Kaip apsaugoti savo pomidorus nuo valgymo?

Kaip apsaugoti savo pomidorus nuo valgymo?

Koks yra pomidorų augimo laikotarpis?
Ar agurkai apsidulkina savaime?
Ar turėčiau laistyti pomidorus kasdien?
Koks yra pomidorų sėklos gyvavimo ciklas?
Kaip arti galite sodinti paprikas nuo pomidorų?


Paukščių tinklelis padeda apsaugoti pomidorų augalus sode. Užtvarai, pavyzdžiui, tvoros, neleidžia gyvūnams gauti prekių. Aplink vazoną arba augalų eilę galima įrengti viščiukų arba plastikinio tinklelio tvorą arba lengvą tinklelį paukščiams (galima įsigyti sodų centruose).

Kas man įkando pomidorus?

Jei aptinkate pusiau suvalgytus pomidorus arba pomidorus su įkandimo žymėmis, greičiausiai susiduriate su voverėmis ar burundukais. Šie gyvūnai yra žinomi dėl to, kad lipa į augalus ir šiek tiek kąsnio iš vaisių.

Koks gyvūnas valgys pomidorus nuo vynmedžio?

Ats.: Prinokusius pomidorus mėgsta visi gyvūnai beveik taip pat, kaip ir žmonės, ypač voverės, burundukai, miškiniai šernai, meškėnai, elniai ir paukščiai.

Kas valgo mano prinokusius pomidorus naktį?

Naktinės lesyklėlės, mėgstančios pomidorų augalus, yra skunksai, žiurkės, meškėnai ir elniai. Skunksai daro mažiausiai žalos, įkandę nuo vieno žemai kabančio vaisiaus. Ganydami iš viršaus į apačią elniai padarys didelę žalą. Meškėnai ir žiurkės daugiau maitinsis žemesniais vaisiais.

Kodėl mano pomidorai skyla?

5 Šios kandžių lervos susineša vaisius ir suvalgo juos iš vidaus. Kai lervos patenka į vaisius, vienintelė priemonė yra sunaikinti užkrėstus vaisius.

Ar žiurkės valgo mano pomidorus?

Žiurkės ir pomidorų augalai Žiurkių galima rasti dideliuose atviruose laukuose, palėpėse ir praktiškai bet kur kitur. Juos traukia komposto krūvos, šiukšliadėžės ir sodai, jie nėra išrankūs, ką valgo. Žiurkės mėgsta pomidorus, nes juos lengva pasiekti, jie yra švieži ir skanūs.

Ar reikia uždengti pomidorų augalus?

Stebėkite savoorų prognozė Būkite pasirengę uždengti pomidorus, kai numatoma šalta temperatūra. Jei prognozė reikalauja, kad temperatūra būtų nuo 30 ° F iki 40 ° F, augalus uždenkite. Taip pat galite pasirūpinti šilumos šaltiniu.

Ar galite uždengti pomidorų augalus kibirais?

– Kibirai ir plastikiniai augalų vazonai puikiai tinka švelniems augalams uždengti. Tiesiog apverskite kibirą ar konteinerį aukštyn kojomis ir padėkite ant augalo. (Gera mintis ant talpyklos viršaus uždėti akmenį ar plytą, kad ji liktų vietoje.)

Kas valgo žalius pomidorus naktį?

Kas vyksta? Kenkėjai, kurie naktį gali valgyti jūsų pomidorų augalus, yra sraigės ir šliužai, raguočiai, lapus pjaustančios bitės, kirmėlės, kolorado vabalas, triušiai ir elniai.

Kodėl voverės suvalgo vieną kąsnį pomidorų?

Voverės mėgsta jūsų pomidorus, nes jų skonis geras, bet ir todėl, kad nesupranta skirtumo tarp laukinio ir jums priklausančio. Jie niekaip negali suprasti, kad vagia iš jūsų ar kenkia jūsų pasėliams.

Ar paukščiai lesa mano pomidorus?

Ar kavos tirščiai apsaugo voveres nuo pomidorų?

Taigi atsakyti į klausimą „ar kavos tirščiai atbaido voveres? atsakymas yra taip. Panaudoti kavos tirščiai gali padėti sumažinti voverių užkrėtimą arba visiškai neleisti voverėms patekti į vietą.

Kas yra geras voverių repelentas?

Voverės turi stiprią uoslę, kuriai jie naudojasi maisto šaltiniais ir prieglobsčiu. Galite atbaidyti voveres naudodami kvapus, kurių jos nekenčia, pvz., kapsaiciną, baltąjį actą, pipirmėčių aliejų, kavos tirščius, cinamoną, plėšrūnų šlapimą, česnaką, džiovinimo paklodes, airišką pavasarinį muilą ir rozmariną.

Ar galiu valgyti pomidorą, į kurį įkando voverė?

Jei norite valgyti voverės įkandusį vaisių, geriausianuplaukite po tekančiu vandeniu. Tada nupjaukite įkandimo vietą ir nulupkite vaisius. Apmaudu sodinti, auginti ir prižiūrėti vaisius, nes voverės sugadina derlių.

Kodėl voverės valgo mano pomidorus?

Na, nes jie, žinoma, skanūs! Voverės mėgsta jūsų pomidorus, nes jie skanūs, bet ir todėl, kad nesupranta skirtumo tarp laukinio ir jums priklausančio. Jie niekaip negali suprasti, kad vagia iš jūsų ar kenkia jūsų pasėliams.

Ar galiu augalus uždengti šiukšlių maišais?

Niekada nenaudokite jokio plastiko, įskaitant juodus plastikinius šiukšlių maišus, uždengti augalus, nes plastikas praleidžia šaltį į lapus ir padidins augalo pažeidimo tikimybę. Geriausiai tinka seni paklodės, antklodės, šluostės nuo kritimo ir specialios nuo šalčio apsaugančios antklodės (vadinamos Reemay audiniu arba plaukiojančiais eilių užvalkalais).

Ar galite naudoti plastikinius bakalėjos maišelius, kad apsaugotumėte augalus nuo šalčio?

Plastikas – plastikas tikrai nėra pati geriausia žiemos danga augalams, nes plastikas, kuris nekvėpuoja, gali sulaikyti drėgmę, kuri sušalus gali užmušti augalą. Vis dėlto galite naudoti plastikinį žiupsnelį (net ir plastikinį šiukšlių maišą), bet pirmiausia nuimkite dangą ryte.

Ar galima naudoti kartonines dėžes augalams apsaugoti nuo šalčio?

Iš šios patirties sužinojau, kad geriausia jūsų lauko augalų apsauga nuo šalčio yra nemokama arba pigi. Kartoninės dėžės ir rudi bakalėjos maišai puikiai apsaugo nuo šalčio ir sezono pabaigoje gali būti perdirbami. Aš laikau įvairias dėžutes terasoje, o kai prognozuojamas šalnas, tiesiog vieną uždedu ant augalo.

Ar galiu uždengti pomidorų augalus plastiku?

Plastikinių lakštų naudojimas pomidorų augalams apsaugoti Įsitikinkite, kad plastikas neliečia pomidorųaugalai. Šaltas plastikas sugadins augalus sąlyčio vietoje. Dienos metu būtinai nuimkite plastiko lakštus, kad žemė galėtų įkaisti, o šviesa sušildytų augalus.

Ar galiu palikti augalus uždengtus per dieną?

Nelaikykite augalų apdangalų ilgiau nei dvi dienas iš eilės, nenuimdami jų per dieną, nes dėl to vanduo gali įstrigti apačioje, sukelti grybelines ligas ir paskatinti augalus augti naujus augalus, kurie gali būti lengvai pažeisti šalčio.

Kiek pomidorų galite įdėti į 5 galonų kibirą?

Namų sodininkui yra šimtai veislių. Nesvarbu, ar auginate determinuotą, ar neapibrėžtą veislę, pasodinkite po vieną pomidorą į 5 galonų kibirą, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Kokio gylio turi būti talpyklos pomidorams?

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0