Kada turėčiau nupjauti pomidorų augalų viršūnes?

Ar turėčiau nuskinti ankstyvus pomidorų žiedus?
Ar galiu daiginti pomidorų sėklas popieriniame rankšluostyje?
Ar laistote pomidorų augalus kasdien?
Ar pomidorai sunoks spalį?
Ar reikia pašalinti pomidorų žiedus?


Norėdami paspartinti nokimą sezono pabaigoje, nuimkite kiekvieno pagrindinio stiebo augantį galiuką likus maždaug keturioms savaitėms iki pirmųjų numatomų rudens šalnų. Dėl šio tipo genėjimo augalas nustoja žydėti ir dėti naujus vaisius, o visas cukrus nukreipiamas į likusius vaisius.

Kada pomidorų augalus reikia apdailinti?

Žurnalo „Fine Gardening“ autoriaus Franko Ferrandino teigimu, pomidorų užpilas yra paskutinis būtinas kiekvieno augimo ciklo genėjimas. Idealus dengimo laikas yra 30 dienų iki pirmųjų rudens šalnų. Kadangi pirmųjų šalnų laiką sunku nuspėti iki dienos, pakanka apytikslių laikų.

Kaip neleisti pomidorų augalams užaugti per aukšti?

ATSAKYMAS: galite neleisti pomidorams užaugti per aukštai juos genėdami. Genėjimas taip pat skatina augalą auginti vaisius, o ne sukurti daugiau žalumynų. Genėdami visada naudokite švarias, sterilizuotas žirkles, kad išvengtumėte ligų plitimo jūsų sode.

Kokio aukščio turėčiau leisti augti pomidorų augalams?

Kai augalas pasiekia norimą aukštį – paprastai ne aukštesnis už atramą, 4 ar 5 pėdos yra gerai – nuosekliai ištraukite visus naujus augimo antgalius. Maždaug po savaitės augalas nustos bandyti išvesti naują augimą viršutinėje augalo dalyje ir susikoncentruos į naują augimą ir vaisius apačioje.

Ar nupjaunate pomidorų augalų viršūnes?

Taip, tikrai, jūs nupjaunate visas savo pomidorų augalų viršūnes. Svarbu pažymėti, kad pomidorų augalų papildymas paprastai taikomas tik neapibrėžtiems pomidorams, nebent jūsų tikslas yra subrandinti vaisius, nes ateina šalnos. Priešingu atveju, genėdami tam tikrus pomidorų augalus, jūsų derlius labai sumažės.

Kada turėčiau sustabdyti pomidorų augalų augimą?

Augalas suaugsir lapų žiedų ir vaisių sąskaita, todėl norint gauti gerą derlių, būtina augalą suvaržyti. Sezono pabaigoje, apie rugpjūtį/rugsėjį, būtina „sustabdyti“ pomidorų augalus.

Kada dėti pomidorus?

Daugeliu atvejų prieš užpildami turėtumėte palaukti, kol pomidoras pasieks kuoliuko arba pomidorų narvelio viršų. Kai taip atsitiks, žirklėmis pašalinkite pomidoro dalį, kuri netilps į jūsų dėjimo sistemą.

Kaip žinoti, kada reikia genėti pomidorus?

1 būdas Nuspręskite, kada genėti pomidorus. Ieškokite gėlių. Pomidorų augalus verta pradėti genėti anksti, kai tik ant augalų atsiranda žiedų. Šiuo metu augalai turėtų būti nuo 12 iki 18 colių.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0