...

Kaip pastorinti pomidorų stiebus?

Kaip pastorinti pomidorų stiebus?

Kiek metų galite sodinti pomidorus toje pačioje vietoje?
Kaip apsaugoti savo pomidorus nuo valgymo?
Kiek metų auga pomidorų augalai?
Koks skaniausias pomidoras?
Ar 42 laipsniai per šalta pomidorų augalams?


Jei norite storesnių pomidorų augalų stiebų, įsitikinkite, kad jie gauna pakankamai azoto. Geriausias būdas tai padaryti – į pomidorų augalus įberti azoto turinčių trąšų. Tai gali būti lėtai atpalaiduojančios trąšos, kurias įberiate į dirvą. Kaip gauti storus pomidorų stiebus?Suteikite pomidorų augalui pakankamai saulės šviesos. Dažniausia priežastis, dėl kurios pomidorų augalai išauga spygliuoti ir aukšti stiebai, yra saulės šviesos trūkumas.Venkite pomidorų augalų perpildymo. Kita priežastis, dėl kurios jūsų pomidorų augalai gali išaugti ir išdygti, yra tai, kad sodinate juos per arti vienas kito.Užtikrinkite, kad augalai gautų gerą azotą. Azotas yra elementas, kuris geriausiai augs jūsų pomidorų augalo lapijai. …

Kodėl mano pomidorų stiebai tokie ploni?

Nepakankamas vandens kiekis. Augalai kūdikiams ištroškę! Turite įsitikinti, kad juos gerai laistote, kitaip gausite plonų, dygliuotų, kojuotų pomidorų augalų. Jei jie būtų pasodinti į žemę, laistysite juos kasdien, tiesa?

Kaip padaryti, kad mano sodinukų stiebai būtų storesni?

5

Kaip padaryti pomidorų augalų stiebus storesnius?

Jei norite storesnių pomidorų augalų stiebų, įsitikinkite, kad jie gauna pakankamai azoto. Geriausias būdas tai padaryti – į pomidorų augalus įberti azoto turinčių trąšų. Tai gali būti lėtai atpalaiduojančios trąšos, kurias dėjote ant dirvožemio. Arba tai gali būti skystos trąšos, kurias purškiate ant dirvos ir lapijos.

Kaip pataisyti suskilusį pomidorų augalą?

Priklausomai nuo skilimo vietos, pomidorų augalas gali atsigauti be jokio neigiamo poveikioefektai. Laikykite augalą vertikaliai ir vėl pritvirtinkite prie atramų, laikui bėgant jis turėtų prigyti. Jei įtrūkimas neatsiranda ant pagrindinio stiebo ir tas stiebas nelaiko vaisių, tiesiog nugenėkite stiebą.

Kodėl mano pomidorų stiebai smailūs ir aukšti?

Dažniausia priežastis, dėl kurios pomidorų augalai išauga spygliuoti ir aukšti stiebai, yra saulės šviesos trūkumas. Pomidorų augalams reikia mažiausiai 8–10 valandų tiesioginių saulės spindulių, kad jie geriausiai augtų. Dėl saulės šviesos trūkumo pomidorų augalai išsitiesins šviesos kryptimi, stengdamiesi gauti kuo daugiau šviesos.

Kaip užauginti pomidorus iš sėklų?

Kaskite dirvą ir įsitikinkite, kad ji pakankamai minkšta sodinti. Pasodinkite sėklas į dirvą ir reguliariai laistykite. Maža to, jūs turite laikyti augalą saulėje bent 8-10 valandų per dieną. Kad augalai tinkamai augtų, reikia mažiausiai 6 valandų. Pomidorų augalų augimo laikas regione skiriasi.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: