Kaip padaryti, kad mano pomidorai žydėtų?

Kada nustoti laistyti pomidorus?
Kokio aukščio užauga pomidorų augalai?
Ar pomidorams reikia pilnos saulės?
Kuo maitinti pomidorus derinant vaisius?
Kiek pomidorų augalų galiu dėti į 4×4 pakeltą lysvę?


Kaip padidinti gėles ant pomidorų augalų? Jei jūsų pomidorų augalai nežydi, galite reguliariai laistyti, patręšti tinkamomis trąšomis, suteikti pakankamai saulės šviesos ir taikyti geras ligų kontrolės priemones. Norėdami gauti daugiau gėlių, galite pasirinkti neapibrėžtą veislę. Pomidorams reikia daug saulės šviesos. Idealiu atveju jie turi būti bent 12 colių aukščio. Jei negalite pasodinti pomidorų ryte, jums bus sunku pritraukti apdulkinančius vabzdžius. Jei norite, kad jūsų pomidorai žydėtų, turite pasodinti juos saulėtoje vietoje, kur pakankamai šviesos.

Kaip pasiekti, kad pomidorų augalai žydėtų?

Duokite jiems saulėtą, turtingą dirvą ir kuolą ar narvą, kad jie stovėtų vertikaliai, o jūsų pomidorų augalai greitai žydės ir išaugins pomidorus. Atsispirkite norui palepinti juos daugybe azoto turinčių trąšų. Jiems nereikia daug azoto, o per daug augalas auga krūmais su tamsiai žalia lapija žiedų sąskaita.

Kaip pasiekti, kad mano pomidorų augalai duotų vaisių?

Sodindami naudokite subalansuotas NPK trąšas (10-10-10), o išdygus pirmiesiems žiedams pereikite prie trąšų su fosforu ir kaliu (5-10-10). Tai padės augalui išauginti daugiau žiedų ir nukreipti savo energiją į tų gėlių pavertimą vaisiais. Šie patarimai padės sumažinti jūsų pomidorų augalo įtampą ir paskatins derėti.

Kaip auginti pomidorus namų sode?

1 Norint auginti gausų pomidorų derlių namų sode, reikia sveikų augalų su daugybe žiedų. 2 Laistykite ryte, kad neišgaruotų drėgmė, ir tiekite vandenį tiesiai į augalo pagrindą, kad… Daugiau …

Kaip užtikrinti, kad pomidorų augalai neprarastų lapų?

Stenkitės, kad ant lapų nepatektų trąšų, nes tai gali pakenkti augaluitiek žiedų, tiek lapų praradimas. Įstatykite kuolą arba naudokite pomidorų narvą pomidorų šakoms paremti. Pririškite augalus prie kuoliukų virš žiedų, antraip augalų kaklaraiščiai gali nulupti žiedus, jei augalas nusvyra.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: