...

Kada turėčiau nustoti gnybti pomidorų žiedus?

Kodėl mano pomidorų augalas žydi, bet neturi vaisių?
Kaip dažnai reikia laistyti kambarinius augalus?
Ar pomidorų augalai vėl vaisis?
Ar turėčiau skinti gėles nuo pomidorų augalų?
Kaip išsaugoti perlaistytą pomidorų augalą?


Nuskinkite visus žiedus ir visus vaisius mažiausiai mėnesį po persodinimo, kol augalas bus bent dviejų pėdų aukščio, kad būtų priverstas nukreipti savo energiją stiprios šaknų sistemos kūrimui.

Kada nuskinti žiedus. iš pomidorų augalų?

Sezono pradžioje / viduryje Pašalinkite gėles, kol augalai bus 12–18 colių aukščio, kad augalai galėtų nukreipti daugiau energijos į šaknis. Pašalinkite visus lapinius čiulptukus, esančius po pirmąja vaisių skepe, kad jie nesulėtėtų vaisiaus vystymosi.

Ar turėčiau nuimti pomidorų žiedus?

KLAUSIMAS: Ar turėčiau nugnybti pomidorų žiedus? ATSAKYMAS: Daugelis sodininkų rekomenduoja vėlyvą pavasarį, prieš persodinant augalą į sodą, nuskabyti pirmąjį pomidorų augalo žiedų rinkinį.

Ar turėčiau nuimti pomidorų augalų viršūnę?

Pomidorų išgnybimas yra esminė pomidorų augalų priežiūros dalis. Taip yra dėl to, kad pomidorų augalas yra natūraliai krūminis augalas, ir jei leisite jam augti taip, kaip nori, jis visą savo dėmesį skirs žalumynų auginimui vaisių sąskaita.

Ar turėčiau nuimti pomidorų žiedus?

KLAUSIMAS: Ar turėčiau nugnybti pomidorų žiedus? ATSAKYMAS: Daugelis sodininkų rekomenduoja vėlyvą pavasarį, prieš persodinant augalą į sodą, nuskabyti pirmąjį pomidorų augalo žiedų rinkinį.

Kas atsitiks, jei neišgnybsite pomidorų?

Kas atsitiks, jei neištrauksite? Nedresuojami pomidorai išaugins daug žiedų ant didelės lapijos masės, o tai spaudžia energijos atsargas, nuskina nekokybiškai ir yra sunkiai prilaikomas.

Ar pomidorų augalas gali turėti per daug žiedų?

Pomidorų žiedai gali turėti per daug žiedų, tačiau pomidorų augalai paprastai tuo pasirūpina patys. Per daug žiedųkai kuriems žmonėms gali trūkti maistinių medžiagų, todėl pomidorų augalai numeta žiedus, kurių jiems nereikia, kad užaugintų kuo daugiau vaisių.

Kada turėčiau nupjauti pomidorų augalų viršūnes?

Kada sodinti pomidorus. Determinuotus pomidorus reikėtų genėti tik pačioje sezono pabaigoje, kai norite užauginti ir subrandinti paskutinius vaisius, kol oras dar neatvės. Bet kuriuo metu prieš tai užpilkite augimą ir apribos jūsų derlių.

Kas atsitiks, jei nupjausite pomidoro augalo viršūnę?

Jei norite, kad jūsų augalas būtų krūmesnis, nupjaukite augalo viršūnę. Tai leidžia likusiai augalo daliai nukreipti energiją į kitas sritis, o tai leidžia užpildyti, o ne toliau augti. Viršutiniai pomidorų augalai taip pat paprastai duos didesnius vaisius ir padidins vaisių derlių.

Ką daryti, kai pomidorai pradeda žydėti?

– Žydintys ir vaisiniai augalai dažnai reikalauja streso, kad augintų gėles ir vaisius. Įtempkite pomidorų augalus savaitę praleisdami šėrimą ir (arba) atjunkite „AeroGarden“ ir padėkite jį į spintą dienai ar dviem.

Ar pomidorų augalai toliau auga po žydėjimo?

Neapibrėžtos pomidorų veislės ir toliau duos vaisių per visą auginimo sezoną, net ir po to, kai pradės nokti pirmieji prinokę pomidorai ant augalo. Jie yra geresni, jei norite nuimti derlių ilgesniam laikui.

Ar turėčiau nuimti pomidorų žiedus?

KLAUSIMAS: Ar turėčiau nugnybti pomidorų žiedus? ATSAKYMAS: Daugelis sodininkų rekomenduoja vėlyvą pavasarį, prieš persodinant augalą į sodą, nuskabyti pirmąjį pomidorų augalo žiedų rinkinį.

Ar turėčiau nupjauti apatinius pomidorų augalų lapus?

Jei planuojate pomidorų augalus sodinti giliai (pomidorai galisuformuokite šaknis išilgai stiebo, jei jis yra palaidotas), tada turėtumėte pašalinti lapus. Tačiau tai nėra kritiška. Jei lapai bus užkasti, jie nespės fotosintezuoti, todėl augalui iš jų nebus jokios naudos.

Kodėl pomidorai žydi, bet ne vaisiai?

Paprastai pomidorų žiedai apdulkinami, o tada išauga vaisiai. Tai vadinama „vaisių dėjimu“. Tačiau kartais sveikas pomidorų augalas pražysta, jo žiedai nukrenta, o vaisiai neauga. Tai vadinama „žiedų lašeliu“. Tai yra augalų streso arba prasto apdulkinimo rezultatas.

Kuo maitinti pomidorus derinant vaisius?

Pamaitinkite savo pomidorus fosforu Vandenyje tirpių trąšų, pvz., 24-8-16 ir 18-18-21, sudėtyje yra fosforo, reikalingo vaisingumui skatinti, tačiau kai kurie sodininkai, ieškantys didelių pomidorų, nori tręšti 0–45–0 trigubomis trąšomis. superfosfatas, kurio norma yra 1/2 puodelio 100 pėdų eilės.

Kodėl mano pomidorų augalai auga tokie aukšti?

Pomidorų augalams reikia visos saulės šviesos, todėl jie gali užaugti aukšti ir ploni, kai bando pasiekti šviesą šešėlinėje vietoje! Tai palieka dygliuotus pomidorų augalus. Jei jūsų pomidorų augalai dienos metu negauna pakankamai saulės šviesos, jie augs „spygliuočiai“ (aukšti ir ploni), o ne stori ir stiprūs.

Kaip užtikrinti, kad pomidorų augalai nepadidėtų?

ATSAKYMAS: galite neleisti pomidorams užaugti per aukštai juos genėdami. Genėjimas taip pat skatina augalą auginti vaisius, o ne sukurti daugiau žalumynų. Genėdami visada naudokite švarias, sterilizuotas žirkles, kad išvengtumėte ligų plitimo jūsų sode.

Kokio aukščio turėtumėte leisti augti pomidorų augalams?

Kai augalas pasiekia norimą aukštį – paprastai ne aukštesnis už atramą, 4 ar 5 pėdos yra gerai – nuosekliai ištraukite visus naujus auginimo antgalius. Maždaug po savaitės augalas nustosbando išvesti naują augimą viršutinėje augalo dalyje ir sutelkti dėmesį į naują augimą ir vaisius apačioje.

Kaip gauti didesnį pomidorų augalų derlių?

Sodindami pomidorus iš anksto pagyvinkite, į dirvą sodinimo duobėje įberdami šiek tiek trąšų, kad šaknys būtų lengvai pasiekiamos. Pabandykite sodindami pridėti kraujo miltų, kaulų miltų, sliekų liejinių ir kiaušinio lukšto miltelių. Šis mišinys yra greitas, vandenyje tirpus azoto šaltinis (kraujo miltai).

Ar turėčiau nupjauti apatinius pomidorų augalų lapus?

Jei planuojate pomidorų augalus sodinti giliai (pomidorai gali suformuoti šaknis išilgai stiebo, jei jis bus užkastas), tuomet turėtumėte pašalinti lapus. Tačiau tai nėra kritiška. Jei lapai bus užkasti, jie nespės fotosintezuoti, todėl augalui iš jų nebus jokios naudos.

Kiek laiko po žydėjimo pomidoras neša vaisius?

Kiek kartų žydės pomidorų augalas?

Jei pasodinsite vadinamąsias determinuotas (arba krūminių) pomidorų veisles, turėsite tik vieną pomidorų derlių, kol augalai numirs. Ryžtingi pomidorų augalai yra „užprogramuoti“ augti, žydėti ir duoti vaisių tik vieną kartą per auginimo sezoną, rašoma „The Old Farmer’s Almanac“.

Ar turėčiau nuimti gėles ant pomidorų augalų?

Nuplėščiau gėles, kol nakties temperatūra šiek tiek labiau susireguliuos. Norite įsitikinti, kad naktys nuolat būna šeštajame dešimtmetyje. Pomidorai yra labai jautrūs šalčiui, todėl vaisiai gali vėluoti vystytis vasarą.

Kada galiu nustoti skinti pomidorų žiedus?

Trumpai tariant, nustokite skinti pomidorų žiedus, kai augalai galutinėje vietoje bus 2–3 savaites. Iki to laiko pomidorai turėtų būti pritaikyti lauke, pastatyti dideliame vazone ar sodo lysvėje ir paruoštikad pradėtų duoti vaisių. Atminkite, kad pomidorų žiedpumpurių genėjimo tikslas yra neleisti augalui per anksti derėti.

Kada turėčiau nustoti gnybti savo augalus?

Kai augalas įgaus norimą formą, nustokite gnybti ir leiskite augalams laisvai žydėti. Kol užsiimate čiulptėjimu, žydėjimas bus atidėtas, tačiau tai daroma dėl sodresnio augalo, kuris žydi ir duoda vaisių ilgiau visą likusį sezoną.

Kada geriausias paros metas genėti pomidorų augalą?

Taip pat pravartu tai daryti ryte, nes augalas bus labiau sutirštėjęs, o šoniniai ūgliai lengvai nutrūks. Nupjaukite pagrindinio stiebo viršūnę (auginimo viršūnę) prie poros lapų virš aukščiausios santvaros. Tai neleis augalui augti aukščiau ir nukreips jo energiją į skanių vaisių formavimą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: