...

Kaip padidinti pomidorų dydį?

Kaip dygsta sėkla?
Ar galite įdėti du pomidorus į vieną skylę?
Ar pomidorai užšals 32 laipsnių temperatūroje?
Kaip atrodo laistomi augalai?
Kaip atliekate sėjomainą?


Rankinis pomidorų retinimas ant santvaros galo užtikrina tolygesnio dydžio, didesnius vaisius. Augimo reguliatorių, pvz., auksinų, naudojimas prie anttezės gali paskatinti vaisių sėkmę ir padidinti vaisių dydį, ypač esant prastam apšvietimui ir žemai temperatūrai.

Kaip padidinti pomidorus?

Naudokite aukščiausios kokybės vazonų žemę, sumaišytą su daug maistinių medžiagų turinčiomis organinėmis medžiagomis, pvz., sliekų liejiniais ar kompostu (du trečdaliai vazonų dirvožemio iki vieno trečdalio pakeitimo) ir tik vieną pomidorą viename konteineryje, kad augalas turėtų daug vietos augti. . Jei augalas yra 6 colių aukščio, nuimkite apatinius lapus ir įkaskite apie 2–3 colius stiebo.

Kokia maistinė medžiaga padidina pomidorus?

Pamaitinkite savo pomidorus fosforu Vandenyje tirpių trąšų, pvz., 24-8-16 ir 18-18-21, sudėtyje yra fosforo, reikalingo vaisingumui skatinti, tačiau kai kurie sodininkai, ieškantys didelių pomidorų, nori tręšti 0–45–0 trigubomis trąšomis. superfosfatas 1/2 puodelio 100 pėdų eilės.

Kodėl mano pomidorai neužauga iki pilno dydžio?

Jei pomidorų augalas yra sveikas, vaisiai turėtų augti ir bręsti tolygiai. Sulėtėjęs augimas gali rodyti problemą, pvz., per karštą ar per šaltą temperatūrą arba ligą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: