Kaip atrodo perlaistytas pomidorų daigas?

Kas atsitiks, jei per anksti pradėsite sėti viduje?
Ar turėčiau pašalinti visus pomidorų augalų lapus?
Kas atsitinka, kai sėkla pasodinama per giliai į dirvą?
Kas atsitiks su sėkla, kai ji per naktį mirkoma vandenyje?
Ar galima perlaistyti pomidorų augalus?


Ankstyvieji pomidorų augalų perlaistymo požymiai yra įtrūkę vaisiai ir pūslės ar iškilimai ant apatinių lapų. Jei perlaistymas tęsiasi, lapuose esantys nelygumai ar pūslelės tampa kamštiškos. Tuo tarpu šaknys pradeda skęsti, žūti ir pūti, todėl sumažėja vandens kiekis, kurį gauna žalioji augalo dalis.

Kaip sužinoti, ar pomidorų augalas perlaistytas?

Išsausėjusio augalo suvytę lapai bus sausi ir traškūs. Tuo tarpu perlaistyto pomidoro suvytę lapai jausis minkšti. Tada įkiškite pirštą giliai į augalo dirvą. Žemėje esantiems augalams kaskite giliau į žemę. Jei žemė išdžiūvo, o jūsų pomidoras vyto, vadinasi, jis laistomas ir jums reikia duoti atsigerti.

Kaip sužinoti, ar pomidorų augalas nuvysta?

Taigi, norėdami sužinoti, ar jūsų pomidoras vyto nuo per daug ar po laistymo, pajuskite jo lapus ir dirvą. Išdžiūvusio augalo suvytę lapai bus sausi ir traškūs. Tuo tarpu perlaistyto pomidoro suvytę lapai jausis minkšti. Tada įkiškite pirštą giliai į augalo dirvą. Žemėje esantiems augalams kaskite giliau į žemę.

Ar pomidorų augalai auga lėčiau po vandeniu?

Tačiau, kai pomidorų augalai bus laistomi, augalai augs labai lėtai ir galėsite pastebėti šį uždelstą vystymąsi. Kaip ir daugelis medžių, pomidorų augalai maistines medžiagas ir vandenį pasisavina iš žemės, kuri yra per šaknis.

Kodėl mano pomidorų augalai skyla?

Tai atsiranda, kai augalas sugeria per daug vandens. Su pomidorų augalais edema dažniausiai būna ant apatinių lapų. Jei jūsų augalas neša vaisius, vaisiai linkę suskilti, jei jis perlaistomas. Ir per daug vandens vaisių skonis bus švelnus.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0