Kaip padidinti pomidorų derlių?

Ar romų pomidorai ir toliau augs?
Ar galiu sodinti česnaką po pomidorų?
Ką dedate į žemę prieš sodindami pomidorus?
Ar galite kartu auginti 2 pomidorų augalus 5 galonų kibire?
Po kiek laiko atsiranda geltoni pomidorai?


Sodinant, anksti pagyvinkite pomidorus, sodinimo duobėje į dirvą įberdami šiek tiek trąšų, kad šaknys būtų lengvai pasiekiamos. Pabandykite sodindami pridėti kraujo miltų, kaulų miltų, sliekų liejinių ir kiaušinio lukšto miltelių. Šis mišinys yra greitas, vandenyje tirpaus azoto šaltinis (kraujo miltai). Augalų treniruotės ir selektyvus genėjimas yra geri būdai drastiškai padidinti pomidorų derlių. Per pastarąjį dešimtmetį, įdiegus augalų augimo stebėjimo ir automatizavimo technologijas, manipuliavimas augalais pažengė į priekį, tačiau vis dar reikalingas švelnus žmogaus prisilietimas.

Kas lemia mažą pomidorų augalų derlių?

Negilus laistymas gali paveikti ir susilpninti pomidorų augalus. Vienodai drėgna dirva paskatins didelės, sveikos šaknų sistemos vystymąsi ir užtikrins gerą vaisių derlių. Didelis tręšimas azotu skatina vegetatyvinį augimą ir gali slopinti gėlių augimą, todėl vaisiai susiformuoja prastai.

Kokias trąšas geriausia naudoti pomidorams?

Kai kurie augintojai nori naudoti daug fosforo turinčias trąšas, pažymėtas didesniu viduriniu skaičiumi. Be to, viską galite supaprastinti naudodami trąšas, specialiai sukurtas pomidorams – paprastai tokiu santykiu 3-4-6 arba 4-7-10. Svarbiausia – nepertręšti.

Kaip pasiekti, kad mano pomidorai daugiau žydėtų?

Kaip padidinti gėles ant pomidorų augalų? Jei jūsų pomidorų augalai nežydi, galite reguliariai laistyti, patręšti tinkamomis trąšomis, suteikti pakankamai saulės šviesos ir taikyti geras ligų kontrolės priemones. Jei norite daugiau gėlių, galite pasirinkti neapibrėžtą veislę.

Ar pomidorų augalų apibarstymas padidina derlių?

Šis genėjimo tipas vadinamas „užpildymu“, todėl augalas nustoja žydėti ir dėti naujus vaisius, o visas cukrus nukreipiamas į likusius vaisius. Tokiu būdu vaisiusgreičiau sunoks, be to, bus didesnė tikimybė, kad žali pomidorai, kuriuos nuskinsite prieš šalnas, tikrai sunoks, kai įnešite juos į patalpą.

Ką kepimo soda padeda pomidorų augalams?

Kai pabarstysite juo aplink pomidorų augalus, kepimo soda sunaikins visas piktžoles, kurios bando ten augti. Kepimo soda ne tik apsaugo nuo piktžolių, bet ir padeda išlaikyti jūsų pomidorų augalus sveikus.

Kuo maitinti pomidorus derinant vaisius?

Pamaitinkite pomidorus fosforu Vandenyje tirpių trąšų, pvz., 24-8-16 ir 18-18-21, sudėtyje yra fosforo, reikalingo vaisingumui skatinti, tačiau kai kurie sodininkai, ieškantys didelių pomidorų, nori tręšti 0–45–0 trigubomis trąšomis. superfosfatas 1/2 puodelio 100 pėdų eilės.

Kokie yra pomidorų augalų perlaistymo požymiai?

Perlaistytų augalų stiebai ir lapai gali nuvyti arba pageltę, lapuose gali atsirasti iškilimų ir pūslių arba jie gali visiškai nukristi, jei augalai ir toliau gaus per daug vandens. Kitas būdas atskirti perlaistytus augalus nuo perlaistytų augalų, kai atvejis pakankamai rimtas, yra patikrinti šaknis.

Kokios trąšos užaugina daugiau pomidorų?

Pasirinkite trąšas, kuriose yra subalansuotas trijų pagrindinių elementų santykis, pvz., 10-10-10, arba kurių vidurinis skaičius (fosforas) yra didesnis nei pirmasis skaičius (azotas), pvz., 2-3-1. . Pomidorai yra sunkūs tiekėjai ir paprastai jiems reikia trąšų, nebent jūsų dirvožemis yra labai turtingas.

Kas sukelia pomidorų žydėjimą?

Pomidorų žiedai kartais nukrenta nuo augalo neduodami vaisių. Paprastai tai atsitinka, kai nakties temperatūra yra žemesnė nei 55 laipsnių pagal Farenheitą arba kai dienos temperatūra viršija 90 laipsnių. Paskatinkite gėles derėti vaisius, kai nakties temperatūra yra per žema, naudodami purškiklį.

Ar turėtumėte nugnybti pomidorų žiedus?

Praneškite visus žiedus ir visus vaisius mažiausiai mėnesį po persodinimo, kol augalas bus bent dviejų pėdų aukščio, todėl jis bus priverstas nukreipti savo energiją stiprios šaknų sistemos kūrimui.

Ar turėčiau nupjauti apatinius pomidorų augalų lapus?

Jei planuojate pomidorų augalus sodinti giliai (pomidorai gali suformuoti šaknis išilgai stiebo, jei jis yra užkastas), tuomet turėtumėte pašalinti lapus. Tačiau tai nėra kritiška. Jei lapai bus užkasti, jie nespės fotosintezuoti, todėl augalui iš jų nebus jokios naudos.

Ar turėčiau nugnybti pomidorų augalų viršūnes?

Pomidorų išgnybimas yra esminė pomidorų augalų priežiūros dalis. Taip yra dėl to, kad pomidorų augalas yra natūraliai krūminis augalas, ir jei leisite jam augti taip, kaip nori, jis visą savo dėmesį skirs žalumynų auginimui vaisių sąskaita.

Kas sukelia žiedų kritimą?

Žiedų kritimą galima priskirti kelioms priežastims, dažniausiai susijusioms su temperatūra ir (arba) stresu. Pomidorų augalai trumpą laiką gali toleruoti ekstremalesnes temperatūras, o kelias dienas ar naktis, kai temperatūra nepasiekia idealaus diapazono, augalas nutraukia vaisių sėją ir sutelks dėmesį į išlikimą (Mills, 1988).

Ar kavos tirščiai tinkami pomidorų augalams?

Dirvožemio pakeitimas – pomidorų sodinimas su kavos tirščiais skatina naudingų mikroorganizmų augimą. Sliekai suryja žemę ir traukia giliau į dirvą, o tai taip pat pagerina dirvožemio struktūrą.

Ar vandenilio peroksidas tinka pomidorų augalams?

Vandenilio peroksido mišinys yra naudingas sprendimas visiems, auginantiems pomidorų augalus. Augalai iš tikrųjų sukuria vandenilio peroksidą kaip atsaką į grybelį ar bakterijas. Purškiant augalus, atsiranda tipiškų pomidorus puolančių grybų, pvz., lapų dėmėtumo ar ankstyvojo pūtimo,yra padengtos. Tada įvyksta oksidacija, žūva grybai.

Kokios trąšos geriausiai tinka derėti?

Vaismedžiai renkasi organines, daug azoto turinčias trąšas. Kraujo miltai, sojų pupelių miltai, kompostuotas vištienos mėšlas, medvilnės sėklų miltai ir plunksnų miltai yra geri organinio azoto šaltiniai. Taip pat yra specialiai sukurtų vaismedžių trąšų.

Kuo maitinti pomidorus žydint?

Fosforas yra gyvybiškai svarbus šaknų augimui, kalis padeda žydėti ir bendram augimui, o azotas – žalumynams. Fosforas yra labai svarbus šaknų ir vaisių augimui ir vystymuisi. Todėl ji yra svarbi maistinė medžiaga pradiniame etape, o vėliau ir paskutiniame etape.

Ar pomidorų augalai gali gauti per daug saulės?

Pomidorų nudegimas nuo saulės: kodėl per daug saulės gali kelti pavojų jūsų pomidorų sveikatai. Pomidorų nudegimas yra problema, kurią sukelia auginimo sąlygos – ypač intensyvūs, tiesioginiai saulės spinduliai ilgą laiką labai karštu oru. Per daug saulės spindulių nuspalvina dėmės ant nokstančių arba žalių pomidorų.

Ar žydėjimo metu maitinate pomidorus?

Kai tik pasirodys žiedai, pradėkite maitinti pomidorus. Padidinkite laistymą ir maitinimą, kai pomidorų vaisiai susiformuos ir padidės. Jei auginate pomidorus po stiklu arba šiltnamyje, šiltomis dienomis pomidorus reikės laistyti kasdien, kad augalai neišdžiūtų.

Kada turėčiau pradėti tręšti pomidorų augalus?

Augančių pomidorų augalų tręšimas Prieš pradėdami tręšti, persodinamiems pomidorams duokite kelias savaites, kad jie prisitaikytų. Pomidorams išbuvus žemėje 3–4 savaites, laikas vėl pradėti tręšti. Šiuo metu jie yra įsitvirtinę ir pasiruošę pakilti.

Kada reikia genėti pomidorus?

Kada genėti pomidorus. Geriausias laikas pradėti genėtijūsų pomidorų augalai yra 2–3 savaitės po to, kai pasodinate pomidorų augalą į žemę. Tai laikas, kai augalas greičiausiai pradės augti kiek įmanoma daugiau, todėl bus naudinga, kad jo augimas būtų nukreiptas į kelis stiebus.

Kaip gauti didelio derlingumo pomidorus?

Jei norite gauti didelį skanių pomidorų derlių, turite suteikti augalams geriausią priežiūrą, tinkamą kenkėjų kontrolę ir idealias augimo sąlygas. Peržiūrėkite toliau pateiktus 24 svarbiausius veiksmus, kaip padidinti pomidorų derlių.

Kaip galiu padidinti mano augalų užaugintų pomidorų kiekį?

Keli patarimai pagerins jūsų augalų gyvybingumą ir išaugintų pomidorų kiekį: Užsiauginkite patys: pomidorų augalų auginimas iš sėklų po šviesa yra puikus būdas tyrinėti veisles, kurių sodo centruose nėra. Be to, auginti ir auginti savo pomidorų sodinukus yra smagu.

Kaip pasiekti, kad pomidorai greičiau sunoktų?

Pašalinus kai kurias šakas augalas galės sutelkti savo energiją į pomidorų nokinimą ir auginimą, užuot sutelkęs dėmesį į daugiau žalumynų. Jei norite daug pomidorų, palikite didžiąją dalį čiulptukų ir leiskite jiems augti ir duoti daugiau vaisių.

Kaip auginti pomidorus iš sėklų?

Iskaskite sodinimo duobes pakankamai giliai, kad pomidorų daigus įkastumėte iki antrojo lapų rinkinio nuo augalo apačios. Į duobutę įmaišykite organinių augalų trąšų, skirtų pomidorams (pvz., Tomato Tone).

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0