Kaip atrodo pomidorų augalas, turintis per daug azoto?

Iš kur atsiranda pomidorai?
Kaip atrodo perlaistytas pomidorų augalas?
Ar turėtumėte pašalinti apatinius pomidorų augalų lapus?
Kokia temperatūra per šalta šiltnamiui?
Ar pomidorų augalas gali atsigauti nuo šaknų puvinio?


Kalcio ir kitų dirvožemio maistinių medžiagų disbalansas sukelia šią dažną problemą, kuriai būdinga įdubusi, odinė, tamsi dėmė vaisiaus žiedo gale. Rečiau pomidoras gali išsipūsti kaip žalioji paprika su tuščiaviduriu viduje. Tai gali atsirasti dėl per daug azoto trąšų. Kai dirvožemyje yra per daug azoto, pomidorų augalai pradeda atrodyti apdegę arba apdegę aplink vaisiaus žiedo galą. Lapai gali pradėti ruduoti ir atrodyti išdžiūvę. Kaip prasideda azoto deginimas

Kaip sužinoti, ar mano pomidoruose yra per daug azoto?

Jei jūsų pomidorai parausta iš apačios į viršų arba dažniausiai lieka žali, tai yra vienas požymis, kad trąšose yra per daug, ypač per daug azoto trąšose. Žaliosios dalys neparaudonuos, jose taip pat gali būti kietų rudų indų, kurie neigiamai veikia vaisiaus skonį.

Kaip sužinoti, ar jūsų dirvožemyje yra per daug azoto?

Kai dirvožemyje yra per daug azoto, jūsų augalai gali atrodyti vešlūs ir žali, tačiau jų gebėjimas duoti vaisių ir žydėti labai sumažės. Nors galite imtis veiksmų, kad sumažintumėte azoto kiekį sodo dirvožemyje, geriausia vengti per daug azoto įterpti į dirvą.

Kokie simptomai pasireiškia, kai pomidorų augaluose yra per daug azoto?

Azoto pertekliaus simptomai yra randai ant pomidoro žiedo galo, dideli krūminiai augalai su labai mažai vaisių ir ruda, džiovinta lapija. Dirvožemio tyrimas prieš sodinimą ar tręšimą gali padėti išvengti problemų, kurias sukelia azoto perteklius.

Iš kur pomidorų augale atsiranda azoto?

Jis labiausiai pastebimas žaliuose augalų lapuose ir stiebe. Augalai negali pasigaminti azoto patys, todėl jis turi būti iš dirvožemio. Dauguma dirvožemio nėra turtingipakankamai maistinių medžiagų, kad užaugtų geriausi pomidorai, todėl daugelis žmonių deda trąšų, kurių kai kuriose yra daug azoto.

Kaip gauti daugiau azoto iš savo pomidorų augalų?

Mulčas lėtai ištrauks azotą iš dirvožemio ir neleis vandeniui išgaruoti aplink šaknis. Partneriai augalai, tokie kaip kopūstai, brokoliai ir moliūgai, gali padėti pašalinti azotą nuo pomidorų. Pomidorų augalas gali turėti kitų problemų, kurioms gali prireikti dėmesio.

Kaip sužinoti, ar pomidorų augalus reikia tręšti?

Jei naudojate trąšas, kuriose yra daug azoto, pertręšimo požymis yra tada, kai jūsų pomidorų augalai pradeda auginti storą lapiją, bet mažus vaisius. Azotas skatina augalą užauginti daugiau lapų pomidorų kaina.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0