Kaip atskirti, ar pomidorai po vandeniu?

Ar pomidorai gali išgyventi be tiesioginių saulės spindulių?
Kaip pataisyti laistytus pomidorus?
Kiek kilogramų pomidorų galite gauti iš vieno augalo?
Kokių maistinių medžiagų dėti į pomidorus?
Ar skinate geltonas gėles nuo pomidorų augalų?


Patikrinkite dirvą aplink pomidorų augalų pagrindą, įkišdami pirštą į dirvą iki 2–3 colių gylio. Jei žemė sausa, pomidorai laistomi per mažai. Jei dirvožemis permirkęs, jūsų pomidorai buvo perlaistyti. Dirvožemis turi jaustis drėgnas liečiant. Apibendrinant galima pasakyti, kad po laistomi pomidorai dažnai rodo tokius požymius kaip sausi, pakitusios spalvos lapai, nežydėjimas ir išdžiūvusi dirva. Augalai, kuriems trūksta vandens, taip pat augs labai lėtai. Vis dėlto laistymo problemos turi sprendimus, kurie gali padėti išlaikyti augalą gyvą be didelių pastangų.

Kaip atrodo laistomas pomidoras?

Pomidorų perlaistymo ir perlaistymo simptomai yra panašūs. Augalams, patiriantiems stresą dėl laistymo, augalai paprastai nuvysta bent kartą, kol lapai pradės gelsti. Jei vandens lieka nepakankamai arba pakartotinai nuvysta, geltoni lapai paruduoja ir miršta.

Kaip atrodo perlaistytas pomidoras?

Perlaistytas pomidorų augalas atrodys nuobodu ir prislėgtas. Be to, jo lapai gali pagelsti, kurie ilgainiui paruduoja aplink kraštus. Perlaistyto pomidoro vaisiai atrodys įtrūkę. Ir sunkiais perlaistymo atvejais pomidorų augalas nuvys.

Kaip sužinoti, ar pomidorų augalai yra po vandeniu?

Jei pomidorų augalas kenčia nuo nepakankamo laistymo, jo lapai paprastai būna suvytę, rudomis dėmėmis. Be to, lapai labai išdžiūvo. Visi šie požymiai rodo, kad pomidorų augalai yra dehidratuoti, todėl norint juos išsaugoti, gali prireikti sistemingo rehidratacijos.

Kodėl mano pomidorų augalai perlaistyti?

Kitas pomidorų augalas kenčia nuo perlaistymo, jei laistote jį per dažnai. Dažnai laistydami pomidorų augalus negiliai, pradės vystytis šaknysarti dirvos paviršiaus, o ne giliau prasiskverbti į dirvą. Verčiau laistykite ilgiau, bet rečiau.

Kaip sužinoti, ar pomidorų augalas nuvysta?

Taigi, norėdami sužinoti, ar jūsų pomidoras vyto nuo per daug ar po laistymo, pajuskite jo lapus ir dirvą. Išdžiūvusio augalo suvytę lapai bus sausi ir traškūs. Tuo tarpu perlaistyto pomidoro suvytę lapai jausis minkšti. Tada įkiškite pirštą giliai į augalo dirvą. Žemėje esantiems augalams kaskite giliau į žemę.

Kaip žinoti, kada pomidorai yra paruošti derliaus nuėmimui?

Patikrinkite dirvą aplink pomidorų augalų pagrindą įkišdami pirštą į dirvą 2–3 colių gyliu. Jei žemė sausa, pomidorai laistomi per mažai. Jei dirvožemis permirkęs, jūsų pomidorai buvo perlaistyti. Liečiant dirva turi jaustis drėgna. Stebėkite, ar nėra vytimo požymių.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: