerai laistyti pomidorų augalus naktį?
Kaip padidinti pomidorų žydėjimą?
Kiek laiko pomidorų augalai duos vaisių?
Ar galite gauti antrą pomidorų derlių?
Ar perlaistyti pomidorų augalai gali atsigauti?


Nesveikas augalas taip pat labiau pritraukia kenkėjus ir ligas. Sustingusio augalo vaisiai išliks smulkūs ir sunoks ilgiau. Kad išspręstumėte šią problemą, sodindami kiekvieną pomidorų augalą apgaubkite 2 arba 3 colių pasenusio komposto sluoksniu. Pomidorai, kuriems trūksta azoto ar fosforo, sustings. Jei pomidoras auginamas skurdžioje dirvoje, šias problemas gali išspręsti trąšos. Kai dirvožemio temperatūra yra žemesnė nei 50 laipsnių pagal Farenheitą, pomidorų šaknys negali įsisavinti fosforo.

Ar sustingę pomidorai gali atsigauti?

Tiesiog būkite kantrūs, skirkite jiems laiko ir pažiūrėkite, kaip jiems sekasi. Dažniausiai sustingę augalai atsigauna puikiai.

Kaip pataisyti sulėtėjusį pomidorų augimą?

Laistant pagal Mičigano valstijos universiteto pratęsimą, augalų maistinės medžiagos turi būti ištirpintos vandenyje, kad augalai galėtų jas pasisavinti per savo šaknis. Nuolat laistydami išsaugosite pomidorų augalus ir pagerinsite jų sulėtėjusį augimą.

Kaip atsikratyti peraugusių pomidorų?

Per didelis genėjimas – sprendimas: visada naudokite pomidorų narvą ir palikite pakankamai lapijos, kad apsaugotumėte vaisius. Nepakanka kalcio – Sprendimas: patikrinkite dirvožemį, prireikus užtepkite kalkių ir gipso. Sodinimas, kol temperatūra nepakyla iki idealaus lygio – Sprendimas: palaukite tinkamo sodinimo laiko savo atsparumo zonai.

Dėl kokių priežasčių pomidorų augalai sulėtėja?

Beveik visos pomidorų virusinės ligos sukelia stingus augalus, nes virusas sustabdo augalo augimą arba trukdo pasisavinti maistines medžiagas. Daugelį virusų, įskaitant liucernos mozaiką ir garbanotas viršūnes, platina vabzdžiai iš kitų augalų.

Ką daryti nuo saulės nudegintų pomidorų augalų?

5pomidorai natūraliai. Saulės nudegimas dažniausiai atsiranda ant per stipriai nugenėtų augalų, todėl daugelis pomidorų patenka į saulės spindulius.

Ką daryti, jei jūsų pomidorų sodinukai turi atvirą žaizdą?

Jei yra atvira žaizda, pvz., vabzdžių pažeidimas arba genėjimo metu trūksta lapų, jis gali patekti į augalą ir jį užkrėsti. Ką daryti su tuo: nedelsdami pašalinkite užkrėstus augalus ir nesodinkite pomidorų į tą dirvą mažiausiai trejus metus.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0