...

Kada turėtumėte nuskinti pomidorų augalus?

Ar galite pakartotinai panaudoti dirvą su šaknų puviniu?
Ar pomidorams reikia pilnos saulės?
Ar karštu oru pomidorų augalams reikia daugiau vandens?
Ar galite gauti pomidorų tik su vienu augalu?
Kaip paruošiate pomidorus šaldyti?


Net nedidelis šalnas tikriausiai nužudys pomidorų augalus, todėl traukite juos, kai tik tai atsitiks. Valymo metu svarbu nuskinti visus negyvus ir sergančius lapus, kad ateityje būtų išvengta problemų sode. Sėkmės su vėlyvojo sezono pomidorais! Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, geriausias metas nuskinti pomidorus nuo savo augalo yra tada, kai jie įgauna maždaug trečdalį ar pusę pilno nokimo spalvos. Jei leisite pomidorui per daug laiko praleisti ant vynmedžio, jis gali suskilti. Kuo ilgiau pomidoras kabo, tuo daugiau problemų gali atsirasti.

Kokio aukščio turėčiau leisti pomidorams augti?

Kai augalas pasiekia norimą aukštį – paprastai ne aukštesnis už atramą, 4 ar 5 pėdos yra gerai – nuosekliai ištraukite visus naujus augimo antgalius. Maždaug po savaitės augalas nustos bandyti išvesti naują augimą viršutinėje augalo dalyje ir susikoncentruos į naują augimą ir vaisius apačioje.

Kada turėčiau nuskinti pomidorus nuo vynmedžio?

Siekiant geriausių rezultatų, geriausias laikas nuskinti pomidorus nuo augalo yra tada, kai jie įgauna maždaug trečdalį ar pusę pilno nokimo spalvos. Jei leisite pomidorui per daug laiko praleisti ant vynmedžio, jis gali suskilti. Kuo ilgiau pomidoras kabo, tuo daugiau problemų gali atsirasti.

Kaip prižiūrėti pomidorų augalą sezono pabaigoje?

Sezono pabaigos pomidorų augalų priežiūra. Visų pirma, norėdami pagreitinti vaisių nokimą, pašalinkite likusius žiedus, kad augalo energija eitų į vaisius, esančius ant augalo, o ne į daugiau pomidorų vystymąsi. Sumažinkite vandens kiekį ir nenaudokite trąšų, kad pomidorų auginimo sezono pabaigoje augalas būtų įtemptas.

Kodėl pašalinate pomidorų augalų viršūnę?

Kai pašaliname pomidorų augalų viršūnę, tai sustabdo konkurenciją tarp vaisių irstiebeliai. Visi cukrūs siunčiami atitinkamu ciklu, o ne skirstomi į skirtingas vietas. Jei turite kojyčių pomidorų augalą, ant viršaus pasodinkite krūmus, storesnius ir tvirtesnius augalus, galinčius atlaikyti vėją ir lietų.

Kada dėti pomidorus?

Daugeliu atvejų prieš užpildami turėtumėte palaukti, kol pomidoras pasieks kuoliuko arba pomidorų narvelio viršų. Kai taip atsitiks, žirklėmis pašalinkite pomidoro dalį, kuri netilps į jūsų dėjimo sistemą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: