...

Kada turėčiau nuimti pomidorų augalus?

Ar kiaušiniai tinka pomidorų augalams?
Kas atsitiks, jei per anksti pradėsite sėti viduje?
Nuo kurio mėnesio pradėti sodinti gėles?
Iš kokios pomidorų veislės užauginama daugiausia pomidorų?
Kodėl ant mano bulvių augalų yra pomidorų?


Geriau genėti pomidorų čiulptukų ūglius, kai jie jauni ir švelnūs, nei laukti, kol čiulptukas subręs ir sustiprės. Atsargiai suimkite čiulptuko pagrindą tarp nykščio ir smiliaus. Suimkite arba švelniai sulenkite čiulptuką pirmyn ir atgal, kol jis užsifiksuos. Šis metodas vadinamas „paprastu genėjimu“. Jaunus pomidorų augalus sugnybę, kai jie užaugs nuo keturių iki šešių colių aukščio, jie paskatins juos užauginti storus stiebus ir daug žalumynų, o kai naujas augimas pasieks du ar tris colius, galėsite juos sugnybti dar kartą. .

Kada pradėti žiupsnyti pomidorus?

Pamidorus čiupkite, kai tik bus bent 6 tikrųjų lapų rinkiniai. Jūs siekiate apkarpyti šoninius ūglius, o ne gnybti iš viršaus, nes norite, kad pagrindinis stiebas kurį laiką siektų aukštyn.

Ar turėtumėte nuimti pomidorų augalų viršūnę?

Pomidorų išgnybimas yra esminė pomidorų augalų priežiūros dalis. Taip yra dėl to, kad pomidorų augalas yra natūraliai krūminis augalas, ir jei leisite jam augti taip, kaip nori, jis visą savo dėmesį skirs žalumynų auginimui vaisių sąskaita.

Ar turėčiau nuskabyti ankstyvus pomidorų žiedus?

Kuo anksčiau sugausite pomidorų žiedus, tuo geriau, nes augalas bus išeikvojęs mažiausiai energijos jiems auginti. Atminkite, kad pomidorų žiedus reikėtų skinti tik tiems jauniems augalams, kurie dar neįsisę į galutinį vazoną / sodo lysvę!

Ar turėčiau pašalinti ankstyvus pomidorų žiedus?

Sezono pradžioje / viduryje Pašalinkite gėles, kol augalai bus 12–18 colių aukščio, kad augalai galėtų nukreipti daugiau energijos į šaknis. Pašalinkite visus lapinius čiulptukus, esančius po pirmąja vaisių skepe, kad jie nesulėtėtų vaisiaus vystymosi.

Kas atsitiks, jei nupjausite pomidoro augalo viršūnę?

Jei norite savo augalokad būtų krūmesnis, nupjaukite augalo viršūnę. Tai leidžia likusiai augalo daliai nukreipti energiją į kitas sritis, o tai leidžia užpildyti, o ne toliau augti. Viršutiniai pomidorų augalai taip pat paprastai duos didesnius vaisius ir padidins vaisių derlių.

Kaip neleisti, kad mano pomidorų augalai augtų per aukšti?

ATSAKYMAS: galite neleisti pomidorams užaugti per aukštai juos genėdami. Genėjimas taip pat skatina augalą auginti vaisius, o ne sukurti daugiau žalumynų. Genėdami visada naudokite švarias, sterilizuotas žirkles, kad išvengtumėte ligų plitimo jūsų sode.

Kas atsitiks, jei neišgnybsite pomidorų?

Tikrai svarbu iškirpti šoninius kordoninių pomidorų ūglius, nes palikus juos augti, jūsų derlius labai sumažės. Augalas sutelks dėmesį į daug augimo, o ne į vaisių auginimą.

Kokio aukščio turėtų augti pomidorų augalai?

Ar išgnybsite krūminius pomidorus?

Bush pomidoras kabančiame krepšelyje yra kaip mažas krūmas. Bush veislės pomidorus, kurių yra daug rūšių, auginti lengviau, nes jų nereikia išgnybti, mažiau sodinti vazonuose ir nuimti šoninių ūglių. Krūminius pomidorus galima palikti augti.

Kas atsitiks, jei neišgnybsite pomidorų?

Kas atsitiks, jei neištrauksite? Nedresuojami pomidorai išaugins daug žiedų ant didelės lapijos masės, o tai spaudžia energijos atsargas, nuskina nekokybiškai ir yra sunkiai prilaikomas.

Kiek laiko po pomidorų žydėjimo jie duoda vaisių?

Ar turėtumėte nuskinti geltonas gėles nuo pomidorų augalų?

Praneškite visus žiedus ir visus vaisius mažiausiai mėnesį po persodinimo, kol augalas busmažiausiai dviejų pėdų aukščio, todėl yra priverstas nukreipti savo energiją į stiprios šaknų sistemos sukūrimą.

Kokio aukščio turėtumėte leisti augti pomidorų augalams?

Kai augalas pasiekia norimą aukštį – paprastai ne aukštesnis už atramą, 4 ar 5 pėdos yra gerai – nuosekliai ištraukite visus naujus augimo antgalius. Maždaug po savaitės augalas nustos bandyti išvesti naują augimą viršutinėje augalo dalyje ir susikoncentruos į naują augimą ir vaisius apačioje.

Kodėl mano pomidorų augalai auga tokie aukšti?

Pomidorų augalams reikia visos saulės šviesos, todėl jie gali užaugti aukšti ir ploni, kai bando pasiekti šviesą šešėlinėje vietoje! Tai palieka dygliuotus pomidorų augalus. Jei jūsų pomidorų augalai per dieną negauna pakankamai saulės šviesos, jie augs „spygliuočiai“ (aukšti ir ploni), o ne stori ir stiprūs.

Kokia yra pomidorų auginimo paslaptis?

Pomidorų augalai mėgsta saulę, todėl geriausius rezultatus pasieksite augindami juos ten, kur yra kuo daugiau tiesioginių saulės spindulių. Nors pomidorų augalai gali išgyventi 6 valandas tiesioginėje saulėje per dieną, jie bus laimingiausi su 7–8 valandomis.

Ar turėčiau pašalinti apatinius pomidorų augalų lapus?

Jei planuojate pomidorų augalus sodinti giliai (pomidorai gali suformuoti šaknis išilgai stiebo, jei jis yra užkastas), tuomet turėtumėte pašalinti lapus. Tačiau tai nėra kritiška. Jei lapai bus užkasti, jie nespės fotosintezuoti, todėl augalui iš jų nebus jokios naudos.

Kodėl mano pomidorų augalai užauga tokie aukšti?

Pomidorų augalams reikia visos saulės šviesos, todėl jie gali užaugti aukšti ir ploni, kai bando pasiekti šviesą šešėlinėje vietoje! Tai palieka dygliuotus pomidorų augalus. Jei jūsų pomidorų augalai dienos metu negauna pakankamai saulės šviesos, jie augs „spygliuoti“ (aukšti ir ploni), o ne stori irstiprus.

Kokia yra gerų pomidorų auginimo paslaptis?

Kas padeda pomidorams augti? Trys pagrindiniai dalykai, kurių reikia pomidorams klestėti, yra saulė, daug maistinių medžiagų turintis dirvožemis ir palaikymas. Atramą užtikrina gilios šaknų sistemos derinys (daugiau apie tai skaitykite paslaptyse!), taip pat gera atraminė struktūra, kuri neleidžia vaisiams pakilti nuo žemės ir suteikia daug oro srauto.

Kiek pomidorų gaunate iš vieno augalo?

Kaip sužinoti, ar pomidoro gėlė buvo apdulkinta?

Taigi, kaip sužinoti, ar pomidoro gėlė buvo apdulkinta? Stebėkite geltoną pomidoro žiedą jam prasiskleidus. Jei stiebas tiesiai už gėlės išlieka žalias ir pradeda didėti, apdulkinimas buvo sėkmingas, o pomidoras yra pakeliui. Jei stiebas pagelsta, apdulkinimas nepavyko.

Kiek lapų turėčiau pašalinti iš pomidorų augalų?

Augalai čia niekada neauga, todėl nebūtina šalinti apatinių lapų, kad būtų kuo didesnis derlius. Šiltame klimate, kur didžiąją metų dalį galite auginti pomidorus lauke, gali būti naudinga pašalinti apatinius lapus, kai jau turite 18 lapų, bet tai priklauso nuo to, kaip arti sodinate.

Kada sugnybti pomidorų daigus?

Atgnybkite sodinukus, kai jie yra 4–6 colių aukščio, kad paskatintumėte bet kurio pomidoro augalo augimą. Kadangi augalas yra jaunas ir dar nežydėjo, tai neturi įtakos vaisiui. Jei reikia, augalus vėl galima sugnybti, kai tik naujas augalas paauga 2–3 coliais.

Ar išspaudžiate pomidorų augalų viršūnes?

Santvaros išauga iš pagrindinio stiebo, kaip šakos, ir jos neša vaisius. Taip pat galite nuspausti pagrindinio stiebo (vertikalaus pomidoro kamieno) viršūnę, kad pomidorų augalas neišaugtų. Kada turėtumėte pradėtiišspausti? Šoniniams ūgliams palaukite, kol ant vaisiaus santvaros pasirodys pirmieji žiedai.

Kada galiu nustoti skinti pomidorų žiedus?

Trumpai tariant, nustokite skinti pomidorų žiedus, kai augalai galutinėje vietoje bus 2–3 savaites. Iki to laiko pomidorai turėtų būti pritaikyti lauke, pasodinti dideliame vazone ar sodo lysvėje ir pradėti derėti. Atminkite, kad pomidorų žiedpumpurių genėjimo tikslas yra neleisti augalui per anksti derėti.

Kaip priversti pomidorų augalą nustoti augti?

Pašalinkite pomidoro augalo viršūnę ir kelis colius nuo kiekvienos šakos, kad augalas nustotų augti. Tai privers augalo energiją subrandinti vaisius prieš pirmąsias šalnas. Suimti atgal pomidorų augalus? Atgnybkite sodinukus, kai jie yra 4–6 colių aukščio, kad paskatintumėte bet kurio pomidoro augalo augimą.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: