Kaip genimi pomidorus?

Kaip genimi pomidorus?

Ar galite pasodinti 2 pomidorus kartu?
Po kiek laiko po pomidorų žydėjimo jie duoda vaisių?
Ar pomidorų sėklų mirkymas padeda dygti?
Ar galima seną žemę dėti į kompostą?
Ar turėčiau laistyti pomidorus kasdien?


Norėdami užauginti kuo stipresnį pomidorų augalą, nupjaukite šoninius stiebus žemiau pirmojo vaisiaus spiečiaus. Pomidorų augalui bręstant pradeda gelsti apatiniai jo lapai. Suspauskite arba genėkite pageltusius lapus, kad išvengtumėte ligų, pagerintumėte pomidorų augalo išvaizdą ir padėtumėte augalui sutelkti savo energiją vaisių gamybai. Geriausias būdas genėti tam tikrus pomidorus yra genėti iš apačios ir per metus nupjauti kai kuriuos lapus. Tai reiškia, kad lapų stiebai yra vienintelė augalo dalis, kurią reikia pašalinti. Užuot genėjus daug lapų vienu metu, manau, geriausia kas 1–2 savaites švelniai genėti nustatytus augalus.

Kada reikia genėti pomidorus?

Kada genėti pomidorus. Geriausias laikas pradėti genėti pomidorų augalus yra praėjus 2–3 savaitėms po to, kai pasodinate pomidorų augalą į žemę. Tai laikas, kai augalas greičiausiai pradės bandyti užaugti kiek įmanoma daugiau, todėl bus naudinga, kad jo augimas būtų nukreiptas į kelis stiebus.

Ar turėčiau nukirpti pomidorų augalų viršūnes?

Norėdami paspartinti nokimą sezono pabaigoje, nuimkite kiekvieno pagrindinio stiebo augantį galiuką likus maždaug keturioms savaitėms iki pirmųjų numatomų rudens šalnų. Dėl šio tipo genėjimo augalas nustoja žydėti ir dėti naujus vaisius, o visas cukrus nukreipiamas į likusius vaisius.

Kaip neleisti, kad mano pomidorai augtų per aukšti?

ATSAKYMAS: galite neleisti pomidorams užaugti per aukštai juos genėdami. Genėjimas taip pat skatina augalą auginti vaisius, o ne sukurti daugiau žalumynų. Genėdami visada naudokite švarias, sterilizuotas žirkles, kad išvengtumėte ligų plitimo jūsų sode.

Kas nutiks, jei nenugenėsiu pomidorų augalų?

2 Negenėti šie čiulptukai ilgainiui išaugs į pilno dydžio šakas, pridėdamos daug žalumynų ir, galiausiai, keletąvaisiai. Taip pat atsiras pomidorų augalas, kuris greitai išaugs sode.

Ar turėčiau nupjauti apatines pomidorų augalo šakas?

Jei planuojate pomidorų augalus sodinti giliai (pomidorai gali suformuoti šaknis išilgai stiebo, jei jis bus užkastas), tuomet turėtumėte pašalinti lapus. Tačiau tai nėra kritiška. Jei lapai bus užkasti, jie nespės fotosintezuoti, todėl augalui iš jų nebus jokios naudos.

Ar galima sumažinti pomidorų augalus?

Ryžtingų pomidorų augalų genėti nereikia, išskyrus atžalų pašalinimą žemiau pirmos žiedų grupės. Genint virš pirmosios gėlės kekės, prarandami potencialūs vaisiai, nes tam tikri pomidorų augalai turi iš anksto nustatytą stiebų, lapų ir žiedų skaičių, susietą su jų genetine struktūra.

Ar turėčiau nupjauti apatines pomidorų augalo šakas?

Jei planuojate pomidorų augalus sodinti giliai (pomidorai gali suformuoti šaknis išilgai stiebo, jei jis bus užkastas), tuomet turėtumėte pašalinti lapus. Tačiau tai nėra kritiška. Jei lapai bus užkasti, jie nespės fotosintezuoti, todėl augalui iš jų nebus jokios naudos.

Kiek lapų turėčiau nuimti pomidorų augalus?

Augalai čia niekada neauga, todėl nebūtina šalinti apatinių lapų, kad būtų kuo didesnis derlius. Šiltame klimate, kur didžiąją metų dalį galite auginti pomidorus lauke, gali būti naudinga pašalinti apatinius lapus, kai jau turite 18 lapų, bet tai priklauso nuo to, kaip arti sodinate.

Kokio aukščio turėtumėte leisti augti pomidorų augalams?

Kai augalas pasiekia norimą aukštį – paprastai ne aukštesnis už atramą, 4 ar 5 pėdos yra gerai – nuosekliai ištraukite visus naujus auginimo antgalius. Maždaug po savaitės augalas nustos bandyti sodinti naująaugimą viršutinėje augalo dalyje ir sutelkti dėmesį į naują augimą ir vaisius apačioje.

Kiek lapų turėčiau nuimti pomidorų augalus?

Augalai čia niekada neauga, todėl nebūtina šalinti apatinių lapų, kad derlius būtų kuo didesnis. Šiltame klimate, kur didžiąją metų dalį galite auginti pomidorus lauke, gali būti naudinga pašalinti apatinius lapus, kai jau turite 18 lapų, bet tai priklauso nuo to, kaip arti sodinate.

Kas atsitiks, jei nupjausite pagrindinį pomidoro augalo stiebą?

Net jei nulūžtų didelė stiebo dalis, augalas ir toliau derės. Sėkmingo atsigavimo raktas yra genėti augalą, kad jis turėtų daugiau nei vieną pagrindinį stiebą. Kai pomidorų augalas yra jaunas, leiskite augti žemiausiam čiulptukui, greta pradinio pagrindinio stiebo.

Kodėl mano pomidorai auga tokie aukšti?

Pomidorų augalams reikia visos saulės šviesos, todėl jie gali užaugti aukšti ir ploni, kai bando pasiekti šviesą šešėlinėje vietoje! Tai palieka dygliuotus pomidorų augalus. Jei jūsų pomidorų augalai dienos metu negauna pakankamai saulės šviesos, jie augs „spygliuočiai“ (aukšti ir ploni), o ne stori ir stiprūs.

Ar lapų pašalinimas padeda pomidorams sunokti?

Apatinių lapų pašalinimas Pomidorų augalo apatiniai vaisiai bus pirmi; Kai ji bus paimta, energija bus nukreipta į kitas santvaras, todėl prasminga viską paspartinti. Lapus, kurie šešėliuoja apatines santvaras, geriausia pašalinti, kad šviesa patektų į bręstančius vaisius.

Kada turėčiau pašalinti apatinius pomidorų augalų lapus?

ATSAKYMAS: kai jūsų pomidorų augalai pasieks 12–18 colių aukščio, galite pastebėti, kad kai kurie lapai miršta arba pagelsta. Puiku pašalinti tuos lapus, kol jie yra žemiau pirmojo žiedų rinkiniojūsų pomidorų augalas.

Ar turėčiau pašalinti geltonus pomidorų augalo lapus?

Naudodami visų veislių pomidorus, galite pašalinti negyvus arba pageltusius žalumynus, jei jie yra žemiau šio pirmojo žiedų rinkinio. Naudojant tam tikras pomidorų veisles, nėra jokios naudos pašalinus nudžiūvusius ar pageltusius lapus arba „siurbėlius“, kurie auga aukščiau augalo.

Ar turėčiau pašalinti pomidorų žiedus?

Skatinkite lapų augimą. Pašalinus žiedpumpurius nuo jaunų pomidorų augalų, augalas ir toliau stengsis išauginti daugiau lapų ir stipresnio stiebo. Kol jūsų augalai vis dar yra mažuose vazonėliuose, jie mano, kad jiems trūksta dirvos vietos, ir pradeda derėtis.

Kada turėčiau pašalinti apatinius pomidorų augalų lapus?

ATSAKYMAS: kai jūsų pomidorų augalai pasieks 12–18 colių aukščio, galite pastebėti, kad kai kurie lapai miršta arba pagelsta. Puiku pašalinti tuos lapus, kol jie yra žemiau pirmojo pomidorų augalo žiedo.

Ar turėčiau nulupti visus lapus nuo pomidorų augalų?

Kas savaitę pašalinkite apatinius pomidorų augalų lapus, pataria Monty, ir galite tęsti tol, kol nebeliks lapų. Taip nuėmus lapus augančius vaisius pasiekia ir šviesa, ir oras. Jie gaus daugiau saulės, aiškina Monty, o ligų riziką sumažina papildoma ventiliacija.

Ar turėtumėte nugnybti pomidorų žiedus?

Praneškite visus žiedus ir visus vaisius mažiausiai mėnesį po persodinimo, kol augalas bus bent dviejų pėdų aukščio, todėl jis bus priverstas nukreipti savo energiją stiprios šaknų sistemos kūrimui.

Kokios trąšos geriausiai tinka pomidorams?

Kai kurie augintojai nori naudoti daug fosforo turinčias trąšas, pažymėtas didesniu viduriniu skaičiumi. Taip pat galite padaryti viską paprastaisu trąšomis, specialiai sukurtomis pomidorams – paprastai tokiu santykiu 3-4-6 arba 4-7-10. Svarbiausia – nepertręšti. Per mažai trąšų visada geriau nei per daug.

Kiek kartų pomidorų augalas duos vaisių?

Jei pasodinsite vadinamąsias determinuotas (arba krūminių) pomidorų veisles, turėsite tik vieną pomidorų derlių, kol augalai numirs. Ryžtingi pomidorų augalai yra „užprogramuoti“ augti, žydėti ir duoti vaisių tik vieną kartą per auginimo sezoną, rašoma „The Old Farmer’s Almanac“.

Kaip genėti pomidorų augalą po žydėjimo?

Straipsnio santraukaX. Norėdami genėti pomidorus, palaukite, kol lapai po pirmuoju žiedų rinkiniu pradės gelsti. Tada pirštais nuplėškite visus po pirmuoju žiedų skepe augančius čiulptukus, kurie padės jūsų pomidorų augalui išaugti stipriems ir sveikiems.

Kada geriausias laikas genėti pomidorus?

Rekomenduojame genėti ryte, nes nepageidaujami stiebai lengviau nulūš. Taip pat svarbu genėti, kai augalas išdžiūvo, kad jūsų pomidorų augalas nepakenktų bet kokioms ligoms. [7] [8] Žinokite, kurias augalo dalis genėti.

Ar galite palikti pomidorų augalą negenėdami?

Palikę savo augalą be genėjimo, gali atsirasti nereikalingas augimas. Dažnai nuimant pomidorų derlių galima gauti didesnį derlių per visą augalo gyvenimą. Genėkite augalus geriausiomis sąlygomis. Yra du pagrindiniai dalykai, kurie padės genėti pomidorus: paros metas ir oras.

Kodėl genimi neapibrėžtus pomidorus?

Tai padeda kontroliuoti dažniausiai didžiulius vynmedžius ir skatina augalą auginti kelis didelius pomidorus, o ne daug žalumynų ir daug mažesnių pomidorų. Norėdami sutalpinti daugiau augalų mažoje erdvėje, turėsitenorite reguliariai genėti savo neapibrėžtus pomidorų augalus ir laikyti juos sukaustytus ar narveliuose.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: