...

Kada reikia perkelti sodinukus į vazonus?

Ką daryti, jei savo sode radote kiaušinį?
Ar galiu naudoti dirvą vazonams pomidorams?
Kada nustoti laistyti pomidorų augalus?
Ar pomidorai mėgsta mėšlą?
Kiek laiko užauga pomidoras?


Idealus laikas daigams persodinti yra maždaug 3 savaitės po jų sudygimo arba kai turite 1–2 tikrųjų lapų rinkinius. Geriau sudėkite juos į naujus konteinerius, kol jie nepradės rodyti žemiau išvardytų streso požymių. Daigai turėtų būti persodinami į didesnį vazoną, kai pasirodys antrieji arba pirmieji tikrieji lapai. Patys pirmieji lapai, kuriuos išleidžia sodinukas, yra skilčialapis. Šie lapai dažniausiai būna maži ir apvalūs.

Kokio dydžio daigai turi būti prieš persodinant?

Prieš transplantaciją. Kaip minėta aukščiau, prieš persodindami įsitikinkite, kad jūsų sodinukas yra maždaug 2–3 colių aukščio. Taip pat rekomenduojame persodinti daigą, kai išdygs du jo „tikrieji lapai“. Tikrieji lapai yra tie lapai, kurie išauga po to, kai išeina pirminiai sėklos skilčialapiai.

Kaip pasakyti, kad sodinukai yra paruošti persodinti?

Kai daigai išauga antras tikrasis lapų rinkinys, laikas juos persodinti arba retinti. Jei jums nereikia daug augalų, galite juos retinti vietoje: tiesiog suimkite arba nuskabykite sodinukų perteklių, o likusius palikite maždaug 2 colių atstumu vienas nuo kito.

Kiek dienų senumo sodinukai yra paruošti persodinti?

Optimalus daigų amžius persodinimui yra 18-22 dienos trumpalaikėms, 25-30 dienų vidutinėms ir 35-40 dienų ilgalaikėms veislėms.

Kada turėčiau persodinti savo sodinukus?

Dėl šios priežasties nėra nustatyto laiko, kada turėtumėte persodinti sodinukus. Bendra nykščio taisyklė yra ta, kad anksčiausiai norite tai padaryti tada, kai po Skilčialapių pasirodo pirmasis tikrų lapų rinkinys.

Ar galiu savo kanapių sodinuką perkelti į didesnį vazoną?

Kanapių sodinuko perkėlimas į didesnį vazoną yra labai svarbus visam augalo augimui, norspersodinimo procesas neapsieina be rizikos. Įprasta rizika perkeliant augalus į didesnius vazonus yra persodinimo šoko baimė, dėl kurios jūsų augalai gali pagelsti, nudžiūti ir galiausiai mirti.

Kaip persodinti sodinukus iš sėklos į kompostą?

Persodinkite savo sodinukus į mažus vazonėlius ar padėklus, užpildytus universaliu kompostu be durpių. Pieštuku arba skiltele padarykite skylutę komposte ir įmeskite arba spirale įmeskite sodinuką, kad komposto paviršius pasiektų beveik žemiausius lapus.

Kiek lapų turi turėti sodinukas prieš sodinimą?

Bendra nykščio taisyklė yra tokia, kad kai sodinukas turi tris ar keturis tikrus lapus, jis yra pakankamai didelis, kad būtų galima pasodinti į sodą (sugrūdėjus). Kai pasodinate sėklą, pirmieji lapai yra sėklalizdžiai. Šie lapai atrodys kitaip nei lapai, kurie augs vėliau.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0
DISQUS: