Kada turėčiau pradėti sėti sėklas?

Kaip į pomidorų augalus įpilti kalcio?
Ar turėčiau laistyti pomidorus kiekvieną dieną?
Kaip sužinoti, ar per daug laistote pomidorus?
Kiek laiko sodinukai laikomi uždengti?
Kas yra šalčio antklodė augalams?


Kada pradėti sėklas. Paprastai sėklas reikia pradėti sėti likus keturioms iki šešioms savaitėms iki paskutinių šalnų. Sėklų pradžios laikas apskaičiuojamas imant paskutinių šalnų datą ir atimant dienas iki persodinimo. Sėklų pakelyje bus nurodyta, kiek savaičių.

Kada turėčiau pradėti sėti sėklas?

Kada pradėti sėklas. Paprastai sėklas reikia pradėti sėti likus keturioms iki šešioms savaitėms iki paskutinių šalnų. Sėklų pradžios laikas apskaičiuojamas imant paskutinių šalnų datą ir atimant dienas iki persodinimo. Sėklų pakelis parodys, kiek savaičių.

Ar lengva pradėti auginti augalus iš sėklų?

Pasodinti augalus iš sėklų yra nebrangus būdas gauti daug augalų, o dar geriau – tai geriausias būdas gauti būtent tokią augalų įvairovę, kokios norite. Turint šiek tiek žinių, daugumą sėklų lengva pasodinti ir prižiūrėti patalpose.

Ar lengva pradėti sėti sėklas patalpose?

Turint šiek tiek žinių, daugumą sėklų lengva pasodinti ir prižiūrėti patalpose. Pirmas dalykas, kurį reikia žinoti, yra tai, kada pradėti sėti. Kada pradėti sėti sėklas patalpose, priklauso nuo sėklos rūšies ir paskutinės numatomos šalčio datos jūsų vietovėje. Užšalimo datos yra vidutinės ir pateikiamos kaip datų diapazonas.

Kada sodinti gėles?

Pavyzdžiui, brokoliai ir lapiniai kopūstai sodinami kovo–balandžio mėnesiais, o kukurūzai ir pomidorai sodinami tik gegužės–birželio mėn. Sodinimo kalendorius padeda tiksliai nuspręsti, kada sodinti kiekvienos rūšies daržoves. Kada sodinti gėles? Nustatyti, kada sodinti gėles, lengva, kai sužinosite pirmąją ir paskutinę šalčio datą jūsų zonoje.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: