Kaip paruošiate dirvą konteineriniams pomidorams?

Ką daryti su savo pomidorų augalais, kai atostogauju?
Ar galima užšaldyti žalius pomidorus, kad vėliau būtų galima kepti?
Ar pomidorų augalai ataugs po šalnų?
Kiek laiko palikite kaitinimo padėklą ant sodinukų?
Ar pomidorams reikia Epsom druskos?


Pomidorams, auginamiems konteineriuose, reikia purios, gerai nusausintos dirvos, kurioje yra daug organinių medžiagų. Sėkmingi sodininkai rekomenduoja naudoti gerą vazonų mišinį, o ne vazoninę ar sodo žemę. Vazoninis dirvožemis gali būti per sunkus konteineriams. Pomidorų augalo šaknų sistema yra per pirmąją dirvožemio pėdą. 8–12 colių dirvožemio gylis idealiai tinka auginti pomidorus konteineriuose. Prieš persodindami pomidorų augalus, mentele supurenkite dirvą iki 8–12 colių gylio.

Kaip paruošti dirvą pomidorų sodinimui?

Nesvarbu, kokias trąšas ar maistines medžiagas ketinate berti į dirvą, kad paruoštumėte ją pomidorų augalams, turite jų įberti į viršutinį dirvos sluoksnį, kurį įdirbote savo sodui. Kompostą ar maistines medžiagas gerai sumaišykite su žeme, kad pomidorų augalų šaknys pradėtų juos įsisavinti vos pasodinus. [11]

Kaip auginti pomidorus konteineriuose?

Tačiau tam, kad tai įvyktų, būtina naudoti geriausią pomidorams skirtą dirvą konteineriuose. Vienintelis pomidorų augalas gali uždirbti kelis vaisius, jei tinkamas dirvožemis, maitinimas, vanduo ir priežiūra. Tačiau procesas yra nuotykiai. Tai sukels jums didelį nusivylimą arba raudoną ir sultingą atlygį.

Kaip tręšiate pomidorų augalus?

Gerai sumaišykite kompostą ar maistines medžiagas su žeme, kad pomidorų augalų šaknys pradėtų juos įsisavinti vos pasodinus. Apverskite nešvarumus kastuvu, kad sujungtumėte maistines medžiagas, kompostą ir dirvą. Įmaišykite dirbtines trąšas, kad būtų paprastas būdas padidinti maistinių medžiagų kiekį.

Kaip persodinti pomidorų augalą į didesnį vazoną?

Užkasus didžiąją dalį pomidorų augalų stiebų, jie bus stipresni ir galės geriau suformuoti naujas šaknų sistemas, prisitaikydami prie naujos dirvos. Iškaskite nedidelę duobęį dirvą, įdėkite augalą į ją ir uždenkite stiebą taip, kad būtų matoma tik apie ⅓ pomidoro augalo. [16] Nekraukite dirvos aplink stiebą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0