Kaip genėti subrendusį pomidorų augalą?

Kiek laiko laikosi pomidorų augalas?
Kaip naudoti soda pomidorams?
Ar mano pomidorų augalas perlaistytas ar perlaistytas?
Ar galiu ant pomidorų augalų purkšti muiluoto vandens?
Kokios yra geltonos gėlės ant pomidorų augalo?


Norėdami užauginti kuo stipresnį pomidorų augalą, nupjaukite šoninius stiebus žemiau pirmojo vaisiaus spiečiaus. Pomidorų augalui bręstant pradeda gelsti apatiniai jo lapai. Suspauskite arba genėkite pageltusius lapus, kad išvengtumėte ligų, pagerintumėte pomidorų augalo išvaizdą ir padėtumėte augalui sutelkti savo energiją vaisių auginimui. Tinkamų genėjimo metodų naudojimasPašalinkite visus čiulptukus ir jų lapus, esančius žemiau pirmos gėlių kekės. Darykite tai nesvarbu, kokį pomidorų augalą auginate…Storesnius ūglius palikite. Storesnių siurbtukų nereikėtų nuplėšti, nes tai gali pakenkti visam augalui.Nuimkite visas, išskyrus keturias ar penkias vaisius turinčias santvaras, kad pasirinktumėte neapibrėžtos veislės. Tai yra…Daugiau…

Kaip genėti didelį pomidorų augalą?

Apkarpykite peraugusius augalus pasirinkdami tris stipriausius stiebus ir pašalindami visus kitus prie pagrindo. Venkite nupjauti daugiau nei trečdalį augalo. Nupjaukite negyvas ir sulūžusias šakas. Pašalinkite nepageidaujamus augimo ūglius, sumažinkite per ilgas šakas ir nuimkite atžalas.

Kiek galite sumažinti pomidorų sodinukus?

Kai augalai auga, galite toliau šalinti apatinius lapus iki 18 colių nuo žemės, kad liga neplistų.

Kaip genėti pomidorų augalą po žydėjimo?

Straipsnio santraukaX. Norėdami genėti pomidorus, palaukite, kol lapai po pirmuoju žiedų rinkiniu pradės gelsti. Tada pirštais nuplėškite visus po pirmuoju žiedų skepe augančius čiulptukus, kurie padės jūsų pomidorų augalui išaugti stipriems ir sveikiems.

Ar turėtumėte genėti ryžtingus pomidorus, kad jie būtų didesni?

Negenėkite determinuotų pomidorų, nes apkarpius vaisius nepadidėja ir augalas nepadidėja. Vienintelis galimas apipjaustymas, kurio reikia, yra pašalinti čiulptukus, esančius žemiau pirmos gėlių kekės.Apkarpius pomidorų augalus taip, kad jie stovėtų stačiai, toje pačioje erdvėje gali augti daugiau augalų. Jis taip pat apsaugo žalumynus ir vaisius nuo šliužų ir sraigių.

Ar norint genėti pomidorus reikia genėjimo žirklių?

Jei reguliariai genėsite pomidorus, kai čiulptukai yra maži, jums tereikia nagų, kad juos sugnybtumėte. Tačiau, jei pamiršote arba neturite laiko ir radote ilgus, storus čiulptukus, turėsite naudoti genėjimo žirklę, kad nepažeistumėte pomidorų augalo. Sužinokite daugiau apie pomidorų auginimą.

Ar pomidorų augalus reikia nuimti nuo žemės?

Dirvožemyje, ypač šiaurės rytuose, vidurio Atlanto vandenyne ir vidurio vakarų viršutinėje dalyje, gali būti daug pomidorų ligų, įskaitant septoriją ir ankstyvą pūtimą. Augalams augant, galite toliau šalinti apatinius lapus iki 18 colių nuo žemės, kad liga neplistų.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: