Kaip paruoši dirvą pomidorams auginti?

Ar pomidorai geriau sunoksta ant vynmedžio ar nuo jo?
Kaip anksti galiu sodinti pomidorus?
Ar turėčiau nupjauti gėles nuo pomidorų augalo?
Kaip išlaikyti pomidorų augalus gyvus?
Kaip dažnai laistote pomidorus 5 galonų kibire?


Kompostas ir kompostuotas mėšlas puikiai papildo dirvą pomidorams ir daugeliui kitų augalų. Kompostas prideda pagrindinių maistinių medžiagų ir pagerina dirvožemio struktūrą. Kompostuotas mėšlas aprūpina maistinėmis medžiagomis visą sezoną. Kompostuotas mėšlas: taip lėtai išsiskiria maistinės medžiagos per auginimo sezoną.

Koks yra geriausias būdas paruošti dirvą pomidorams?

Norėdami paruošti sodą pomidorams, giliai į lysves įkaskite komposto arba mėšlo. Pavasarį taisydami dirvą naudokite seną arba kompostuotą mėšlą. Atlikite tai maždaug trijų pėdų skersmens ir dviejų pėdų gylio srityje, nepamiršdami, kad šaknys išaugs ir nusileis.

Kaip paruošiate dirvą auginamiems loviniams pomidorams?

Gaukite pakankamai lengvo viršutinio dirvožemio arba pakeltos lovos dirvožemio, kad užpildytumėte numatomą pakeltos lysvės gylį. Kadangi pomidorai yra sunkūs tiekėjai ir teikia pirmenybę sodriam, organiniam dirvožemiui, sumaišykite 2–3 colių komposto arba karvių mėšlo sluoksnius į viršutinį trečdalį viršutinio dirvožemio sluoksnio. Grėbkite dirvą lygiai.

Koks kompostas yra geriausias pomidorų augalams?

Geros kokybės durpių pagrindu pagamintas vazoninis kompostas yra tik bilietas. Pomidorų auginimo bandymai parodė, kad smėlinga žemė ir durpinė žemė nesuteikia iki galo išsivysčiusio skonio, todėl geriausia laikyti atokiau nuo pigių komposto, kuriame per daug durpių ir nepakankamai priemolio.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: