Kaip giliai reikia sodinti pomidorus?

Kokią šalčiausią temperatūrą gali atlaikyti pomidorai?
Kas atsitiks, jei pomidorų sėklas pasėsite per giliai?
Kiek šiltas turėtų būti sėklų kilimėlis?
Kiek metų auga pomidorų augalai?
Kodėl pomidorų augalas neauga?


Sodinkite pomidorus giliai, giliai, giliai. Kiekviena Bonnie pomidorų etiketė ragina pomidorus sodinti giliai, kad 2/3 augalo būtų po žeme. Tai reiškia, kad jei perkate 10 colių aukščio augalą, visi, išskyrus tris ar keturis colius, bus užkasti.

Kokio gylio turi būti dirva pomidorams?

Pomidorai gali augti žemesnėje nei 60 cm (24 colių) gylyje. 12 colių (30 cm) dirvožemio gylis yra minimalus. Augalams užteks vietos užauginti vienos pėdos ilgio liemeninę šaknį. Taigi, jums reikės suteikti jiems papildomos paramos, kad kompensuotumėte mažesnę šaknų sistemą.

Ar pomidorai geriau auga vazonuose ar žemėje?

Pomidorų augalai geriausiai auga purioje, turtingoje ir gerai drenuojančioje dirvoje, o tai reiškia, kad jie lengvai paverčiami konteineriais, ypač kompaktiškesniuose determinantiniuose pomidoruose arba krūmų veislėse. Didesnės užaugančios neapibrėžtos pomidorų veislės turi platesnę šaknų sistemą ir geriau sodinamos tiesiai į žemę.

Kiek vietos šaknims reikia pomidorų augalui?

Narvuose arba ant žemės augantys augalai turi būti išdėstyti dviejų ar trijų pėdų atstumu. Labai energingoms veislėms, tokioms kaip „Supersteak“, gali prireikti iki šešių pėdų tarp augalų. Kad būtų pakankamai vietos šaknims augti, įdirbkite dirvą bent iki 8–12 colių gylio.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0