...

Kaip padidinti savo pomidorų dydį?

Ar prieš sodinimą turėčiau daiginti pomidorų sėklas?
Ar pomidorų augalas gali žydėti per daug?
Kaip išlaikyti pomidorus šiltą naktį?
Ar pomidorus geriau dėti į kuolus ar narveliuose?
Ar kepimo soda yra fungicidas?


Išlaikant lapų ploto indeksą 3, vaisiai augs maksimaliai. Rankinis pomidorų retinimas ant santvaros galo užtikrina tolygesnio dydžio, didesnius vaisius. Augimo reguliatorių, pvz., auksinų, naudojimas prie anttezės gali paskatinti vaisių mezgimąsi ir padidinti vaisių dydį, ypač esant prastam apšvietimui ir žemai temperatūrai.

Kas padeda pomidorams augti didesniems?

Naudokite aukščiausios kokybės vazoninę žemę, sumaišytą su daug maistinių medžiagų turinčiomis organinėmis medžiagomis, pvz., sliekų liejiniais ar kompostu (du trečdaliai vazonų dirvožemio iki vieno trečdalio pakeitimo) ir tik vieną pomidorą viename konteineryje, kad augalas turėtų daug vietos augti. . Jei augalas yra 6 colių aukščio, nuimkite apatinius lapus ir įkaskite apie 2–3 colius stiebo.

Kodėl pomidorai neauga?

Pomidorai geriausiai auga 70–75 laipsnių Farenheito temperatūroje. Deiviso universiteto duomenimis, jei temperatūra pakyla virš 85–90 laipsnių pagal Farenheitą, dauguma pomidorų auga lėtai arba visai neauga. Dėl aukštos temperatūros pomidorai nustoja gaminti karotiną ir likopeną – pigmentus, atsakingus už nokimą.

Kokia maistinė medžiaga padidina pomidorus?

Pamaitinkite savo pomidorus fosforu Vandenyje tirpių trąšų, pvz., 24-8-16 ir 18-18-21, sudėtyje yra fosforo, reikalingo vaisingumui skatinti, tačiau kai kurie sodininkai, ieškantys didelių pomidorų, nori tręšti 0–45–0 trigubomis trąšomis. superfosfatas, kurio norma yra 1/2 puodelio 100 pėdų eilės.

Kaip galiu padidinti mano augalų užaugintų pomidorų kiekį?

Keli patarimai pagerins jūsų augalų gyvybingumą ir išaugintų pomidorų kiekį: Užsiauginkite patys: pomidorų augalų auginimas iš sėklų po šviesa yra puikus būdas tyrinėti veisles, kurių sodo centruose nėra. Be to, auginti ir auginti savo pomidorų sodinukus yra smagu.

Kaip genėti pomidorų augalus, kad jie būtų pagamintididesnis?

Tai paskatins augalą sutelkti dėmesį į kelių pomidorų auginimą. Jie augs stiprūs, sveiki ir dideli. Reikėtų nugenėti atžalas, kurios pradeda augti tarp pomidoro augalo lapų ir šakų. Kai čiulptukai yra mažesni nei 2 coliai, galite juos nuskinti ranka.

Kaip pasiekti, kad pomidorai greičiau sunoktų?

Pašalinus kai kurias šakas augalas galės sutelkti savo energiją į pomidorų nokinimą ir auginimą, užuot sutelkęs dėmesį į daugiau žalumynų. Jei norite daug pomidorų, palikite didžiąją dalį čiulptukų ir leiskite jiems augti ir duoti daugiau vaisių.

Kaip auginti pomidorus savo sode?

Įšilus dirvai ir pasodinus pomidorų daigus, dirvos paviršių užpilkite gausiu mulčio sluoksniu. Laikykite mulčią maždaug 3–4 colių atstumu nuo savo augalų stiebų, kad išvengtumėte uždusimo. Apatinių šakų ir bet kokios lapijos, liečiančios žemę, pašalinimas naudingas visų tipų pomidorų augalams.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: