Kada reikia genėti pomidorus?

Ar pomidorų sėklos sudygs tamsoje?
Kiek mėnesių užauga pomidorai?
Kiek pomidorų augalų reikia 4 asmenų šeimai?
Ar geriau pirkti sėklas ar augalus?
Kokioje temperatūroje augalai nušąla?


Kada genėti pomidorus. Geriausias laikas pradėti genėti pomidorų augalus yra praėjus 2–3 savaitėms po to, kai pasodinate pomidorų augalą į žemę. Tai laikas, kai augalas greičiausiai pradės augti kiek įmanoma daugiau, todėl bus naudinga, kad jo augimas būtų nukreiptas į kelis stiebus.

Kada turėčiau nupjauti pomidorus?

Panašus tikslas yra pašalinti apatinius pomidorų augalo lapus. Kada turėčiau genėti pomidorus? Genėti pradėkite birželio pabaigoje arba liepos pradžioje, kai atsiskleidžia pirmieji pomidorų žiedai ir juos lengva atpažinti. Tęskite antrą ir trečią genėjimą (jei reikia) kas 10–14 dienų po pirmojo genėjimo.

Ar man reikia genėti pomidorus?

Norėsite genėti pomidorus visą sezoną. Štai ką ir kada daryti: sodindami nuimkite apatinius lapus, kad galėtumėte giliai įkasti augalus į dirvą. Jei sodinate Bonnie augalą, vadovaukitės instrukcijomis ant pakuotės.

Kada geriausias laikas genėti mano augalus?

Augalai paprastai yra pasirengę genėti, kai pasiekia 12–18 colių aukštį. Julie Martens Forney nuotrauka. Norėdami atlikti Misūrio genėjimo techniką ant atžalų, nuimkite augantį galiuką, palikdami tik du žemiausius lapus.

Kokie yra skirtingi pomidorų genėjimo būdai?

Pomidorai gali būti genimi keturiais skirtingais būdais – čiulptukai, žalumynai, vaisiai ir pomidorų viršūnėlės. Pomidorai turi būti reguliariai pjaustomi auginimo sezono metu, geriausia kartą per savaitę po persodinimo. Padarykite pomidorų genėjimą savo kassavaitinio sodo rutinos dalimi, kad augintumėte sveikiausius ir produktyviausius augalus.

Kas atsitiks, jei per daug genėsite pomidorų augalus?

Per daug genėjimo pomidorų augalai pašalina per daug šešėlį skleidžiančių lapų, todėl vaisius veikia karšta saulė, o tai gali nuplikyti. Pašalinimasdaugiau nei trečdalis lapijos vienu metu gali padaryti daugiau nei sudeginti vaisius; tai gali baigtis augalo mirtimi.

Neradai ko ieškojai?

KOMENTARAI

WORDPRESS: 0