Kada turėčiau sugnybti pomidorų augalų viršūnę?

Dėl ko iš toliau nurodytų priežasčių augalas užaugs aukštesnis?
Ar pomidoruose gali būti per daug saulės?
Ką veikiate pasodinę sėklas?
Kodėl giliai užkastos sėklos nedygsta?
Kaip anksti galiu sodinti pomidorus?


Suspauskite lapų galiuką vasaros pabaigoje iki ankstyvo rudens, kai artėja auginimo sezono pabaiga. Nuimkite pomidorų augalo viršūnę ir kelis colius nuo kiekvienos šakos, kad augalas nustotų augti. Tai privers augalo energiją subrandinti vaisius prieš pirmąsias šalnas.

Ar turėčiau suimti pomidorų augalo viršūnę?

Pomidorų išgnybimas yra esminė pomidorų augalų priežiūros dalis. Taip yra dėl to, kad pomidorų augalas yra natūraliai krūminis augalas, ir jei leisite jam augti taip, kaip nori, jis visą savo dėmesį skirs žalumynų auginimui vaisių sąskaita.

Kada turėčiau sugnybti pomidorų viršų?

Maždaug rugpjūtį / rugsėjį (priklausomai nuo to, kurioje šalyje daržote, ir auginimo sezoną) būtina „sustabdyti“ pomidorų augalus. Tai reiškia, kad reikia išspausti auginimo galiukus augalo viršuje ir sustabdyti augalo augimą.

Kurius lapus gnybti ant pomidorų augalų?

Kur gnybti pomidorų augalą? Išspaudžiate šoninius ūglius, kurie auga tarp pagrindinio vertikalaus stiebo ir vaisiaus santvarų.

Kada čiupti pomidorų žiedus?

Pomidorų žiedus reikėtų sugnybti, kai pavasarį jie pirmą kartą žydi ant augalo. Galbūt pradėjote sodinti augalus iš sėklų arba nusipirkote sodinuką. Kad ir kaip būtų, jei pomidorų augalas pirmą kartą žydi, turite juos nuimti. Tai padeda pomidorų augalui sutelkti savo energiją į stipresnių šaknų ir lapijos auginimą.

Kokio dydžio pomidorų augalai išauga, kai juos sugnybsite?

Jų aukštis gali būti nuo 12 iki 24 colių. Norint išlaikyti formą, šiuos augalus galima lengvai sugnybti, tačiau sugnybimas po pumpurų susiformavimo kelia pavojų išspausti pumpurus ir sumažinti pomidorų skaičių ant augalo. Jei nuspręsite sugnybti savo ryžtingąpomidorų augalai, būkite atsargūs.

Ar turėčiau sodinti pomidorų augalus?

Pagrindinis pomidorų augalo ant viršaus privalumas yra išlaikyti augalą tam tikrame aukštyje. Jei pomidorų augalams paremti naudojate kuolą, narvą ar groteles, nenorite, kad jie augtų toliau. Jei pomidorų augalai auga aukščiau už atramą, vėjas privers augalo viršūnę spragtelėti ir nukristi.

Ar turėtumėte nuimti determinuotus pomidorų augalus?

Turite sugnybti tam tikrus pomidorų augalus, nes tai padeda bendram augalų ir vaisių vystymuisi. Suspaudimas reiškia lapų, čiulptukų ir net gėlių pašalinimą, kad pagerintumėte bendrą pomidorų augalo vystymąsi. Kai pomidorų daigai užauga 4–6 colių aukščio, galite nuskabyti apatinius lapus.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0