...

Kaip dažnai maitinu pomidorų augalus?

Ar marlė apsaugos augalus nuo šalčio?
Po kiek laiko po pomidorų žydėjimo jie duoda vaisių?
Kaip dažnai reikia keisti vazono žemę?
Ar galiu sodinti cukinijas šalia pomidorų?
Ar pomidorai mėgsta būti rūkomi?


Pomidorus pirmiausia reikia patręšti, kai sodinate juos į sodą. Tada galite palaukti, kol jie užaugins vaisius, kad vėl pradėtų tręšti. Pomidorų augalams pradėjus augti vaisius, kartą per vieną ar dvi savaites įpilkite lengvų trąšų, kol pirmieji šalčiai numarins augalą. Panašiai pradėkite maitinti pomidorus, kai pasirodys žiedai, galbūt kas dvi savaites, pereikite prie kiekvienos savaitės. augalas auga energingai ir du kartus per savaitę, kai vaisiai yra gausūs. Tačiau pomidorų pašaro stiprumas skiriasi, todėl perskaitykite gamintojų instrukcijas.

Ar šeriate pomidorus žydint?

Kai tik pasirodys žiedai, pradėkite maitinti pomidorus. Padidinkite laistymą ir maitinimą, kai pomidorų vaisiai susiformuos ir padidės. Jei auginate pomidorus po stiklu arba šiltnamyje, šiltomis dienomis pomidorus reikės laistyti kasdien, kad augalai neišdžiūtų.

Ar galima permaitinti pomidorų augalus?

Kartais galite pamatyti, kaip žiedpumpuriai susitraukia ir nunyksta dar neatsiskleidę. Tačiau pagrindinė problema, kurią sukelia per didelis šėrimas, yra ta, kad dėl to pomidorų augalams maistinės medžiagos paprastai tampa „nepasiekiamos“.

Ar pomidorų augalus reikia laistyti kiekvieną dieną?

Taigi, kaip dažnai reikėtų laistyti pomidorų augalus? Pomidorų augalus reikia laistyti kasdien arba kas antrą dieną, nebent neseniai buvo lietus. Augalams reikia 1–1,5 colio vandens per savaitę, tačiau konteineriuose auginamus pomidorų augalus reikia laistyti du kartus per dieną.

Ar žydėjimo metu maitinate pomidorus?

Kai tik pasirodys žiedai, pradėkite maitinti pomidorus. Padidinkite laistymą ir maitinimą, kai pomidorų vaisiai susiformuos ir padidės. Jei auginate pomidorus po stiklu arba šiltnamyje, šiltomis dienomis pomidorus reikės laistyti kasdien, kad augalai neišdžiūtų.

Kada nustoti laistyti?pomidorų augalai?

Dirvožemio drėgmės lygio stebėjimas yra geriausias būdas nustatyti, kada nustoti laistyti pomidorus arba duoti jiems atsigerti. Arizonos universiteto kooperatyvo plėtra rekomenduoja patikrinti dirvožemį kasant maždaug 6 colius žemyn mentele arba zondu, kad patikrintumėte drėgmės lygį savo sode.

Kuo maitinti pomidorus derinant vaisius?

Pamaitinkite pomidorus fosforu Vandenyje tirpių trąšų, pvz., 24-8-16 ir 18-18-21, sudėtyje yra fosforo, reikalingo vaisingumui skatinti, tačiau kai kurie sodininkai, ieškantys didelių pomidorų, nori tręšti 0–45–0 trigubomis trąšomis. superfosfatas 1/2 puodelio 100 pėdų eilės.

Kaip dažnai reikėtų šerti pomidorų augalus vazonuose?

Pomidorai yra sunkūs tiekėjai, o konteineriuose auginamus pomidorus reikia šerti maždaug kas dvi savaites. Būtinai maitinkite augalus pagrindinėmis jiems reikalingomis maistinėmis medžiagomis – azotu, fosforu ir kaliu.

Kaip atrodo perlaistyti pomidorų augalai?

Perlaistytas pomidorų augalas atrodys nuobodu ir prislėgtas. Be to, jo lapai gali pagelsti, kurie ilgainiui paruduoja aplink kraštus. Perlaistyto pomidoro vaisiai atrodys įtrūkę. Ir sunkiais perlaistymo atvejais pomidorų augalas nuvys.

Ar pomidorams patinka saulė?

Pomidorai klesti saulėje.

Kokios trąšos geriausiai tinka pomidorams?

Kai kurie augintojai nori naudoti daug fosforo turinčias trąšas, pažymėtas didesniu viduriniu skaičiumi. Be to, viską galite supaprastinti naudodami trąšas, specialiai sukurtas pomidorams – paprastai tokiu santykiu 3-4-6 arba 4-7-10. Svarbiausia – nepertręšti. Per mažai trąšų visada geriau nei per daug.

Ar galiu nupjauti apatinius pomidorų augalo lapus?

KLAUSIMAS: Ar turėtumėte nupjauti apatinius pomidorų augalų lapus?ATSAKYMAS: kai jūsų pomidorų augalai pasieks 12–18 colių aukščio, galite pastebėti, kad kai kurie lapai miršta arba pagelsta. Puiku pašalinti tuos lapus, kol jie yra žemiau pirmojo pomidorų augalo žiedo.

Kodėl mano pomidorų lapai susisuka?

Labai susisuka labai dažnai ir visiškai nepakenks jūsų pomidorų augalui. Šio tipo lapų garbanos yra atsakas į aplinkos problemas beveik 100% laiko. Jei jūsų augalas yra veikiamas per daug saulės, per karšta, per stiprus vėjas arba trūksta vandens, lapai susiraitys, kad apsisaugotų.

Kiek laiko užtrunka pomidorų augalas, kad išaugintų pomidorus?

Priklausomai nuo veislės, pomidorų derlius nuimamas nuo 60 dienų iki daugiau nei 100 dienų (daugiau apie veisles žr. toliau). Dėl santykinai ilgo auginimo sezono reikalavimų (ir vėlyvos sodinimo datos) dauguma sodininkų, atšilus orams pavasarį, vietoj sėklų sodina mažus „startinius augalus“ arba persodinimus.

Kuo maitinti pomidorus derinant vaisius?

Kai jūsų augalai pradės derėti, galite vėl pradėti tręšti pomidorus. Tuo metu lengviausia naudoti atskiestą skystą trąšą arba „trąšų arbatą“ ir tręšti aplink pomidorų augalus kas porą savaičių iki derliaus nuėmimo laikotarpio pabaigos.

Ar turėčiau pašalinti pirmuosius žiedus nuo pomidorų augalų?

Šalinkite gėles, kol augalai bus 12–18 colių aukščio, kad augalai galėtų nukreipti daugiau energijos į šaknis. Pašalinkite visus lapinius čiulptukus, esančius po pirmąja vaisių skepe, kad jie nesulėtėtų vaisiaus vystymosi.

Ar žydėjimo metu maitinate pomidorus?

Kai tik pasirodys žiedai, pradėkite maitinti pomidorus. Padidinkite laistymą ir maitinimą, kai pomidorų vaisiai susiformuos ir padidės. Jei auginate pomidorus po stiklu arba ašiltnamyje, šiltomis dienomis pomidorus reikės laistyti kasdien, kad augalai neišdžiūtų.

Koks yra geriausias pomidorų laistymo būdas?

Pomidorai geriausiai sekasi, kai laistomi lėtai ir giliai. Kai vanduo nukrenta žemiau į dirvą, pomidorų šaknys turi sekti pavyzdžiu ir siekti toliau, kad jį sugertų. Gilus laistymas padeda pomidorų augalams sukurti stiprią šaknų sistemą. Paviršinis laistymas leidžia šaknims tingėti.

Kodėl pomidorai yra maži?

Dėl vandens trūkumo, aukštos temperatūros, saulės šviesos trūkumo arba apdulkinimo stokos jūsų augaluose gali atsirasti mažų pomidorų. Tačiau dėl šaknų pažeidimo ar net netinkamai paženklintų augalų pomidorai gali būti mažesni, nei tikėjotės.

Kaip padaryti, kad mano pomidorai augtų didesni?

Naudokite aukščiausios kokybės vazoninę žemę, sumaišytą su daug maistinių medžiagų turinčiomis organinėmis medžiagomis, pvz., sliekų liejiniais ar kompostu (du trečdaliai vazonų dirvožemio iki vieno trečdalio pakeitimo) ir tik vieną pomidorą viename konteineryje, kad augalas turėtų daug vietos augti. . Jei augalas yra 6 colių aukščio, nuimkite apatinius lapus ir įkaskite apie 2–3 colius stiebo.

Ar turėčiau nupjauti pomidorų augalo viršūnę?

Norėdami paspartinti nokimą sezono pabaigoje, nuimkite kiekvieno pagrindinio stiebo augantį galiuką likus maždaug keturioms savaitėms iki pirmųjų numatomų rudens šalnų. Dėl šio tipo genėjimo augalas nustoja žydėti ir dėti naujus vaisius, o visas cukrus nukreipiamas į likusius vaisius.

Ar galima laistyti pomidorus naktį?

Turite laistyti pomidorus dieną (geriausia anksti ryte), kad augalai turėtų pakankamai laiko išdžiūti. Laistymas naktį gali sukelti augalų problemų, įskaitant jautrumą pomidorų grybeliui, žiedų puvinį, šaknų nykimą ir sumažėjusią vaisių gamybą.

Kaip dažnai reikia tręšti pomidorus?

Turite patręšti pomidoruskaip sodinukai, taip pat kai jie persodinami lauke. Pradėjus augti gėlėms, dar kartą patręškite. Kartą per dvi savaites augalą reikia tręšti lengvomis trąšomis, kol jis duos vaisių. Turite mokėti nustatyti, kada ir kiek tręšti pomidorų augalus, kad gautumėte geriausių rezultatų.

Kiek maisto turėčiau šerti pomidorų augalus?

Pavyzdžiui, 50 ml maisto 10 litrų vandens kartą per savaitę yra tas pats, kas… 25 ml maisto 10 litrų vandens, šeriant du kartus per savaitę. Geriausias būdas maitinti pomidorus yra mažai ir dažnai!

Kada turėčiau pradėti maitinti savo pomidorus?

Kada pradėti. Pasibaigus šešių savaičių laikotarpiui, kai maitinimas tampa būtinas, pradėkite nuo subalansuoto arba bendro pašaro, kol gėlės pradės derėti, tada naudokite pomidorų pašarą. Žinoma, augalinis maistas paprastai dedamas laistymo metu ir dauguma „Tomato Food“ gamintojų rekomenduoja naudoti pašarus,…

Kaip prižiūrėti pomidorų augalus?

Prižiūrėti pomidorus gana lengva. Tačiau turite aiškiai žinoti jo poreikius, pvz., kaip dažnai tręšti pomidorus, laistyti ir pan. Jei gausite reikiamą vandens ir maistinių medžiagų kiekį bei pakankamai saulės šviesos, jūsų pomidorų augalai tikrai klestės. Vis dėlto negalima dėti per daug trąšų ar vandens, nes tai gali pakenkti augalo sveikatai.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: