Kaip anksti galiu pradėti sėti sėklas patalpose?

Kaip anksti galiu pradėti sėti sėklas patalpose?

Kiek laiko gyvena ir auga pomidorų augalai?
Kaip išsaugoti perlaistytą pomidorų augalą?
Ar turėčiau skinti žalius pomidorus spalio mėnesį?
Ar galiu nupjauti apatinius pomidorų lapus?
Kas atsitiks, jei augalams naudosite per daug vandenilio peroksido?


Bendrosios gairės, kada sėti sėklas uždarose patalpose Paprastai sėklas reikėtų pradėti sėti patalpose likus 6–8 savaitėms iki vidutinės paskutinio šalčio datos jūsų vietovėje.

Ar lengva pasėti sėklas patalpose?

Turint šiek tiek žinių, daugumą sėklų lengva pasodinti ir prižiūrėti patalpose. Pirmas dalykas, kurį reikia žinoti, yra tai, kada pradėti sėti. Kada pradėti sėti sėklas patalpose, priklauso nuo sėklos rūšies ir paskutinės numatomos šalčio datos jūsų vietovėje. Užšalimo datos yra vidutinės ir pateikiamos kaip datų diapazonas.

Kada geriausias laikas sėti sėklas lauke?

Neteisingas laikas gali atidėti sodinukų sodinimą lauke arba sodinukai gali likti viduje ilgiau nei reikia, o tai gali kelti pavojų jų sveikatai. Vidutinė rekomendacija yra pradėti sėti likus šešioms savaitėms iki paskutinės šalčio datos jūsų vietovėje. Kai kurias sėklas galima pradėti sėti likus aštuonioms savaitėms iki šios datos arba prieš keturias savaites.

Ką reikia žinoti prieš sėjant sėklas?

Pirmiausia reikia žinoti, kada pradėti sėti. Kada pradėti sėti sėklas patalpose, priklauso nuo sėklos rūšies ir paskutinės numatomos šalčio datos jūsų vietovėje. Užšalimo datos yra vidutinės ir pateikiamos kaip datų diapazonas.

Kada galiu pradėti sėti daržovių sėklas?

Galite sėti lapinius kopūstus, kopūstus, brokolius, briuselio kopūstus ir svogūnų sėklas po danga, o po paskutinių šalnų persodinti į savo sodą. Pirmiausia įsitikinkite, kad juos tinkamai sukietėjote ir apsaugokite juos nuo vilnos arba lanko tunelio. Štai bendras vadovas, kada galite pradėti sėti daržovių sėklas.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: