Kaip padidinti pomidorų gamybą?

Kiek šiltai reikia laikyti sodinukus?
Kiek trunka pomidorų auginimo sezonas?
Kaip neleisti pomidorų augalams išdžiūti?
Kiek laiko sodinukai laikomi uždengti?
Ar skinate geltonas gėles nuo pomidorų augalų?


Sodinant, anksti pagyvinkite pomidorus, sodinimo duobėje į dirvą įberdami šiek tiek trąšų, kad šaknys būtų lengvai pasiekiamos. Pabandykite sodindami pridėti kraujo miltų, kaulų miltų, sliekų liejinių ir kiaušinio lukšto miltelių. Šis mišinys yra greitas, vandenyje tirpaus azoto šaltinis (kraujo miltai). 24 svarbiausi žingsniai, kaip padidinti pomidorų derlių: kaip padidinti produkciją, kokybę ir dydį1 veiksmas: pasirinkite didelio derlingumo pomidorų veisles …2 veiksmas: gerai paruoškite dirvą …3 veiksmas: saulės šviesa, kad augalai greičiau augtų…Weitere Elemente

Kaip padidinti pomidorų augalų derlių?

Suteikite šilumos savo pomidorų augalams! Pomidorai produktyvesni saulėje. Be to, saulėtose vietose pomidorų augalai duos daugiau žiedų ir greičiau sunoks. Norėdami tai pabrėžti, orai gali turėti didelės įtakos pomidorų derliui.

Kaip užauginti geriausius pomidorus?

Geriausias pomidorų derlius visada bus iš sveikos, gyvos dirvos. Norėdami tai padaryti, sužinokite daugiau apie organinių medžiagų (komposto, mėšlo ir kt.) įterpimą į savo sodą. Tai skatina naudingąsias bakterijas ir grybus apsigyventi jūsų sodo dirvožemyje, o tai naudinga jūsų pomidorų augalams. 5. Genėkite savo augalus

Kaip gauti daugiau vaisių iš pomidorų augalų?

Tolygiai laistykite pomidorų augalus, kad išvengtumėte žiedų puvinio ir kitų vaisių auginimo problemų. Tokiu būdu pomidorų augalas išsiugdys gilias šaknis, kad vanduo, esantis giliau po žeme, patektų. Didesnė, stipresnė šaknų sistema padės augalui išgyventi sausrą. Tai slaptas būdas gauti daugiau vaisių iš pomidorų augalų.

Kaip pagerinti pomidorų derlių?

Nesvarbu, ar auginate pomidorus salotoms, ar konservuotiems pomidorų padažams ir salsai, šie patarimai padės pagerinti pomidorų derlių. Pomidorai yra vienas išpopuliariausi augalai, auginami namų darže. Jie dažnai valgomi žali salotose, sumuštiniuose ir salsose.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: