Kaip išsaugoti pomidorų augalus žiemai?

Kiek pomidorų augalų galiu dėti į 4×4 pakeltą lysvę?
Ar galima aplink pomidorų augalus dėti kavos tirščių?
Ar turėčiau nuskinti gėles nuo pomidorų augalų?
Kas atsitiks, jei pomidorų augalai gaus labai mažai vandens?
Kada turėtumėte pašalinti apatinius pomidorų augalų lapus?


Pomidorai teikia pirmenybę 65–80 laipsnių Farenheito temperatūrai, bet gali būti gyvi ir žemesnėje temperatūroje, ~40 laipsnių pagal Farenheitą. Kad pomidorai išliktų gyvi, palaikykite aukštesnę nei nulio temperatūrą, kuri žudo augalą. Perkelkite augalus į patalpas arba uždenkite augalus plastiku, kad išlaikytumėte šilumą lauke. Kaip išlaikyti pomidorų augalus gyvus žiemą?Paimkite 3-4 auginius. Auginių paėmimas iš pomidorų augalo yra pirmas žingsnis, norint išlaikyti augalą gyvą žiemą.Tinkamai padėkite auginius. Auginius norėsite įdėti į pakankamai gilų vandenį, kad šaknys turėtų daug vietos augti.Pasirūpinkite savo pomidorų augalais. Jūsų pomidorų augalams reikia švelnios ir meilės priežiūros, ypač kai jie šaltais žiemos mėnesiais yra patalpoje.

Ar galite išsaugoti pomidorų augalus žiemą?

atsakymas yra tvirtas „taip“. Savo vietiniame atogrąžų auginimo diapazone pomidorų augalai yra daugiamečiai augalai, gyvenantys daugelį metų. Tačiau šaltame klimate jie neištveria žiemos lauke, nes nėra atsparūs šalčiui. Dėl šios priežasties dauguma sodininkų pomidorus augina kaip vienmečius.

Ar galiu išsaugoti pomidorų augalus kitiems metams?

Jei išsaugote kelias veisles, būtinai pažymėkite lėkštes. Kai sėklos visiškai išdžiūsta, sudėkite į sandarų indą saugojimui. Pomidorų sėklos išlieka gyvybingos metų metus, net ir laikomos kambario temperatūroje.

Ar turite kasmet persodinti pomidorus?

Pomidorai yra vienmečiai augalai, kuriuos žudo šalnos. Kasmet juos reikia persodinti.

Ar galima paimti pomidoro sėklas ir jas pasodinti?

Sėti sėklas iš šviežių pomidorų nėra sunkiau nei sodinti parduotuvėje pirktas sėklas. Iš prinokusių pomidorų išimkite sėklas ir 14 valandų pamerkite į drungną vandenį. Išdžiovinkite juos ant popierinio rankšluosčio ir planuokite pasodinti per septynisdienų.

Ar pomidorų augalai gali būti daugiamečiai?

Pomidorai laikomi daugiamečiais augalais ir tol, kol jie yra apsaugoti nuo šalčio, gali augti toliau.

Ar pomidorų augalai gali išgyventi žiemą šiltnamyje?

Nors pomidorus galima auginti žiemą šiltnamyje, tai gali brangti dėl šildymo ir papildomo apšvietimo išlaidų, be šiltnamio išlaidų. Labiausiai tikėtinas pasirinkimas mėgėjams, norintiems naminių pomidorų ištisus metus, yra auginti juos konteineriuose patalpose.

Ar pomidorų augalai ir toliau derės?

Neapibrėžtos pomidorų veislės ir toliau duos vaisių per visą auginimo sezoną, net ir po to, kai pradės nokti pirmieji prinokę pomidorai ant augalo. Jie yra geresni, jei norite nuimti derlių ilgesniam laikui.

Ar galiu pakartotinai panaudoti pomidorų augalų dirvą?

A: Nenaudokite pomidorų vazonų dirvožemio, kad vėl augtumėte pomidorus mažiausiai 3 metus. Jie yra sunkūs tiekėjai, kurie iš dirvožemio ištraukia daug maistinių medžiagų. Be to, pomidorai yra linkę į ligas. Šios ligos dirvožemyje gali išlikti keletą metų.

Kaip nupjaunate pomidorų augalus rudenį?

Norėdami paspartinti nokimą sezono pabaigoje, nuimkite kiekvieno pagrindinio stiebo augantį galiuką likus maždaug keturioms savaitėms iki pirmųjų numatomų rudens šalnų. Dėl šio tipo genėjimo augalas nustoja žydėti ir dėti naujus vaisius, o visas cukrus nukreipiamas į likusius vaisius.

Kaip išdžiovinti pomidorų sėklas, kad pasodintumėte kitais metais?

Pomidorų sėklų džiovinimas Sėklas paskleiskite ant popierinio rankšluosčio, kad pašalintumėte didžiąją dalį vandens, tada perkelkite jas ant nepridegančio paviršiaus, pavyzdžiui, pietų lėkštės. Išdžiovinkite sėklas šiltoje vietoje nuo tiesioginių saulės spindulių. Prireiks dviejų ar trijų savaičių, kol sėklos visiškai išdžius.

Ar galiu sėti sėklas iš prekybos centrų pomidorų?

Klausimas: ar galiu rinkti sėklas iš pomidorų, kuriuos perku prekybos centre, ir panaudoti jas savo pomidorams auginti? Atsakymas: Taip, galite, bet tai gali būti ne pati geriausia idėja. Dauguma prekybos centruose auginamų pomidorų yra F1 (pirmojo filialo) hibridai, ty sukurti iš kontroliuojamo dviejų skirtingų pomidorų linijų kryžminimo.

Ar pomidorų augalai patys persėja?

Vyšniniai pomidorai apsisuks iš naujo. Tiesą sakant, pomidorai apskritai yra bene labiausiai paplitęs savanoriškas augalas. Taip yra todėl, kad jie gali augti bet kuriuo iš šių trijų būdų.

Kiek kartų pomidorų augalas duos vaisių?

Jei pasodinsite vadinamąsias determinuotas (arba krūminių) pomidorų veisles, turėsite tik vieną pomidorų derlių, kol augalai numirs. Ryžtingi pomidorų augalai yra „užprogramuoti“ augti, žydėti ir duoti vaisių tik vieną kartą per auginimo sezoną, rašoma „The Old Farmer’s Almanac“.

Ar galite laikyti pomidorų augalus patalpose?

Raskite tobulą vietą: Pomidorai neaugs namuose, nebent sąlygos bus panašios į lauko sodą. Augalams reikia gerų aštuonių valandų saulės šviesos per dieną ir maždaug 70 laipsnių Farenheito ar aukštesnės aplinkos temperatūros. Apsvarstykite vietą ant palangės arba šalia ekrano durų.

Ar pomidorų augalai patys persėja?

Vyšniniai pomidorai apsisuks iš naujo. Tiesą sakant, pomidorai apskritai yra bene labiausiai paplitęs savanoriškas augalas. Taip yra todėl, kad jie gali augti bet kuriuo iš šių trijų būdų.

Ar galite laikyti pomidorų augalus patalpose?

Raskite tobulą vietą: Pomidorai neaugs namuose, nebent sąlygos bus panašios į lauko sodą. Augalams reikia gerų aštuonių valandų saulės šviesos per dieną ir maždaug 70 laipsnių aplinkos temperatūrosFahrenheito laipsnių ar aukštesnė. Apsvarstykite vietą ant palangės arba šalia ekrano durų.

Kiek gyvens pomidorų augalas?

Pomidorų augalas paprastai gyvena vieną vegetacijos sezoną (6–8 mėnesius), kai auginamas lauke, tačiau, kai jis auginamas idealiomis arba kontroliuojamomis augimo sąlygomis patalpose, pomidorų augalai gali išgyventi 2–5 metus. Sveikų auginių dauginimas taip pat gali pratęsti jų gyvenimą neribotą laiką.

Ar galite palikti nešvarumus vazonuose per žiemą?

Galite net paklausti, ar galima palikti žemėmis pripildytus vazonus lauke šaltyje? Paprastai niekada nepalikite vazonų, užpildytų žeme, žiemą. Terakotiniai ir keraminiai vazonai įtrūks, nes šaltyje užšalus žemė išsiplės. Mediniai, plastikiniai, metaliniai ir medžiaginiai vazonai gali tarnauti ilgiau.

Ką geriausia sodinti po pomidorų?

Ankštiniai augalai yra pirmasis sodininkų pasirinkimas po pomidorų. Šios šeimos augalai yra žirniai, pupelės, žemės riešutai, dobilai ir liucerna. Tai puikus pasėlis po pomidorų, nes ankštinių augalų šaknų sistema atkurs azotą jūsų dirvoje.

Kas atsitiks, jei nupjausite pomidoro augalo viršūnę?

Jei norite, kad jūsų augalas būtų krūmesnis, nupjaukite augalo viršūnę. Tai leidžia likusiai augalo daliai nukreipti energiją į kitas sritis, o tai leidžia užpildyti, o ne toliau augti. Viršutiniai pomidorų augalai taip pat paprastai duos didesnius vaisius ir padidins vaisių derlių.

Kas atsitiks, jei nupjausite pagrindinį pomidoro augalo stiebą?

Net jei nulūžtų didelė stiebo dalis, augalas ir toliau derės. Sėkmingo atsigavimo raktas yra genėti augalą, kad jis turėtų daugiau nei vieną pagrindinį stiebą. Kai pomidorų augalas yra jaunas, leiskite augti žemiausiam čiulptukui, greta pradinio pagrindinio stiebo.

Kaip laikytiPomidorų augalai gyvi žiemą?

Yra keletas dalykų, kuriuos turite padaryti, kad pomidorų augalai išliktų gyvi žiemą. Pirma, galite neštis į vidų arba į šiltnamį. Norėdami tai padaryti, paimkite 3–4 auginius, padėkite juos į vandenį, pasodinsite šalia saulės, pasirūpinsite vandeniu, dirvožemiu ir atidžiai apžiūrėkite.

Kaip išsaugoti pomidorų sėklas?

Kaip išsaugoti pomidorų sėklas – išskobti pomidorų sėklas. Pomidorus perpjaukite per pusę ir išskobkite sėklas į negilų indelį vandens. Stiklainį padėkite į šalį keturioms iš penkių dienų, po to susidarys pelėsis. Tai padeda pašalinti želatininį pomidorų sėklų sluoksnį, kuris gali užkirsti kelią dygimui.

Kaip geriausia laikyti pomidorus vasarą?

Padėkite dar vieną pomidorų sluoksnį (ne daugiau, nes apatiniai susmulkins). Daugelis žmonių siūlo kiekvieną pomidorą suvynioti atskirai į laikraštį ar minkštą popierių, tačiau jei turite daugiau nei kelis pomidorus, tai gali užtrukti per daug laiko. Įneškite juos į vidų ir laikykite vėsioje patalpoje.

Ką daryti su pomidorais rudenį?

Pomidorai vis dar rikiuojasi vietinių turgaviečių koridoriuose, sukrauti į krepšius ir laukia, kol bus parvežti namo ir pasodinti žiemai. Aplink čia pomidorai yra priekyje ir viduryje konservuojant rudenį. Užuot pristatyęs naują receptą, norėčiau pažvelgti į keletą archyvų, kurie yra išbandyti ir ištobulinti iki maksimumo.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: